Вход/Регистрация

Юридические услуги. Киев и Украина

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33, 0965454033@ukr.net

Библиотека юриста (581)

Оцените материал
(1 Голосовать)
На сторінках одного з юридичних форумів натрапив на ось такі питання щодо оформлення шлбного договору - шлюбного контракту
Оцените материал
(1 Голосовать)
Померла бабуся (вдова). Заповіту не було.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Судья районного суда Днепра признала право собственности на самовольно построенный дом в г. Киеве. Когда я подала апелляцию (ибо есть совладелицей домовладения, во дворе "й которого житель временно оккупированной территории Луганской области построил самовольно дом и решил таким образом его легализовать),
Оцените материал
(1 Голосовать)
Є така ситуація:
Мати хоче написати дарчу квартири на свого сина. Син в даний момент знаходиться не в Україні, і їхати йому сюди досить проблематично. Хочуть зробити все в "віддаленому" режимі.
Среда, 19 Сентябрь 2018 11:46

Виділ частини будинку в натурі

Оцените материал
(1 Голосовать)
Є будинок, юридично один але по факту розділений на дві квартири з прибудовами різного часу будівництва, прибудови узаконені.
Вторник, 18 Сентябрь 2018 19:02

Хто стикався з онлайн кредитами

Оцените материал
(1 Голосовать)
Хто стикався з онлайн кредитами? Ситуація наступна, дзвонять колектора і заявляють що особа отримала на свою Приватівський карту онлайн кредит, документи, що підтверджують не дають, реально на приват гроші не перераховувалися.
Понедельник, 17 Сентябрь 2018 15:37

Патенти оформив на себе роботодавець

Оцените материал
(1 Голосовать)
Ніколи не стикалася із суперечками в сфері інтелектуальної власності, тому не можу визначитися з перспективою справи, а допомогти хочеться, тому що дуже несправедливо з людиною чинять.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Купив ділянку землі 3.6 сотки, на центральній вулиці, перевів її в комерційне використання півроку назад. За цей час роблю проект споруди магазину, беру все тех. умови і т.д. (Коротше в цьому році будувати не почну). Податкова вимагає заплатити за цей рік податок за землю 3% від вартості ділянки.
Суббота, 15 Сентябрь 2018 21:55

Оскаржити дарчу в суді за дорученням

Оцените материал
(1 Голосовать)
У мене складна ситуація, розповім передісторію, в двохтисячних роках моя мама і сестра купили
двокімнатну квартиру я тоді жила з чоловіком, в 2004 моя сестра раптово померла, залишилася племінниця і мама взяла опікунство над нею, в 2005 році я розлучилася з чоловіком і прийшла до мами вагітна і без копійки в кишені, ось так ми і жили до 2016 року.
Страница 1 из 45

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×