Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 27 Октябрь 2017 16:24

Чи можна вступити у спадок в іншому місті

Оцените материал
(1 Голосовать)
Помер мій тато в містечку, 200 км. від мого містечка.
Прямого транспорту без пересадок немає. Зупинитися толком мені там ніде. Є заповіт на мене, складено давно, що після смерті все дістанеться мені.

У цьому містечку є 2нотаріуса (держ. І приватний). З обома говорила по телефону, знайденому через інтернет.
Державна сказала відразу, що черга у неї жива, велика, люди займають з вечора і по 2 доби там знаходяться, що роботи у неї багато і навіть якщо я потраплю до неї, то мені доведеться багато разів їздити.

Приватна по телефону мені сказала, що перший раз прийме без запису. Я підготувала всі документи і поїхала. Вона мене не прийняла, вела себе похабно, рот мені затикала, на півслова обривала.

На мою фразу, що вона обіцяла прийняти мене, сказала, що думала, я приїду просто поговорити до неї. І взагалі їй немає коли, вона знову їде у відпустку.

У державній-сиділо чоловік 10, там мені і розповіли, що в неї Хорошо. Я все зрозуміла. А як мені потрапити до неї, якщо вона прінебрегать мною? У неї на це є вагомі причини, я думаю.

- До якого потрапити хочете, держ або приватному? Ви можете подати заяву про прийняття спадщини нотаріусу поштою, для цього в своєму місті зверніться до нотаріуса, він вам його заповнить і завірить ваш підпис. Потім цю заяву з копією св-а про смерть та документа, що підтверджує місце проживання батька відправите поштою нотаріусу (цінним листом з описом вкладення та повідомленням про вручення).

За вашою заяви відкриють справу і тим самим ви не пропустіть термін на прийняття спадщини. Тільки повідомлення про вручення листа нотаріуса зберігайте.

- Звертатися за спадковим справі потрібно до того нотаріуса, який веде діяльність саме в тому нотаріальному окрузі, в якому проживав померлий.

Спадкоємець, який прийняв спадщину, приймає і відповідальність за боргами померлого.
Прочитано 188 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×