Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 09 Январь 2014 22:06

Стратити неможна помилувати на новий лад

Оцените материал
(1 Голосовать)
«Судова практика показала, що цей Закон не може бути реально застосований протягом 10 днів з дня набрання ним чинності, а саме - до 4 січня 2014 року включно, оскільки він не має аналогів у законодавчій практиці і виходить за межі правового поля нашої держави» (!?)
Це - Спікер ВР тут офіційно зізнається в тому, що ці 450 «Добродіїв» не вміють прийняти закон, що складається з «пари-трійки» статей. Зате назва цього Закону становить майже 10 % від його тексту - « Про Усунення негативних НАСЛІДКІВ та недопущення переслідування та покарань осіб з приводу подій, які малі місце во время проведення мирних зібрань».

А втім, нема чому дивуватися - досить «промоніторити» що ВР приймала за останні кілька років, і як швидко і в яких кількостях потім в теж саме вносила зміни, що це були за зміни і як швидко вони потім коректувалися знову ....

Або влада вирішила, що раз евромайданери такі "бяки" і після такого щедрого подарунка не розійшлися геть, то не буде їм жодного прощення ? ....

п.с. А як вам, скажімо, такий Закон України «Про Усунення негативних НАСЛІДКІВ та недопущення переслідування та покарань Вищих посадових ОСІБ України та народних депутатів з приводу подій, які малі місце ПРОТЯГОМ 1991-2015 років (з автоматичності пролонгацією в окрем випадка )» ? А що, цілком можуть прийняти!

Сэндэр Лемберг
адвокат, переклад ЮТК
Последнее изменение Четверг, 09 Январь 2014 22:15

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×