Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %17 %794 %2017 %18:%Нояб

Звинувачення в шахрайстві

Оцените материал
(1 Голосовать)
У 2012 році (грудень) знайомий попросив допомогти йому продати ноутбук (який був в кредиті), продав за 2000грн. і
розрахувався з ним, але проходить пару років, все починається з 2015 року і батьки його вимагають від мене відшкодування збитків понесених ними за виплату кредиту ноутбука. Після продажу ноутбука знайомий гроші судячи по-всьому витратив на свої потреби, а сам кредит переклав на батьків.

У листопаді 2015 мене замучив його батько, тим що, ось я повинен і ВСЕ !!! Погрожуючи тим що направить на мене "бандитів" (шкода смс не збереглися) мені довелося йому дати 200грн. щоб не дзвонив по ночах і давав спокійно спати.

Сьогодні вранці дзвонить і буде мене слідчий наполягаючи на тому, щоб я повернув всі гроші, яких бракує потерпілому (а саме батькові знайомого, чий ноутбук був проданий) в розмірі 800 грн. пригрозивши, що буде починати порушення справи за фактом шахрайства.

Допоможіть будь ласка розібратися в цій історії, так як не винен і своєї провини не визнаю, а лише допомагав продати ноутбук за зазначену цену.Отец знайомого постійно телефонує мені на телефон, вранці і вночі.

- Так а які є докази того, що Ви цей ноутбук продавали, брали, гроші віддавали, ніж це підтверджується?

А на слідчого скаржтеся в прокуратуру.
Все заперечуйте, що нічого не брали, якщо документів ніяких немає.

- так саме так і було ... Гроші від продажу ноутбука передав саме "знайомому", наступні 200 грн. щоб від мене відстав його батько і не терорезіровал нічними дзвінками віддав йому особисто в руки в людному місці тет-а-тет. Документів і розписок теж ніяких немає, мається на увазі про передачі грошей за продаж ноутбука.

- Значить все заперечуйте, нічого не знаєте, нічого не брали, що було чотири роки тому не пам'ятаєте. Псих якийсь дзвонить, змініть телефон. Грошей нікому не давайте. Якщо у нього якісь претензії нехай в суд звертається, там і розберетеся, а при відсутності доказів, Вам нічого не загрожує.

- Та мені б зв'язуватися з судом найменше хотілося (адвокати, час, гроші). Скажіть будь ласка як можна бути в цій ситуації? - може мені зустрічну заяву написати на вимагання та шантаж? Як ви вважаєте ?

- Я вважаю, що потрібно все заперечувати, зустрічну заяву можете написати, тільки в ньому не потрібно описувати все як було, хоча в такому випадку виникнуть питання, звідки він Вас знає, а Ви його, що Вас пов'язує, і так можуть вийти на Ваш конфлікт

Ігор Кізіма, магістр права, юрист: У слідчого треба попросити власноруч в протоколі допиту як свідка написати: "Згідно ст.ст. 62, 63 Конституції України відмовляюся давати покази щодо себе і не зобовязаний доводити свою невинуватість". І все.
Прочитано 867 раз

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×