Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 23 Июнь 2017 19:26

Два співласники домоволодіння без виділення часток в натурі

Оцените материал
(1 Голосовать)
Знову я подорожую по сторінках форумі юридичних консультацій. І вкотре прихожу до висновку, що такі форуми не для того щоби що підказати людям існують. А лише для того щоби підцепити клієнта за гроші.
Воно то й вірно - безкоштовний сир лише у мишеловці - однак крім зазначеної категорі на форумах багато шарлатанів, котрі мало що розуміють у питаннях з яких дають поради. Є й такі що совітують аби відчути власну вадливість і значимість.

Також багато тих, хто не хоче піти до юриста і отримати консультацію намагається вирішити цю ситуацію самостійно, однак не спроможний навіть правильно поставити питання і грунтовно пояснити суть справи. Ось і допоможи таким громадянам.

Два співвласники домоволодіння без виділення часток в натурі
...
- Привіт, прошу допомоги розібратися в законності проведення судової технічної еспертіза призначеної судом.

Є два співвласника домоволодіння по 1/2 без виділених в натурі часток. Один із співвласників вирішив через суд виділити свою частку попередньо зробивши рейдерське захоплення домоволодіння створивши не можливі умови для проживання другого співвласника.

Судова технічна експертиза, згідно предоставленного документу, була проведена в присутності представника позивача по розділу і незаконно проживає в будинку особи у якого скасовано незаконна реєстрація і підлягає виселенню згідно з постановою суду. Присутність другого співвласника забезпечено не було.

Два співласники домоволодіння без виділення часток в натурі

- Питання, наскільки правомірним дії осіб беруть участь при проведенні експертизи?


Два співвласники домоволодіння без виділення часток в натурі

zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0705-98#n14
Ознайомтеся, будь ласка, з цією інструкцією, і Ви зможете самі об'єктивно оцінити наскільки були правомірні дії осіб, чи діяв експерт законно.Ви також можете в засіданні подати заяву про допит експерта, при цьому суд повісткою викличе експерта і Ви самі зможете задати йому питання , щодо проведення експертизи.

Ситуація, описана Вами не зовсім зрозуміла, тому що в даному випадку необхідно ознайомитися з матеріалами справи.

Два співласники домоволодіння без виділення часток в натурі

Привіт, є два співвласника домоволодіння без виділених в натурі частин.
Один із співвласників вирішує надати родичу можливість проживання в домоволодіні, при цьому здійснює реєстрацію родича в будинку.

Другий співвласник висловлює свою незгоду з фактом подібних дій. Родичу, після перевірки ГМС, скасовують незаконну реєстрацію проте всі звернення з проханням мирно вселитися родич ігнорує всі звернення змушуючи за фактом виселення звернутися в суд.

Суд першої інстанції виступає на стороні відповідача, апеляційний задовольняє прохання про виселення, касаційний суд залишає рішення суду першої інстанції в силі.

Прошу допомоги у вирішенні питання про виселення родича з домоволодіння.
Що робити ?

Два співвласники домоволодіння без виділення часток в натурі

почали за здравіє, закінчили за упокій ...
Якщо родич добровільно не виселяється, то потрібно звертатися в суд, суд ви програли, підстави позову форумчанам не відомі.
Єдина порада - або змиритися або подавати позов про виселення з інших підстав (якщо такі є).

А взагалі з такими питаннями вам потрібно на очну консультацію юриста з усіма документами і це потрібно було зробити ще на етапі подачі позову в суд.

Два співласники домоволодіння без виділення часток в натурі

Каша. Якщо один із співвласників зареєстрував когось (але не свою дитину) без згоди іншого співвласника - це є таким, що не відповідає закону. Таким чином, реєстрація скасована законно (не вдаючись у подробиці про правомочність прийняття подібного рішення ГМС - тут треба звернутися до "першоджерел"). далі:
1. Чим обгрунтував місцевий суд відмову в позові?
2. Чому апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції?
3. І нарешті, мотивування ВССУ яка?
Чи відчуваєте назріває питання? Ви документи б показали, хоча б дали посилання на реєстр судових рішень, як Вам вже порадили. Можливий ще перегляд справи в ЗСУ у зв'язку з неоднаковим застосуванням закону.

Виділ часток в натурі двом співвласникам домоволодіння і не тільки
Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
юрист, магістр права Ігор Кізіма

Прочитано 691 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×