Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %17 %164 %2017 %02:%Окт

Раби-громадяни або Як залякують тепломережі споживачів

Оцените материал
(3 голосов)

Ще один приклад форумних питань і відповідей. Правильна відповідь, по суті проблеми, як завжди надана юристом, магістром права Ігор Кізіма. Я заборгувала за опалення по квартирі 5 тисяч. Мені прислали повідомлення, що відбувся суд на який мене не викликали, про який не повідомляли, але я повинна заплатити за нього 1500 гривень і що на квартиру накладено арешт. Площа квартири 65 квадратних метрів. Мені 56 років. Чи мають право так поступати?

- Поки ви виразно не поясните, хто конкретно і що конкретно вам надіслав, міркувати ні про що безглуздо.
Хіба мало жартівників на світлі.

Ви отримали з суду судовий наказ? Або державна виконавча служба повідомила про відкриття виконавчого провадження і запропонувала термін для добровільного погашення боргу?

А ще краще викласти тут скан вашого "повідомлення".

P. S. а борг все ж потрібно погасити, інакше не сьогодні, так завтра саме цим, про що там написано, і закінчиться. І вас ніхто запрошувати до суду не буде. Отримайте повідомлення від держвиконавців. У повній відповідності з законом.

- На жаль відсканувати не можу і фото не відправляється. На бланку зазначено, що це позовна заява місцевого суду про Стягнення заборгованостi за централiзоване опалення без друку. Прошу, поясніть будь ласка, що таке накласти арешт на все моє майно і чому я доллжна платити 1500 гривень за суд на якому я не була присутня і наскільки це правомірно? Зараннее спасибо за ответ!

- Якби ви почитали форум, то дізналися б, що таким чином тепломережа лякає боржників. Подібні питання не раз обговорювалися. Судячи з папірця, яку вам прислали, тепломережа в суд ще не подавала. Але готується.
Були присутні ви в суді чи ні, а судові витрати доведеться заплатити вам. У наказному провадженні по боргах комунальним організаціям присутність відповідача законом не передбачено.

"Накласти арешт", ніж в кінці-кінців може закінчитися ваша історія, означає, що квартиру ви не зможете ні продати, ні подарувати. Домашнє майно може бути вилучене і реалізоване в рахунок сплати боргу.
Тому погашайте борг. Не чекайте, поки тепломережа подасть в суд.
- Тихий жах...

Прости мене Господи, але що Вам можна пояснити, якщо Ви не здатні навіть описати, що саме Ви отримали?

"На бланку зазначено, що це позовна заява місцевого суду про Стягнення заборгованостi за централiзоване опалення без печатки."

На якому "бланку"? Яка "позовна заява місцевого суду"? Суд на своєму бланку подав позовну заяву до суду про стягнення з Вас заборгованості за централізоване опалення?

"Яплакаль ..."

Що там і як юридично з такої розповіді тільки ворожки придумають. Нічого юридичної по Вашому персональному зверненням сказати неможливо в зв'язку з відсутністю самої елементарної об'єктивної інформації.

Але загальний і універсальний принцип залишається все тим же: винен - плати, не хочеш - стягнуть примусово. Або за рахунок доходів, або за рахунок майна.

А 1500 - це судові витрати позивача, які так само стягуються з відповідача. Але це ще квіточки. Тепер позивач ще і виконавців авансує. І це компенсується за рахунок відповідача. А ще свій відсоток накине і ДВС або приватні колектори.

- Для початок, моя порада вам.
Якщо в силу обставин, що не ваших а життя, так сталося.
Те спробуйте через дарчу на сина, або дочку, родича.

А по факту:
Особисто з мого досвіду.
1. Якщо немає грошей на сплату, продавайте квартиру купуйте 1 кімнатну.
- Ось це "рада"! При заборгованості в 5000 гривень - "продавайте квартиру купуйте 1 кімнатну".

"Ядурею" ...
- Хто "заробляти на судові витрати ...."? Тепломережа?
- Так а чого Ви чекаєте. Класна ідея. Переплатите тепломережі 100 грн. і нишком (тссс ... шоб не впізнали) подайте на них в суд на повернення і заробляйте на судові витрати. Пеню, інфляційні та 3% річних не забудьте.
- Це у кого ж такий принцип, дозвольте запитати?monikakat, послухайте не фахівця:
- з приводу платити чи ні - спочатку нехай доведуть, скільки ви їм повинні (пам'ятаєте, що в позовному провадженні є термін позовної давності в 3 роки, більше не заберуть)

АЛЕ! Якщо прийшов Судовий наказ, то терміново до суду і оскаржити. Оскаржити можна на підставі все того ж терміну позовної давності - в наказному провадженні він не може бути врахований, так як там можуть приймати рішення без вас, а термін позовної давності застосовується виключно за заявою відповідача.

Загалом, тримайте руку на пульсі, а по тому ж папірці, яку отримали - викиньте її.

Ігор Кізіма, магістр права, юрист. Винен - плати! Загалом вірно, однак не до відносин з тепломережами, водоканалами і обл-міськенерго. І 90 % рабів-громадян цього не розуміють. Неодноразово на цьому сайті я давав консультації з подібних питань. Ось посилання на один з таких матеріалів, консультацій http://ut.kiev.ua/obhod-zakona/item/2162-srochno-dolgi-za-komunalku-mozhno-ne-platit.html
як це грамотно провернути на практиці - звертайтеся за юридичною допомогою Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×