Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 15 Ноябрь 2017 10:18

Стягнення боргу з компанії, у якої нічого немає

Оцените материал
(1 Голосовать)
Прошу допомогти в наступному питанні. У нашій компанії є боржник (юр особа), яке тривалий час брала у нашій компанії в борг продукцію. Платити відмовилися. Ми подали на них до суду, виграли.
Коли торкнулися виконання рішення, виявилося, що на компанії нічого немає. Зараз справа у виконавчій, але це ні до чого не приведе.


Компанія боржник на даний момент вже працює під аналогічною назвою (практично така ж) в тому ж офісі.

На момент розгляду справи в господарському
суді подавалися заяви в поліцію за обвинуваченням директора компанії в "Шахрайство", але безуспішно. Посилалися на те, що це справа госп. провадження.
Підкажіть, будь ласка, як краще вчинити. Чи можливо зв'язати стару і нову компанію боржника?


- Як варіант, можна пред'явити вимоги до власників боржника.

Ігор Кізіма, юрист, магістр права. Судячи зі всього це шахрайство або який інший злочин проти власності. Поліція вас відшила тому, що в неї стиль роботи такий - відшивати всіх, хто відшивається. Належним чином натиснути в рамках правового поля на поліцію, прокуратуру, внести повідомлення про цей злочин до ЄРДР та почати досудове розслідування. Викликати вашу сторону на допит і їхню сторону. І лише потім, після вчинення в повній мірі всіх можливих слідчих дій, основуючись на їх результатах можна говорити про закриття кримінального провадження чи повідомлення про підозру. Окрім того потрібно зясувати, як саме припинила існування стара фірма-боржник. Від цього залежатиме як повертати гроші. Можливо ця фірма злилася з іншою, чи відбулося перетворення. Від цих ньюансів залежать подальші напрями вирішеня справи
Прочитано 634 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×