Вход/Регистрация

Юридические услуги Киев и Киевская область

Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
E-mail: utk2012@bigmir.net, skype: k0965454033

Библиотека юриста (325)

Оцените материал
(1 Голосовать)
Два дні тому нас затопили сусіди з четвертого поверху (прорвав шланг на подачу гарячої води) постраждали три квартири по одному стояку, збитків завдано капітальних (я тільки рік тому зделала євро ремонт, всі чеки на матеріал збережені).
Среда, 18 Октябрь 2017 13:19

Дрес-код в суді

Оцените материал
(1 Голосовать)
За останні років десять всілякі реформи і «покращення» змінили ситуацію в судах (говорю про Київ). Так-сяк працюють реєстри. Для сплати мит і зборів не потрібно їхати в суд і переписувати «вручну» відповідні реквізити. У Київському госпсуді судді вже давно не відправляють правосуддя, сидячи по троє в кабінетах. Київський адміністративний суд - цілком зручні як для Києва приміщення. Вищий господарський суд - воістину палац правосуддя - просторо, чіткі комунікації і т.д. (Не можна не сказати «спасибі» Дмитру Микитовичу Притики). Загалом, жити стало краще. Але я зараз не про поліпшення роботи судів, а про інше.
Оцените материал
(0 голосов)
Суд кассационной инстанции подтвердил решения предыдущих инстанций и признал недействительными публичные торги (в порядке взыскания задолженности за счет ипотечного имущества).
Оцените материал
(0 голосов)
Виконавча служба хоче стягувати кредитну заборгованість з мінімальної зарплати єдино-працюючого члена сім'ї з дитиною на утриманні.
    
Прожитковий мінімум, дитина на утриманні і те, що офіційна зп це мінімалка - все це хіба не повинно враховуватися?
Оцените материал
(1 Голосовать)
Питання форуму.
Допоможіть, плиз, розібратися.
Справа відбувається в Криму. Чоловік купив квартиру, в якій ще попереднім власником було зрізано батареї (маємо копію заяви з вх. Номерами сільради і Житлово-комунального підприємства (ЖКП) та підписами, що свідчать про відсутність цих самих горезвісних батарей).
Оцените материал
(1 Голосовать)
Всім привіт!
Допоможіть порадою!
Мої батьки 5 років тому продали квартиру в Києві. Легально, офіційно, без всяких проблем, і звичайно виписалися звідти. Коли там жили, всі комунальні платежі платили вчасно, і жодних боргів на момент продажу не було! Нова ж власниця стала там жити (але не прописалася) - і повністю забила на комунальні платежі.
Вторник, 17 Октябрь 2017 12:42

Як підготуватися до виступу в суді

Оцените материал
(1 Голосовать)
питання на форумі. Відповідь адекватна надана юристом, магістром права Ігор Кізіма. Дивіться кінець статті.
що потрібно говорити позивачу в "поясненні сторон"? коротко викласти те, що в позові? по суті, не дивлячись на те, що цей позов бачив і відповідач і суддя, роблю короткий виклад? а отвечтчік що повинен говорити?
Оцените материал
(1 Голосовать)
Всем доброго вечера!
Прошу вашей помощи.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Зловживання і розтрата в дачному кооперативі. Чи повинна поліція відкривати кримінальну справу за заявою члена кооперативу. Голова розтратив гроші, не проводить збори, немає кошторисів витрат і актів виконаних робіт. Гроші на приватизацію дачних ділянок (близько 30 тис.грн) зникли. Я подав заяву в міліцію про зловживання і розтрати. 2 місяці пройшло, відповіді, постанови про відмову в порушенні кримінальної справи досі немає. Що робити. Заранее спасибо за пораду.
Страница 1 из 25

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×