Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Понедельник, 30 Октябрь 2017 20:10

Оцінка експертом вартості майна по аналогії

Оцените материал
(1 Голосовать)
Таке питання-міліція робить оцінку майна у незалежного експерта.
Той робить оцінку на підставі вартості схожих будинків, квартир і авто.

Все ціни бере з сайтів продажів автосайтів, з оголошень агенств нерухомості нашого города. Все посилання на це прикладає до актів оцінки. Натурально на
майно не дивиться.

Пізніше заявляють в кримінальному провадженні цивільний позов і це майно просять заарештувати для забезпечення .Суд вирішує заарештувати.

Чи можна вважати таку оцінку прийнятною.

Думаємо оскаржити судове рішення по таких оцінках.
Як думаєте, вийде? Чи прийнятна методика оцінки по аналогіі. Когда береться за основу вартість аналогічного майна заявлена для продажу? Адже в реальності часто майно фактично продається за меншу або набагато меншу вартість.

Або ж будь-яка оцінка, зроблена незалежним експертом, що має ліцензію, в суді буде дійсна?


- Так, така процедура прийнятна і має назву "порівняльний підхід". А оцінка буде дійсна до того моменту, поки ви не доведете зворотнє.

Можливо ви не в той степ полізли? Може сконцентруватися на кримінальній справі, пошукати там можливості. Буде виправдувальне рішення - майнові вимоги відпадуть самі собою.

юрист, магістр права Ігор Кізіма. Методика "порівняльний підхід" є, однак експерт при цьому має порівнювати, проводити аналогію не просто між скажімо, вартістю Мерседеса 600 моделі з таким же самим мерседесом 600 моделі з сайту, а знайти для порівняння максимально схожого мерседеса 600 з тими ж самим пробігом, того ж кольору (умовно), того року. У висновку експерт зажди зазначає якими методиками він користувався, формули розрахунків і навіть використанні джерела. Якщо зроблено було не так - завжди можете оскаржити.
Прочитано 295 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×