Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 02 Ноябрь 2017 20:12

Не оформлено спадщину спадкоємцем 1 групи

Оцените материал
(1 Голосовать)
Підкажіть як бути. У мене померла бабуся в листопаді 2014 рр. Залишилася 1-я квартира. я перевезла свої речі і трохи жила в квартирі. Потім я переїхала, а речі залишилися. протягом 6 місяців і до сих пір батько квартиру не оформив (почав дуже пити).
Я через суд отримала для себе доп.срокі на прийняття спадщини. У нотаріуса заяву подала. Тепер хочу повернутися в квартиру. Але боюся якщо я зроблю ремонт і заплачу всі борги то будуть дарма. Оскільки батько може забрати квартиру або частину (жити з тих, хто п'є людиною не зможу). Чи зможе суд дати йому додаткові терміни на прийняття спадщини? Бабусю ховали разом і він нікуди не виїжджав. Він весь час аргументує що він спадкоємець 1-ї групи і квартира його.

- Батько проживав разом з бабусею, був зареєстрований з нею за однією адресою?

- немає. З дня смерті бабусі минуло практично 3 роки. Коли мені юрист становив позов до суду він сказав добре, що я встигла до закінчення 3-х років. Він мені сказав що потім я нічого зробити не змогла б. А ось батько зможе домогтися продовження термінів після 3 г після смерті бабусі? Може якщо він подасть позов до суду, мені потрібно у відповідь подати позов на нього і попросити захист своїх прав?

- Якщо батько точно не був зареєстрований за однією адресою з бабусею на момент смерті, то спадок він, швидше за все, прогавив.

- Мені можна підстрахуватися як то?

- Від чого застрахуватися? Перешкодити батькові зробити те ж саме, що зробили ви?
Ну, наприклад, закрийте його в підвалі без засобів зв'язку і тримайте, поки 3 роки не пройде.
Або як ви йому можете заборонити реалізувати свої права?

- я це робити не стану. Він дуже сильно п'є. І я не хочу щоб якщо він переоформить, то його обдурять і залишиться без квартири бабусиної (у нас є ще квартира яка на мене оформлена і він там живе). І друге через те що я його стріножу в плані пляшки він на мене дуже злий і готовий зробити все щоб мені нашкодити. пів року тому він виніс підлогу моєї квартири. Ну ви ж розумієте, що я намагаюся як то підстрахуватися. У мене постійний стрес і проблеми зі здоров'ям. З цього питання, як я можу підстрахуватися? 1-е в разі подання ним позову, я у відповідь подам позов на захист моїх прав. І суд стане на мій бік. Або я можу розслабитися, тому що 3 роки після смерті бабусі пройшли і його прохання в суді не задовольнять, тому що термін пройшов і у нього не було поважної причини для пропуску?

- "я у відповідь подам позов на захист моїх прав"
Ваші права - окремо, його права - окремо.

- Сперечатися з батьком вам нема про що. І захищатися вам не від чого. Якщо навіть він спробує зробити якісь рухи, у вас немає підстав йому перешкодити.
Прочитано 332 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×