Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 24 Октябрь 2017 18:57

Що потрібно направити в суд в якості доказів надіслання позову відповідачу

Оцените материал
(1 Голосовать)
Перший раз зіткнувся з подачею позову в хозяйственниий суд. Сьогодні направив відповідачу поштою копію позову з додатками. Відправив рекомендованим листом з повідомленням і описом вкладень. На пошті мені дали опис та квитанцію про оплату.

Що потрібно направити в суд в якості доказів надіслання позову відповідачу? Чи потрібно чекати поки повернеться повідомлення?

- Зазвичай судом приймається доказ надсилання копії позову відповідачу і у вигляді квитанції рекомендованого листа, навіть без опису і без возвращенннго до Вас повідомлення про вручення. Тобто звичайний чек з пошти про відправку на адресу відповідача звичайного рекомендованого листа. Ще не зустрічав випадку невизнання судом такого докази.

- Яка різниця - часто або не часто? Якщо ВР України прийняла Закон від 19.05.2011 № 3382-VI "Про внесення змін до статті 56 Господарського процесуального кодексу України щодо порядку надсилання копії позовної заяви". Норма зобов'язує при наданні позову надіслати сторонам копії позовної заяви та доданих до неї документів відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб листом з описом вкладення. Яке (детальний опис вкладення з поштовим штемпелем і підпис) є доказом. І вся відповідь до копійки.
Прочитано 407 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×