Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %02 %773 %2013 %17:%Авг

Конституційний суд поза законом

Оцените материал
(4 голосов)
У викривальній статті «Конституційний Сюр України» всебічно досліджено питання про розкладання і деградації українського «конституційного» суду і необхідності його негайної ліквідації.
Однак, як з'ясувалося з останніх новин, цей сюрреалістичний суд, зачаївшись в якихось темних корупційних підворіттях, все ще продовжує свою антинародну підривну діяльність і не перестає шкодити українському народові своїми зрадницькими підступами.

Коли по всій країні відкрито порушується Конституція, а антиконституційними нормами переповнене все законодавство, аж до процесуальних кодексів. Коли у громадян відібрано конституційне право на вільний вибір захисника. Коли перед громадянами закриті двері касаційних судів ... Цей зрадницький суд, замість наведення конституційного порядку в країні, зайнявся грабунком і вимаганням грошей у українського народу.

У той час, як весь героїчний народ мирно трудиться над подоланням розрухи і поліпшенням життя, цей псевдоконстітуціонний суд нишком, зрадницьки намагається прорвати фронт наших перемог і підло вдарити в спину. Разом зі зграєю лихварів з «Національного банку», «УкрСиббанку», «Міжнародного інвестиційного банку», «Асоціації українських банків», «Незалежної асоціації банків" і "Академії банківської справи» ці зрадники в суддівських мантіях сфабрикували мерзенне антинародне рішення № 7-рп / 2013 від 11.07.2013 р., яким відчинили двері для колекторського грабежу і банкірського терору.

Під виглядом захисту прав споживачів, ці перевертні і перевертні цинічно заявили, що відповідальність лихварів і олігархів перед народом обмежується подвійною обліковою ставкою НБУ, а відповідальність українського народу перед лихварями і олігархами є необмеженою і безмежною! Що закон і Конституція дозволяють лихварям і олігархам вибивати у народу борги у десятикратному розмірі!

Схоплені за руку, спіймані на місці злочину ці судді-перевертні закликають у свідки сам принцип розумності і справедливості, кидаються в нетрі лінгвістики, філології та риторики, бурмочуть якісь вчені слова, лише б як-небудь замести сліди (своєї протиправної сутності - додаток Кізіми І.В.). Але вони не витримують і свій учено-маревний лепет закінчують визнанням: «Держава повинна підтримувати комерційні інтереси банків на отримання справедливого доходу».

Юриспруденція, за димовою завісою якої намагаються сховатися ці судді-перевертні - це лише маска для прикриття жадібності і грабежу. Літературно-юридична еквілібристика - це ширма, за якою вони намагаються сховатися від свого остаточного викриття.

Це наочний приклад того, як мародер і зрадник орудує юриспруденцією, як товченим склом, щоб запорошити своїй жертві очі, перед тим як розтрощити їй голову бандитської бейсбольною битою.

Ось верх жахливого лицемірства, віроломства, єзуїтства і нелюдською підлості. Весь народ тепер бачить, що являють собою ці чудовиська. Вони самі своєю жахливою брехнею зірвали з себе підступні маски і поставили себе поза законом. Вони перетворилися на безпринципну і безідейну банду професійних шулерів, здирників, мародерів, брехунів.

Досить грати словами! Досить еквілібристики, "юриспруденції"! Скільки ще ці перевертні в мантіях будуть глумитися над нашою конституцією? Скільки ще будуть плямувати честь нашої великої держави? Скільки ще вони будуть пити кров трудового народу? Коли ми побачимо це Вольтерівське-кельзеновское охвістя на лаві підсудних? Коли їх спіткає сувора кара?

Вся наша країна, весь наш народ і всі чесні люди всього світу від малого до старого, чекають і вимагають одного: вирвати отруйне жало і розчавити прокляту гадину! Конституційний суд та інші спецсуди в Україні повинні бути негайно скасовані. У країні має бути реалізована програма «Єдине правосуддя». Всі судові повноваження мають бути передані до єдиної народної системі судів загальногромадянської юрисдикції. А корумпованих перевертнів повинна осягнути сувора відплата.


Олег Сікорський
Юридична контора Сікорського
, переклад ЮТК

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×