Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломные для студентов-юристов

ПОМОЩЬ НАЧИНАЮЩИМ АДВОКАТАМ
выгодный тариф САМ СЕБЕ ЮРИСТ

Понедельник, 14 Май 2018 20:16

Спір про право

Оцените материал
(1 Голосовать)
що таке спір про право для відмови у видачі судового наказу?

ВРЕЖО збирається подати судовий наказ про стягнення моєї заборгованості за утримання будинку.
У 2017 році я направив в ЖЕК рекомендований лист з повідомленням про доставку (зберіг) в якому повідомив, що між мною і ЖЕКом не укладено договір і з цієї причини я вважаю нарахування боргу незаконним. І я прошу ЖЕК виправити дані про мою заборгованості. ЖЕК досі на цей лист не відповів і пропозицій укласти договір не зробив.

У мене питання - чи є цей лист з повідомленням про доставку достатнім аргументом що-б суд дійшов висновку що "із заяви и поданих індивідуальних документів вбачається спір про право;"
і що-б суд відмовив у прийнятті заяви про видачу судового наказу?

і порадьте як мені напевно почати суперечку з ЖЕКом про право (якщо таке моє нерозділене лист 2003 року недостатньо для відмови ВРЕЖО у видачі судового наказу)?

- Як правило, для Скасування судового наказу, Вам достатньо заявити в суд про суперечку з ЖЕКом, після ознайомлення з судовим пріказом.Последніе зміни в судочинстві передбачають розгляд Вашої заяви "Про Скасування судового наказу" в судовому засіданні за участю сторін.

Як спроба попередження видачі судового наказу, може спрацювати подача позовної заяви ... Однак імовірність того, що про Ваше суперечці про право дізнається суддя, який розглядає заяву ЖЕК-мізерно мала

- за який період ЖЕК збирається стягувати заборгованість?
- За 7 років.
- відповідно до ст.257 ЦК України, загальний строк позовної давності становить 3 роки, так що здебільшого заборгованості (4 роки) термін іск.давності пройшов.

ДІЇ:
1. Напишіть в ЖЕК лист про те, що Ви не згодні із заявленою Вам сумі заборгованості (Причини не описание) і з метою подальшого оскарження заявленої суми просите розгорнуту розшифровку заборгованості помісячно. Лист здайте під вхідний номер в ЖЕК.

2. Зверніть увагу на те, що відповідно до ЗУ "Про тимчасову заборонено Стягнення з громадян України пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги" (м. Київ, 13 листопада один тисяча дев'ятсот дев'яносто шість року N 486/96-ВР), забороняється стягувати пеню за НЕ своєчасну оплату комунальних послуг.

3. У разі отримання судового наказу, відповідно до ЦПК України, пишіть заяву про його скасування посилаючись на спір про право, що підтверджується відправленим Вами листом і наведеними вище нормами.

P.S. в основу свого захисту не раджу брати той факт, що не було укладено письмовий договір з ЖЕК, позиція програшна і судді ставляться до таких заяв скептично.
Прочитано 15 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×