Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 30 Август 2013 15:15

Коли ж нотаріуси і банки навчаться користуватися комп'ютером

Оцените материал
(1 Голосовать)
Коли зникне культ кольорових папірців з печаткою у нотаріусів і банків ? Мова про витягах і виписках з Єдиного реєстру юросіб.
Думаю , всі , хто працюють з нотаріусами пам'ятають цю істерію з витягами з єдиного реєстру юросіб. Я розумів вимоги нотаріусів , коли у Законі про нотаріат чорним по-білому написали - нотаріус перевіряє дані про юрособу користуючись витягами з Реєстру . Я не розумів , звідки нотаріуси брали терміни дії витягів - хто день , хто три , хто місяць. Аналогічна ситуація і з банками. Тим більше , що можна взяти витяг, тут же подати документи на зміну керівника , змінити дані Реєстру , але до нотаріуса прийти з сьогоднішнім , але вже неактуальним витягом.

Але я і надалі не розумію , навіщо нотаріуси з банками вимагають від своїх клієнтів вилучення , після того , як в законі формулювання " витяг " змінилася на " дані реєстру " . Так , йолки-палки , зайди до реєстру , роздрукуй сторіночку і поклади в справу. Ні. Принесіть . Особливо клієнт -орієнтовані брали дещицю малу і самі організовували отримання такого витягу .

Вже і Мін'юст http://www.dkrp.gov.ua/info/2097 дозволив використовувати "дані" з відкритого доступу. І висловив здивування , що мовляв , як же - відкритий же доступ для всіх бажаючих. Ан ні , " витягофілія " триває.
 
Олексій Тараканов, адвокат, переклад ЮТК
 
 
Прочитано 2343 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×