Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Среда, 29 Ноябрь 2017 07:56

Ліквідація ТОВ за ініціативою податкової

Оцените материал
(1 Голосовать)
У 2008 році чоловік відкрив ТОВ і призначив мене директором. У 2010 році наші шляхи розійшлися не тільки в сімейному житті - наказ про звільнення. Відповідно, справами організації я більше не займалася.
Знаю, що колишній чоловік виїхав з України і кинув ТОВ. Сьогодні (11.07.2016) прийшло повідомлення про повістку в суд (оскільки я 5 років живу не в Україні, інших причин крім того ТОВ більш немає), моя мама його не взяла. На порядку була дата 27.07.2016.

Припускаю, це дата розгляду справи про ліквідацію орг-ції і мене викликають на нього в якості директора (яким я давно не є), на засідання з'явитися не можу (приїду до Києва лише 12 серпня). Питання полягає ось у чому: які заходи крім ліквідації може призначити суд (штраф за неподання звітності і т.п.), на кого будуть спрямовані санкції (на мене, як колишнього директора і все ж власника), як я можу оскаржити рішення суду, якщо ж до мене будуть пред'явлені штрафи чи іншого виду санкції (подавати апеляцію до наказу про звільнення?).

Заздалегідь вдячна за відповіді.

- У Держ.реєстрі зазначено, що по даній організації не проводиться процедура банкрутства \ ліквідація і т.п. і до сих пір вказано моє ім'я в якості керівника. Куди потрібно мені звернутися з наказом про звільнення, щоб більш моє ім'я там не фігурувало?

- На превеликий жаль, у Вашому оповіданні зовсім відсутні будь-які об'єктивні дані, які дають можливість сказати хоч щось юридично обґрунтоване. Все, що Ви повідомили, чи юридично абсолютно до овоча, або виключно Ваші особисті домисли, які юридично аналізувати не має сенсу - тільки гадати / фантазувати. А це ніякого прагматичного спрямування для Вас не дасть.

Вами зазначено всього лише три юридичні факти: реєстрація "ТОВ", наявність між Вами і "ТОВ" трудових відносин, припинення зазначених відносин. Усе. Усе інше, на жаль, домисли.

Де-факто Ви вибрали метод захисту - ухилення від процесу. Може бути, це і метод, але - не юридичний. Не маючи можливості вивчити предмет спору, його обгрунтування, докази і вимоги, викладені в зверненні Вашого опонента в суд, юрист нічого Вам ні прокоментувати, ні порекомендувати не може. Мало того, навіть морального права не має. Відповіді на всі Ваші "питання" існують у виключній нерозривності з конкретними матеріалами судової справи.

Єдине (на жаль), що можна з упевненістю Вам повідомити - це те, що засновники не несуть відповідальності за зобов'язаннями "товариства з обмеженою відповідальністю". На то така організаційно-правова форма і існує. За замовчуванням ця відповідальність покладена на посадову особу - керівника "ТОВ". А яка і в яких випадках, залежить від конкретних формулювань і термінів. І якраз саме цього навіть Ви не знаєте. А нам вже це і поготів невтямки. Ну-у ... "послати" Вас, куди заманеться - це одне, тут взагалі нічого непотрібно (навіть будь-якого освіти), а юридично аналізувати і висловити професійну думку по Вашому казусу ні з чого.

У Вас два варіанти: або вступити в тяжбу - отримати доступ до документованої позиції опонента (тоді і з юристами є, про що порадитися, але бути впевненим, що це - гарантія того, що саме Вам хочеться, наївно), або ухилятися від тяжби, але тоді - суцільне ворожіння і домисли (зовсім не виключено, що рано чи пізно з'явиться якийсь, можливо, неприємне рішення суду, і тоді все одно доведеться влазити в оскарження, але вже за гірших стартових умовах). І я не знаю, чесно кажучи, до чого саме призведе той чи інший варіант. Овоч знає, може, відсидітися якраз і потрібно, а, може, тільки битися - інакше тільки гірше буде. І навіть припустити не маю морального права, так як нічим це припущення обґрунтувати не можу ... Як у лікарів - "Не нашкодь!"

Ну-у ... На жаль, ось так все це влаштовано ... якщо щось професійне передбачається ... Нічого особистого ...
Прочитано 572 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×