Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 25 Октябрь 2017 10:17

Апеляція, терміни і продовження термінів

Оцените материал
(2 голосов)
Нещодавно винесли рішення в суді першої інстанції (Цивільна справа) я був відповідачем, збираюся подавати в апеляцію, у мене є на це 10 днів, за 10 днів я не встигаю підготуватися, чи можу я в перебігу цих 10 днів написати поки, що заяву ( клопотання) про наміри подавати в апеляцію, може такого характеру заяву додати мені ще якийсь час? хоч 10 днів? якщо хто знає, підкажіть в якій формі його писати ???? Де брати зразок ???

- в ст 294 ЦКУ чітко прописані терміни за рамки яких не можна виходит, але можете подати заяву з проханням поновити строк, вказавши при цьому причину по якій Ви пропустили срок.Прічіна повинна бути вагома, наприклад термінове відрядження, важка хвороба, і т.д .Всё природно повинно бути підтверджено документально.


- А чи можу я подати заяву, в цей десятиденний термін, про те що я не встигаю подати опелляціоную скаргу, я чув що мені ще дадуть 10 днів часу?


- У мене схожа проблема, допоможіть відповіддю. Перший суд я з іншими відповідачами програв, рішення видали з великою затримкою, часу знайти хорошого адвоката для апеляції не було, тому скарга буде подана не дуже переконливою ... Питання таке - чи можна доповнення до апеляційної скарги подати після її подачі, т. Е . після 10-денного терміну? Наприклад якщо змінити адвоката і він знайде нові підстави для скасування рішення першого суду, що можна зробити?

Апеляція, терміни і продовження термінів

- Ні, не можна все доповнення в той же термін подаються. Інша справа, що можна зробити так, щоб апеляційну скаргу повернули на усунення недоліків, а там вже підмінити скаргу і з усіма доповненнями в термін для усунення недоліків відправити. Щоб повернули на усунення, можна наприклад, судовий збір не заплатити.

Апеляція, терміни і продовження термінів

- А під час засідання за апеляційною скаргою можна наприклад питання задавати опонентові, незручні, але у справі, щоб у суддів уявлення склалося що в першому суді було багато чого не враховано і з боку опонента в радісному позові було багато неправдивої інформації?

Апеляція, терміни і продовження термінів

- Питання задавати можна, ст.27 ЦПК.
Прочитано 295 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×