Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Понедельник, 06 Ноябрь 2017 09:05

Дружина народила дитину не від чоловіка

Оцените материал
(1 Голосовать)
Добрий день. дружина 4 вересня народила дитину і зізналася що дитина не від мене (чоловік), хотілося б дізнатися:
1 чи має дружина право примусити мене в допомозі оформлення документів на виплати для дитини від держави? (Погрожує поліцією і бандитами)
2 хто оплачує суд при розлученні і яким способом мені відповідачу наприклад прийде повідомлення про повістки в суд?
3 чи достатньо буде того, що дружина усно або письмово в суді, заявить що дитина не від мене, для того що б чоловік не мав до дитини ніякого відношення і що б не було вимог про виплату аліментів надалі

4 якщо суд вимагатиме провести пройти тест на спорідненість то хто повинен буде оплатити витрати?

5 якщо я (чоловік) відмовляюся від допомоги дружині в оформленні документів виплат для дитини від держави (принципово відмовляюся), то чи є у дружини можливість без моєї участі оформити для виплат від держави?

6 якщо суд затягнеться, чи має право дружина отримати гроші від держави, які їй покладалися спочатку при народженні дитини або нарахування йдуть з дати подання заяви на виплату від держави?

- Батьком дитини, народженої в шлюбі, офіційно вважається чоловік. Якщо ви хочете заперечити цей факт, замовляйте ДНК-експертизу і звертайтеся до суду. Хіба мало що дружина говорить, може у дружини просто післяпологова депресія.
Причому тут "гроші від держави"? Це ж не ваші гроші. Ви хочете помститися дружині способом залишення дитини без засобів до існування?

- 1. Навряд чи
2. Ви, але в позові ставите питання про стягнення на Вашу користь судових витрат. Поштою або за допомогою смс-повідомлень. Але справа в тому, що поки дитині не виповниться рік шлюб розірвати суд зможе тільки в 2-х випадках: 1. Інша особа визнає своє батьківство 2. По Вашому позову щодо Вас виключать відомості як про батька дитини з актового запису про її народження.
3. Якщо дружина визнає факт походження дитини не від Вас, в принципі, цього буде достатньо для виключення відомостей про Вас як батька дитини з актового запису про її народження.
4. Суд не може вимагати проведення експертизи - це прерогатива сторін. В даному випадку Ваша - в разі, якщо дружина буде заперечувати походження дитини від третьої особи. Але в такому випадку заявити клопотання про проведення генетичної експертизи в Ваших інтересах. Оплачувати експертизу будете Ви, але в разі позитивного для Вас результату, її вартість стягнуть з Вашої дружини.
5. Думаю, що поки вона Ваша дружина - так, наприклад в судовому порядку витребує всі необхідні документи.
6. Вона в будь-якому випадку буде отримувати гроші від держави на дитину, навіть якщо народить від неземної істоти.
Підсумовуючи відповіді, зауважу, що у Вашому випадку необхідно одночасно звернутися до суду з двома позовами: 1. Про виключення запису як батька з актового запису про народження дитини 2. Про встановлення режиму окремого проживання.

Другий позов необхідний для того, що, як я вже сказав, до досягнення дитиною однорічного віку Ваш шлюб не розірвано, якщо тільки до цього часу суд не прийме рішення про виключення запису про Вас з актового запису про народження дитини або батьківство дитини не визнає інша особа .

Відповідно, Ви з дружиною юридично будете перебувати в шлюбі і все майно, придбане Вами, вважатиметься набутим у шлюбі. Встановивши режим окремого проживання, придбане Вами майно не буде вважатися спільною сумісною власністю подружжя.

Прочитано 474 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×