Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 20 Июнь 2017 20:18

Докази та доказування в суді. Юрист, адвокат в Києві

Оцените материал
(3 голосов)
Аналізую надання юридичних консультацій на форумі. Питання щодо використання як доказу запису телефонної розмови.
Єдиним доказом відповідача за позовом є запис декількох телефонних розмов з позивачем. Яким чином здійснюється подання цих доказів? Чи то це письмова розшифровка розмов? Якщо так, то як ця розшифровка засвідчується? Чи потрібно передавати свій телефон в суд на весь час розгляду позову?

Докази та доказування в суді. Юрист, адвокат в Києві

Переписуєте аудіозапис на диск і в судовому засіданні (якщо ще не почалася справа слухатися по суті) ходатайствуете про приєднання до справи зазначеного диска із записом розмови, на якому чутно як позивач ...., що має значення для правильного розгляду справи і прийняття законного рішення .

Докази та доказування в суді. Юрист, адвокат в Києві


АЛЕ, чи прийме суд даний запис в якості доказів чи ні, це вже інше питання.
Свій телефон передавати суду взагалі не потрібно.

Докази та доказування в суді. Юрист, адвокат в Києві

Дякуємо. Зрозумів. Може хтось знайде кілька слів стосовно розшифровки ...

Докази та доказування в суді. Юрист, адвокат в Києві

Якщо ВИ маєте на увазі стенограму розмови (друкований варіант розмови), то її немає сенсу робити.

Azovbrd - Дякую за відповідь. Чому немає сенсу? Прочитати легше (краще один раз побачити, ніж 100 разів почути) На письменах можна затримати погляд, осмислити, взяти паузу ... і т.д.

Докази та доказування в суді. Юрист, адвокат в Києві

Так, звичайно, це якщо суддя звичайна нормальна чол. А запис на диску ... можуть наприклад сказати, що мовляв формат не той, або не розпізнає "їхнім" Пристроєм ну і т.п. Це так думки вголос ...
Прямую Вашими словами про "мовляв формат не той або не розпізнає ...", то я б будучи Вашим опонентом вказав, що не зрозуміло хто це писав і з чого цю стенограму зроблено.
З приводу пристрою: ніхто Вам не заважає принести свій пристрій і на ньому відтворити диск.
А в цілому, виступаючи проти вас в суді, я б посилався (спробував би точно) на Рішення Конституційного Суду України №12-рп / 2011 року від 20.10.2011 року та просив би суд відмовити спочатку в залученні до справи такого диска із записом, а потім (якщо все таки суд долучить) на те, що не можна цю запис приймати як доказ.

Нууу (ось сиджу і думаю), в цілому ніхто не заважає (якщо так хочеться) Вам надрукувати таку стенограму (але з диском) і попросити суд її долучити до матеріалів справи. Нехай суд вирішує, належне це доказ чи ні.

Докази та доказування в суді. Юрист, адвокат в Києві

А чим би Ви аргументували, що не можна таку запис приймати як доказ?

Докази та доказування в суді. Юрист, адвокат в Києві
Якщо коротко: "Даний аудіозапис був зроблений незаконно, з порушенням прав людини, передбачених Конституцією України. Людина, яку записували не знала, що її записують, що є порушенням. А докази що було отримано не законнним шляхом не можуть судом враховуватися при прийнятті рішення у справі . Таку ж позицію виклав Конституційний суд в своєму рішенні від 20.10.2011 року у справі №12-рп / 2011 "
Якось так.

...............
Ігор Кізіма, магістр права, юрист: Тут вкотре забули правило про те, що позивач, відповідач має право подати клопотання і дати свідчення по справі як відок, підтвердити таким чином, що запис робився ним і зміст такого запису.

Доказами та доказуванням в судах доводимо точку зору своїх клієнтів. Юристи, адвокати. Київ.
Прочитано 1145 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×