Вход/Регистрация

Юридические услуги Киев и Киевская область

Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
E-mail: utk2012@bigmir.net, skype: k0965454033

Библиотека юриста (308)

Оцените материал
(1 Голосовать)
Сторінками юридичних форумів...
Добридень! Допоможіть будь ласка розібратися в цивільній справі.
Було заочне рішення, воно вступило в дію. Подати на апеляцію ми не встигли так як відповідача не було в Україні. Тепер помер позивач.
Пятница, 15 Сентябрь 2017 20:51

Залили квартиру. Ваши действия

Оцените материал
(1 Голосовать)
1. Фиксирование факта залива.

В случае затопления вашей квартиры важнейшая значение имеет надлежащее фиксирование факта такого залива. В дальнейшем, в случае отказа виновника залива квартиры, добровольно возместить причиненный ущерб, возникнет необходимость обращаться в суд, где нужно будет доказывать надлежащими и допустимыми доказательствами факт такого залива.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Действующим законодательством гарантировано завещателю разные по своей сути права. В частности данному лицу в случае наступления его смерти разрешено составить завещание [1]. Может завещатель в этом сделке установить распоряжение о даровании в пользу тех или иных участников правовых отношений любой части имущества, в свою очередь принадлежит ему на праве частной собственности?
Оцените материал
(1 Голосовать)
Останнім часом, з розвитком популярності таких платформ як Instagram, Facebook і інших майданчиків, де можна показати який ти успішний і щаслива людина, кожен третій, маючи непоганий iPhone або професійний фотоапарат, люто бореться за високе звання «професійного» фотографа, прагнучи потрапити в тренд.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Юридичне обслуговування Вашого бізнесу полягає в взаємовигідному діловому співробітництві приватного юриста і клієнта (підприємства, організації), оскільки в результаті укладення договору на комплексне юр. обслуговування юрист отримує довірчі і довгострокові відносини з клієнтом, а клієнт, у свою чергу, отримує можливість користуватися широким спектром юридичних послуг, а також можливість вирішення своїх правових питань за нижчою ціною.
Среда, 16 Август 2017 20:50

Спадщина. Суд. Нотаріус

Оцените материал
(1 Голосовать)
Чергова іллюстрація кюридичного консультуванн на форумі в інтернеті. Люди дорогенькі. По-перше, формулюйте чіткіше і повніше свої питання, по-друге, пам"ятайте - два юриста - три думки.
Оцените материал
(2 голосов)
Друга хвиля хайпа на тему Майнінг накрила країну. Перша пройшла в червні, коли курс біткоіни пробив нові висоти в 2600 $, і залишила за собою зростання індустрії в Україні. Всім стало ясно, що Майнінг, біткойн і блокчейн це не тільки якісь модні ІТ штучки, але і реальний сектор економіки з реальними доходами. Засікли тему і в СБУ, вони і запустили другу хвилю, накривши майнінговою ферму в Інституті Патона.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Жителі США і Великобританії можуть отримати юридичну допомогу онлайн і абсолютно безкоштовно: чат-бот DoNotPay безоплатно консультує користувачів в будь-який час доби.
Оцените материал
(2 голосов)
Во многих вопросах, касающихся жилищной сферы, не избежать правовых коллизий
Страница 1 из 24

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×