Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломные для студентов-юристов

ПОМОЩЬ НАЧИНАЮЩИМ АДВОКАТАМ
выгодный тариф САМ СЕБЕ ЮРИСТ

Среда, 16 Август 2017 20:50

Спадщина. Суд. Нотаріус

Оцените материал
(1 Голосовать)
Чергова іллюстрація кюридичного консультуванн на форумі в інтернеті. Люди дорогенькі. По-перше, формулюйте чіткіше і повніше свої питання, по-друге, пам"ятайте - два юриста - три думки.
Здравствуйте! Потрібна допомога ... 1,5 роки тому померла бабуся, 16 років тому-дідусь (вітчим моєї мами) .Після смерті бабусі ми звернулися до гос.нотаріусу (для оформлення спадщини) і тут виникла проблема: на бабусину частину документи успадкування нам видали, а на дідову (він брав участь в приватизації квартири) -отказалі, посилаючись на відсутність спорідненості і рекомендували звертатися в суд і доводити спільне з ним проживання (за фактом ми і жили однією сім'єю весь час проживання в цій квартирі).
Ось суд виніс рішення, але гос.нотаріус відмовилася видати документ спадкування, посилаючись на те, що в рішенні немає формулювання "право власності".
Адвокат, можна сказати, бездействует.Гонорар отримав і "умив руки" ...
Наша сім'я в повній розгубленості ... як нам бути: звертатися до суду на дорозгляд позову (на підставі письмової відмови гос.нотаріуса) або подавати новий позов з новим адвокатом ...
P.S. У дідуся спадкоємців і родичів немає ... половина нашої квартири (заробленої тяжким бабусиним працею ще до шлюбу) нібито "належить" місту ...

Спадщина. Суд. Нотаріус

- Чи бачите, тут купа питань:
1. Я так розумію, що померлі в зареєстрованому шлюбі між собою не перебували. В такому випадку бабуся була спадкоємицею 4-ої черги, а з огляду на те, що це було 16 років тому, то, уточнивши дату відкриття спадщини, можемо зіткнутися зі старим ЦК, відповідно до якого бабуся взагалі ніхто для дідуся в плані наслідування.
2. Знову ж, квартира купувалася коли? Коли бабуся з дідусем разом жили?
3. Бабуся спадок після смерті дідуся не оформила належним чином?

При вдалому збігу обставин (для Вас, звичайно) Вам необхідно подавати позов про визнання права власності в порядку спадкування.

Спадщина. Суд. Нотаріус

- 1.На момент смерті дідуся-вони були в розлученні (з 1994 р)
2.Квартіру бабуся "отримала" від міста (1980 г.) ще до зустрічі з дідусем (одружилися в 1987 р)
3.Только тепер ми розуміємо, що бабуся не оформила все належним чином (нам же говорила, що все оформлено ... владна була жінка) Одружилися в 1987, розлучилися в 1994, приватизували в 2000 р
Помер дідусь в 2001 р

Спадщина. Суд. Нотаріус


- Біда. У чомусь навіть розумію юриста, який "збрив". Маємо справу з ЦК УРСР. А це означає, що факт проживання однією сім'єю не грає жодної ролі. Ця новела була введена в якості спадкоємця 4-ої черги тільки ГК України в 2003 році. А отже маємо місце

Спадщина. Суд. Нотаріус


- Як нам бути далі? Які вживати заходів? ... виходить місто може "забрати" половину нашої квартири? (В квартирі на даний момент прописано 4 людини, з них 1 неповнолітній) ...

Спадщина. Суд. Нотаріус


- Позов до суду про визнання права власності за давністю володіння.
Перед цим читаємо цивільний та цивільно-процесуальний кодекс.

Спадщина. Суд. Нотаріус

- Дякую, вже ознайомилася зі ст.344 ЦКУ
Чи можливо виграти суд такого характеру без адвоката?

Спадщина. Суд. Нотаріус

- Немає нічого неможливого. При відповідних знаннях і відповідної підготовки. Наскільки ви готові захищати свої права бід адвоката - хто ж знає ваші потенційні таланти крім вас самих.

Спадщина. Суд. Нотаріус


- Повторюся - це варіант, розрахований на ледачого суддю, суддю, який не розповідає в законодавство або суддю, який за внутрішнім переконанням визнає за вами право власності на цю частку. Інший суддя абсолютно законно і обґрунтовано може відмовити в задоволенні ваших позовних вимог.

Спадщина. Суд. Нотаріус

- "Я так розумію-ситуація патова ... наш випадок не регламентується ніяким нормативним документом? ..."

Спадщина. Суд. Нотаріус

- Ні "ситуацій", які "не регламентуються ... нормативним документом". Є "ситуації", які створюються дурістю і жадібністю не по регламентуючих документів. До того ж, це не "ситуація патова" - це форум.

Вибачте, будь ласка, жодного документа Ви так і не продемонстрували, хоча Вас про це попросив досвідчений і практикуючий адвокат. І він поки що єдиний, хто відразу копнув глибоко і в потрібному напрямку. Вік волі не бачити, виключно завдяки досвіду і напрацьованої інтуїції, так як, чесно кажучи, нічого, що потрібно юристам для аналізу правової колізії в Ваших оповіданнях немає. Якісь дамські подробиці, припущення і "висновки".

Ще раз вибачте, розповіді в форумі найчастіше описують не те, що має значення в правовому плані, і не так, як все юридично відбувається / відбувалося в реальному житті. Вам потрібен нормальний юрист, який не розповіді Ваші буде слухати, а рити землю, міркуючи, де рити, як рити і для чого. А рити треба, аж, до минулого століття ... Це не тільки не для форуму, це ще і не для кожного юриста робота. На форумі без документів і допиту топ-стартера ІІІ ступеня можна тільки або вгадати, чи не вгадати. Або просто ткнути пальцем в небо. Не зі зла і не невігласи, а як рішення задачі, умови якої не відомі, і придумуєш їх сам ...

"Позов до суду про визнання права власності за давністю володіння. Перед цим читаємо цивільний та цивільно-процесуальний кодекс."

Визнання права на Спадщину. Судові зсідання. Нотаріус. Вирішення питань у Києві
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
Прочитано 192 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×