Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 26 Январь 2018 02:50

Як підготувати і подати позов до суду на банк

Оцените материал
(2 голосов)
....сторінками юридичних форумів...

У минулому році купував квиток на Савічеву.
Потім зробив повернення коштів, 8 січня.

Перевіряв в Приват 24, кошти не надходили, через 10 днів пишу в чат Банку, де гроші? Вони підтвердили, що гроші не надходили. Я пишу в 3 компанії Email, де гроші? 2 фірми, кажуть гроші відправляли.

Сьогодні заходжу в Приват 24 знову скаржитися, мені оператор каже, а ви перевірте свій рахунок. Перевіряю, а там заднім числом стоїть моя сума 2500 руб (1211 грн).

Я відразу написав, що не може бути, я не сліпий, вас хакнули, зв'яжіть мене зі службою безпеки, вимагав цього 20 хвилин, в кінці пишу мовляв, або зв'яжіть мене зі службою безпеки або я подам на вас позов до суду. Так ось. Шановні юристи, потрібна ваша допомога! Як підготувати позов до суду на Банк? Їх хакнули, і хакери підмінили виписку рахунку. Є докази від 17 січня, оператор підтвердив, що гроші не надходили, у мене є збережені листування чатів. Я хочу зажадати від банку 1 млн грн за такі справи. Що писати в позовній заяві?
......
так і пишіть - банк хакнули, зі службою безпеки не з'єднали, підмінили виписки (або що там у вас підмінили), вимагаю 1 млн гривень компенсації (опишіть компенсації за що саме). Ось позов, ось копія для банку і квитанція про оплату судового збору. не забудьте вказати в позові вимога про відшкодування банком ваших судових витрат.
Прочитано 951 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×