Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %26 %920 %2018 %21:%Март

Три помилки в державному акті на земельну ділянку

Оцените материал
(1 Голосовать)
І знову сторінками юридичних форумів. Я продовжую настоювати на тому, що в такий спосіб своє питання не вирішити, і не допоможе так ніхто - лише більше заплутаєтеся.
Лише вдумайтеся з якого лихза вам допомагати людям-тролям. Тобто тим, хто скриває себе під ніками.
Здебільшого на таких форумах збираються незнайки, які дуже люблять себе виставляти розумниками та й ще посперечатися від нічого робити.
Ось нижче, людина хотіла дізнатися по чіткому питанню щодо трьох помилок у державному акті на землю. Читайте що з того вийшло.
........
Вітаю колеги!
Ось везе мені останнім часом з "морокою". Загалом ситуація на перший погляд банальна, але все ж. У держ. акті на право власності на земельну ділянку, допущено аж три помилки:
1. Помилка в по батькові власника;
2. Помилка в номері розпорядження РДА згідно якого видано ділянку і власне акт;
3. Помилка в кадастровий номер.

Що стосується по батькові, думаю вирішити питання в порядку ст. 315 ЦПКУ, але бентежить наявність помилки в номері розпорядження РДА згідно якого видано акт, адже одним із доказів приналежності даного правовстановлюючого документа власнику ділянки є архівна копія вищезгаданого розпорядження РДА про виділення ділянки, де скажімо вказано номер - 385, а в акті - 585, ось і питання - як думаєте чи не стане цей «нюанс», перешкодою для винесення рішення судом? З кадастровим поки не знаю - думаю, але в Госгеокадастре обіцяли врегулювати це питання вже після рішення суду. Заздалегідь вдячний друзі!

- Ржунімагу ...

І чого ж Ви, "колега", п'ять з гаком років "банальні ситуації" під свій гонорар чужими мізками намагаєтеся "вирішувати"? Їй-Богу, на одному Вас будь-яка платна консультація вже розбагатіла б ...

На друзях, шановний, не заробляють.
- Дякую! "Заробляти" на друзях, і в думках не було! Просто сподівався отримати лаконічний рада Але якщо Ви це сприйняли саме таким чином - ну ...! Можна було просто проігнорувати моє запитання. Хм, який же Ви "суворий" юрист, напевно.
- "Можна було просто проігнорувати моє запитання."

Ага ... "Не кажіть, що мені робити, щоб не змушувати мене сказати, куди Вам йти". (С)

Ніяк інакше сприйняти Вашу "діяльність" на цьому ресурсі апріорі не представляється можливим, наймиліший. І виключно на захист професійної гідності фахівців будь-сфери діяльності я просто змушений заявити - це позорище. А вже в антуражі "колеги", "друзі" ще й убога хутірська хітрож ... сть.

Так що, шановний, "ржунимагу". В пристойних цехових спільнотах таких "колег", грубо кажучи, каструють. Щоб не розмножувалися. Інакше весь цех несе, м'яко кажучи, несе "іміджеві втрати". Якби таких "колег" було б не "поразвелось, як бліх", дивись, і країна б, може бути, була дещо з іншим "колоритом".

"Злодій повинен сидіти у в'язниці" (с) - це не суворість, а захист суспільства.

"Чи не для протоколу, Шарапов, а для душі мої слова тобі." (С)

"Таких" друзів "- за ... і в музей" (с)

- А ви багато тут «колегам» і стражденним давали безкоштовних рад? Чи не вважаєте за потрібне віддати своє дає? Або тільки чужим розумом покористуватися типу «прошу допомоги» і «спасибі, друзі»?

- Ах, мій друг Елегія ... А Ви бачили тут професійних юристів, які просять допомоги у "колег" і "друзів" ?! Я чому питаю? "Мені за державу прикро." (С) Ну, за тих, хто в віконці справа ... "Консультація" які ...

Щоб Юсти і з товаришами публічно принизити професійно ?! Особисто за своє існування на цьому ресурсі нічого подібного не спостерігав. І навіть уявити такого не в силах. Особливо в специфічній для "халявщиків по життю" панібратськи і, одночасно, запобігливої інтонації з туманною невизначеністю (коню зрозуміло - чому ... до Фрейду з Юнгом не ходи ...) - "колеги", "друзі".

Якщо професіоналу в суспільстві професіоналів потрібно особисто порадитися, то завжди і тільки професіонал звернеться особисто до конкретного професіонала, заздалегідь професійно визначивши професійний рівень обраного візаві, віддаючи цим осмисленим вибором професійне повагу до заданої співрозмовнику, в зв'язку з чим гарантовано отримуючи таку ж професійну повагу від колег. Спілкування - це суворий ритуал. Професійне спілкування - ритуал подвійно.

Втім, шановна Елегія Вам чи треба такі прості поняття "роз'яснювати"? "Не вчи вченого." Навіщо витрачати час на очевидне?

"Пояснювати" ж того, кому це тато з мамою не роз'яснили, теж марна трата часу, але зовсім по протилежної причини. "Хоч ... в очі, а йому все - Божа роса."

- Мда! Черговий раз переконався в спрямованості цього ресурсу. Прошу, не вважайте цю мою реакцію на вищевикладене, приводом для продовження високоморального філософського монологу в цій темі, бо особисто я читати це не буду, через невідвідування даного форуму в перспективі! Шкода не можна видалити профіль від сюди :-(. До речі якщо це можливо, прошу адмінів зробити це. Удачі Вам тут і взагалі!

- Так, спрямованість цього ресурсу - надати майданчик для тих фахівців, хто правильно розуміє терміни "допомога" і "взаємно".
Надати майданчик для добровільної безкоштовної допомоги тим, хто її дійсно потребує.
А ось допомагати "друзям" заробляти гроші чужим розумом - ну, це на любителя. Якщо такі знайдуться.
Мда! Думаю, мало хто засмутиться через "невідвідування даного форуму в перспективі" скривдженими дармоїдами.
- Аккаунт видалити? Тобто - "запрати труси"?
Прочитано 1097 раз

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×