Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Суббота, 18 Май 2013 21:59

Економічний пріоритет системи наддержавного управління

Оцените материал
(1 Голосовать)
А.В.: У попередніх програмах нами розглянуті шостий і п'ятий пріоритети концептуальної влади: військова зброя і зброя геноциду. Вони відносяться до швидкодіючого, але самого слабкого виду матеріального зброї. З сьогоднішньої програми дізнаєтеся про інформаційну зброю, до якої Концепція суспільної безпеки «Мертва Вода» відносить: економічний пріоритет, ідеологічний, хронологічний і нарешті перший і найпотужніший методологічний пріоритет, бо перемоги на цьому рівні забезпечують стійкість в межах, принаймні, на сторіччя.
Віктор Олексійович (Єфімов), які у вас є підстави вважати, що економіка це не один з розділів науки, а засіб наддержавного управління?

В.А. Єфімов: З позицій концептуальної влади добробут кожної із країн за великим рахунком визначається, перш за все, прийнятою системою грошового обігу: друкує вона гроші свої або користується чужими, яка плата за користування грошима стягується з тих, хто виробляє товари. Всі інші спори політиків і економістів служать не більше, ніж ширмою для приховування алгоритму, проголошеного і освоєного М. Ротшильдом: «Дайте мені управляти грошима країни, і мені немає діла, хто і які закони в ній видає».
При одних і тих же ринкових, капіталістичних та інших законах ми маємо рівень життя Швейцарії з одного боку та Аргентини, Колумбії, Індії з іншого боку. Точно так само і наша країна, не змінивши систему грошового обігу, приречена на злидні, і все це при тому, що ми (Росія) маємо в своєму розпорядженні сировинним, енергоресурсним, кадровим потенціалом, незрівнянно багатшим по відношенню до більшості регіонів Земної кулі, починаючи, насамперед, з що живе на наших енергоресурсах Європі. З такою ситуацією не так прикро було б погоджуватися, якби проти нас були збудовані дуже хитрі, розумні, складні системи поневолення. Особисто мені прикро насамперед за те, що наш довірливий народ, не осмислена систему Концептуальною влади, грабується просто кажучи нахабно і примітивно через лихварство.

А.В.: Коротка економічна енциклопедія визначає лихварство як надання грошей під надзвичайно високий відсоток.

В.А.: Це визначення грішить недоговоренностью, і до нього ми ще повернемося. Високий - це 200%, як у Росії, або 6.5 - 1.75% у США, або 0.15% в Японії. Поки ж спробуємо пояснити цю глобальну алгоритмику по простому. Ви зайняли у сусіда 100 тисяч рублів під відсоток і повинні йому платити нехай так само, як сьогодні вимагає від усіх користувачів грошима ЦП, 25% від цієї суми на рік. Щомісяця Ви повинні виплачувати у вигляді відсотків підйомну для Вас суму близько 2 тисяч рублів. А ось на повернення боргу у Вас грошей просто немає. Це означає, що через 4 роки ви повинні заплатити в якості відсотків 100 тисяч рублів. А скільки будете повинні? Так, ті ж 100 тисяч. Через 40 років ви вже виплатите 1 млн. рублів, але повинні будете ту ж суму. І так все життя, головне, щоб ви ніколи не повернули сам борг і завжди сиділи б на процентній голці. Сьогодні наша країна, маючи власну папір і фарбу, тим щонайменше не друкує свої гроші, а ввозить зелену папір ззовні. Окупація через зелену каску в Росії перспектив не має, як показала історія. І от проти нас застосована окупація за допомогою зеленого долара. Але соціально економічні наслідки цієї окупації ті ж. Ми маємо розвал економіки важчий, ніж у роки війни.Ми з вами, за допомогою представників глобальної мафії в керівництві країною, не бачачи 15 років тому долара в очі, відразу стали володарями 1/3 доларової макулатури Земної кулі і опинилися повинні міжнародним лихварям 160 млрд. $ при річному бюджеті в останні роки 40 60 млрд. $. Таку суму зовнішнього боргу, що не помінявши концепцію, жизнестроя суспільства, ми не повернемо ніколи, і завжди ми, діти, онуки будемо виплачувати божевільні відсотки, що розоряють країну набагато безпощадно, ніж данина монголо татарського іга, тоді ми платили всього лише 10% від виробленого продукту . І навпаки, змінивши концепцію, ми маємо можливість в найкоротші терміни виправити ситуацію; не забувайте, що у нас в країні зберігається одна третина доларової маси. Підсумок цього глобального узаконеного злодійства по біблійної концепції наводиться в книзі М Кеннеді: «Гроші без відсотків і інфляції». В середньому через відсотки і лихварство так звані розвинені країни мають прибуток більше 100 млн. доларів на день. У цьому і криється секрет їхнього процвітання.


А.В.: А чи не могли б Ви назвати якісь конкретні цифри по окремих країнах?


В.А.: Будь ласка. Щорічні процентні платежі Бразилії - 42 млрд. $, Мексики - 40 млрд. $, Угорщина виплачує 20% Валового продукту, Індонезія - 19%. У свій час єдиною країною, що не підсадженої на наркотик зовнішнього боргу, була Румунія. Саме за це поплатився перед міжнародною мафією Чаушеску. Нинішня Росія - живий пам'ятник цієї доктрини лихварського рабовласництва.


А.В.: Але чому виходить так, що країна, та й практично всі більш менш заможні люди віддають перевагу долару?

В.А.: Для того, щоб зробити привабливими чужі гроші, а не свої, в країні запущено три системоутворюючих механізму:

1. Внутрішнє лихварство, що доходило до 210% річних, але оплата відсотків завжди відноситься на собівартість, багаторазово здорожує продукцію і знецінює рубль.
2. Другий механізм підриву рубля - шалений ріст тарифів природних монополій, також подорожує дестабілізуючий економіку. Будь-які збільшення тарифів - це управлінське божевілля, так як воно лише дестабілізує обстановку, змінюючи масштаб цін і штучно знецінюючи рубль.
3. І нарешті, найхитріший третій механізм зводиться до того, що ми вмудряємося все своє багатство - газ, ліс, нафту, золото продавати за зелений доларовий папір. Тому то вона й сильна, що за неї можна все купити з Росії. Так не чинить жодна з країн, у якої з головою все в порядку.


А.В.: Віктор Олексійович, а як справи з відношенням до лихварства в світі в цілому?


В.А.: У культурі багатьох народів лихварство, отримання доходів без участі в творенні, сприймалося як тяжкий гріх і обмежувалося або заборонялося і каралося аж до страти. Навіть Англія, нинішня цитадель лихварства, лише в 1854 році відмовилася від законодавчих заборон і обмежень лихварства. Але злодійство, затінений злодійської державної законністю, не перестає бути пороком, роз'їдаючим і нищівним суспільство.
А тепер подивимося, як ставляться до лихварства три основоположних світоглядних джерела біблійної цивілізації, коранічної цивілізації і російської цивілізації. (Російська - це, природно, не паспортна запис, а стан душі, міра моральності).


Отже, звернемося до Біблії. Беремо її книги Второзаконня 23:19 і 28:12 і книгу пророка Ісаї 60:10 і читаємо.
«Не віддавай у ріст братові твоєму ні срібла, ні хліба, ні чого небудь іншого, що можна віддавати в ріст, Чужому позичиш на відсоток, а братові своєму не позичиш на зростання» (Повторення Закону, 23:19);
«... І будеш давати в борг багатьом народам, а сам не будеш брати в борг [і будеш панувати над багатьма народами, а над тобою не будуть панувати]» (Повторення Закону 28:12).


«Тоді сини іноземців будуть будувати стіни твої, і царі їх - служити тобі ..., народ і царства, які не захочуть служити тобі - загинуть, і ці народи понищені будуть» (Ісаї 60:10 12).


Тобто доктрина Второзаконня Ісаї - це свого роду інструкція за схемою поневолення народів в обхід їх свідомості. Залишається підкинути їм псевдотеорія монетаризму, щоб вони свої гроші не друкували, а залазили в борги. І підкинути їм псевдоекономіку у вигляді марксизму, через яку стравити два взаємодоповнюючих один одного крила єдиної за своєю суттю команди власників і найманих працівників, щоб лихварі могли з боку спостерігати за цією безглуздою сутичкою двох в рівній мірі гноблених ними ланок продуктивної праці.


«Лови злодія» - вже друге століття підбадьорюють лихварі зусилля всіх як лівих, так і правих, однаково бажаних їм політичних сил, підбадьорюють подтащенную під їх знамена масовку.


А тепер звернемося до Корану, і нам стане зрозуміло, чому так посилено нав'язується бездумно негативне ставлення до нього, так тому що він на четвертому економічному пріоритеті безпосередньо протистоїть Біблії, оголошуючи лихварство найтяжчим гріхом. Тут лихварство іменується терміном «Лихва». «Ті які беруть лихву, повстануть [в Судний день], як повстане той, кого шайтан своїм дотиком звернув на божевільного. Це їм в покарання за те, що вони говорили: "Воістину торгівля - те ж, що і Лихва". Але торгівлю Аллах дозволив, лихву заборонив. Якщо до кого або [з лихварів] прийде напучування від Аллаха, і якщо він надійде згідно з цим увещеванию, то йому простяться минулі його гріхи »(Коран, Сура 2: 275).


А.С. Пушкін, який успадкував по лінії батька систему знань святорусского жрецтва, а по лінії матері - давньоєгипетського, глибоко символічно висловив своє ставлення до майбутнього лихварства, а отже, і Біблійної Концепції в цілому:

Бісеня, під себе підібгавши своє копито,
Крутив лихваря у пекельного вогню.
Гарячий капав жир в копчене корито.
І лопав на вогні печена лихвар.
... Сей страти сенс великий:
Одне наживання мавши завжди в предметі,
Жир боржників своїх смоктав цей злий старий
І їх безжально крутив на вашому світлі.
(А.С. Пушкін, ПСС т.3 1, М., 1995, стор.281)


У нас немає сумнівів, що настала пора практичного втілення пророчих образно символічних пророкувань А.С. Пушкіна. Настав той день краху Біблійної Концепції, про який вже відкрито, без пушкінського закриття інформації символами говорить Тютчев:


Був день, коли Господньої Правди молот
Громив, дробив Старозавітний храм
І власним мечем своїм заколот
У ньому здихав первосвященик сам ...

А.В.: Віктор Олексійович, але чи має все, що Ви говорите, ставлення до мене, адже я не беру гроші під відсоток?
В.А.: Це глибока помилка. Кредитуються в лихварської схемою і Водоканал, і Метрополітен, і Лененерго, і всі житловики. А тому в будь-якому вашому платіж завідомо міститься ростовщическая складова, яка доходила до 70 - 80% від вартості оплачуваного товару або послуги. Багато ведеться розмов про допомогу селу через державну компенсацію 2/3 облікової ставки ЦБ банківському сектору. Але це нахабний обман громадськості. По факту - це допомога банкам, а не селянам, які навіть чисто теоретично не можуть виплатити 25% річних при рентабельності в одиниці відсотка і при циклі обороту капіталу в один рік.

Ми виплачуємо на сьогодні 40% податків від ВВП при міжнародній нормі в 10 15%. А чому? А тому, що держава жене всі ці податки у вигляді процентних платежів міжнародним лихварям, які проявляють зворушливу турботу про збирання податків і системі оподаткування.

А.В.: Де на Земній кулі домінують алгоритми лихварства?

В.А.: Лихварство - це ядро і суть Біблійної Концепції управління, за якою живуть країни Євро Американського конгломерату. Останні століття і особливо в часи Вітте і Геращенко ця алгоритміка закабалила нашу країну. В обхід свідомості замкнуті на цей алгоритм і інші регіони, зокрема ісламський. Країни, вірнопіддано і беззастережно прихильні цій доктрині лихварського рабовласництва, позначені біло синьо червоним (Бесик) кольором свого прапора.

Так що вибір нашого прапора не випадковий. Що проживає ж у них чоловіче населення позначено петлею на шиї під назвою краватку. Цей ритуальний предмет замінив свого часу нашийник на шиї рабів Стародавнього Риму, бо знахарі зрозуміли, що раб, який усвідомлює своє рабство, гірше працює і більше схильний до протестних настроїв, ніж той, хто поневолений в обхід свідомості. Важко уявити собі Сталіна в краватці, він розумів його містичний зміст. Не побачите ви краватки і в національному одязі народів, що намагаються відбудуватися від Біблійного поневолення. Я не визнаю думка про те, що російська - поганий працівник, російська - поганий раб, навіть якщо це рабство він відчуває лише на несвідомих рівнях психіки.

А.В.: Чи не могли б Ви дати історичну довідку за вездесущему долару?

В.А.: Паперовий долар з'явився в 1785 році, як дитя революційної війни в США. Його друге народження обумовлено громадянською війною Півночі і Півдня. Потім він сам став хрещеним батьком усіх воєн і терору, закріпившись в результаті I світової війни і, особливо, II світової війни. Війни, як ви пам'ятаєте, організовувалися для опускання валют воюючих територій. З 1944 року по Бреттон Вудської угоди долар мав золоте забезпечення, що звалилася в 1971 році, але обдурені людство в силу інерції і PR акцій ось вже 30 років сприймає цю безглузду папір в якості грошей. Вчитаймося, що написано на доларі: «Ми віримо в Бога» і все. Тобто за замовчуванням тут вкладено інший зміст: «Ми не віримо в долар в стратегічному плані». Це застереження присвяченим, щоб вони не сильно покладалися на долар. Зелена папір - найвигідніший експортний товар США. 10 кг паперу на стодоларових купюрах країни лохи обмінюють на 100 кг золота, а одно на газ, нафту, ліс і пр.

А.В.: Віктор Олексійович, останнім часом ЗМІ дуже велику увагу приділяють питанням інвестиційної привабливості. А як ця проблема розглядається з позицій Концепції «Мертва Вода»?

В.А.: Вся привабливість, в тому числі і інвестиційна, нашої країни обумовлена привабливістю наших грошей, нашого рубля. А це, у свою чергу, визначається тим, що на них можна купити. Кому ж потрібні наші рублі, якщо всі свої багатства ми віддаємо за чужу зелену папір. Це повне божевілля або нахабне зрадництво нашого фінансового та економічного блоків. Так не надходить жодна мало мальськи розумна державність. Японію, наприклад, ще в 1948 році законодавчо заборонила продаж своїх товарів за будь-які гроші крім ієни. Тому те вона і стійка, і виросла з 70 го року в 3 рази по відношенню до долара. Тому то й стійкий долар на тлі рубля, оскільки за нього можна купити в Росії все - золото, нафту, газ, ліс і пр. Перейдіть на експорт наших товарів за рублі і за рублем вишикується черга, а долар буде не затребуваний. Для цього є всі підстави, адже обсяг нашого експорту в 2 рази перевершує обсяг імпорту.

А.В.: А хто в нашій країні повинен, на Вашу думку, розібратися в цих питаннях?

В.А.: Грошима нашої країни управляє, як відомо, ЦБ, який не має до нашої держави прямого відношення. Це програмно адаптивний модуль, вмонтований у нашу державність зовнішньої концептуальної владою і працює під її керівництвом. Де факто ЦБ не підпорядкований ні Президенту, ні Уряду. Нам так само, як і Уряду, без різниці - зайняти чи гроші в ЦП або у Ротшильдів, або в МВФ. У ЦБ вони навіть дорожче. Де факто, ЦБ - це приватна корпорація, яка отримує сеньорадж, тобто, як ми вже відзначали, різницю між номіналом випущених грошей і собівартістю їх виготовлення. Ось такий дуже цікавий приватизований бізнес був у пана Геращенко і К?. Фігурою № 1 в питаннях розорення Росії був безумовно Геращенко, всі інші, як кажуть у математиці, фігури другого порядку пустощі. Геращенко, як свого часу Вітте, штучно знекровив грошову систему країни, за що їм Захід і сформував імідж професіоналів. Які або зміни в епоху Геращенко були неможливі, в табелі про ранги в системі наддержавного управління він на порядок вище за будь, проголошених в країні владних структур і керівників. З його відходом в Росії відкрилися потенційні можливості для переходу від курсу розорення до курсу достатку. А питання про націоналізацію ЦБ ставить чому то тільки Президент. Причому він не може пробити це питання вже з осені 2000 року. Жоден з лідерів наших численних партій, крім Концептуальною партії «Єднання», Президента в цьому питанні чому те не підтримує. Не підтримує лінію Президента і жоден з так званих патріотичних лідерів, включаючи Зюганова Г.А. Замовчує Зюганов і про все те, що оголошується в нашій радіопрограмі, хоча до нього ця інформація неодноразово доводилась, в тому числі і мною особисто. Шкода, що велика кількість наших добропорядних добромисних людей досі вірить цьому попу Гапону, нагнітається в суспільстві беззмістовні емоції, що приховують істота схем розорення країни.

А.В.: Віктор Олексійович, не могли б Ви підбиваючи підсумки запропонувати алгоритми виходу з тієї кризи, в якому побуває економіка країни.

В.А.: Азбука, про яку мовчать псевдоекономісти, псевдопатріоти, полягає в тому, що наша країна, не змінивши систему грошового обігу, приречена на злидні, і все це при тому, що ми маємо в своєму розпорядженні сировинним, енергоресурсним, кадровим потенціалом, незрівнянно більш багатим стосовно більшості регіонів Земної кулі, починаючи, насамперед, з живе за наш рахунок Європи.

А для реального покращення життя народу нам необхідно наступне:

• Відмовитися від безликих (вчитайтеся в написі на банкнотах), не пов'язаних з реальними багатствами нашої країни квитків одного з юридичних осіб - Банку Росії, націоналізувати його і зробити емісійний дохід (сеньорадж) надбанням держави.
• Ввести в обіг засіб платежу, еміттіруемое казначейством від імені держави - енергетичний рубль, забезпечений всіма видами енергоресурсів країни (газ, нафта, вугілля, електроенергія). Обсяги емісії повинні бути такі, щоб вони повністю, без зовнішніх запозичень забезпечили супровід всіх товарних потоків, формування оборотних коштів підприємств і населення країни.
• Для забезпечення безінфляційного розвитку країни ввести законодавчу заборону на перегляд тарифів і на отримання доходів поза сферою творення всередині нічого не виробляє кредитно фінансової системи через лихварський позичковий відсоток; він повинен бути строго дорівнює нулю.
• Для забезпечення стійкості нової національної валюти суворо дотримуватися стандарт її енергозабезпечення, порівнюючи кількість грошей в обороті з споживаним енергопотенціалом на вході виробничої системи, а отже, і з реальним обсягом товарної продукції.
• Перейти поетапно до продажу сировинних, енергетичних ресурсів країни за кордон виключно за російський енергетичний рубль. Відмовитися від прийому незабезпечених грошових коштів інших країн, і перш за все, від доларових платежів, як того вимагає Конституція РФ.
• Провести роз'яснювальну компанію з ненадійності доларових заощаджень населення, замістити на базі безінфляційній емісії доларові заощадження російськими енергетичними рублями.
• Повернути що опинились у розпорядженні держави нічим не забезпечені доларові кошти в погашення державного боргу Росії, вийшовши тим самим, з тупикового лихварського рабства.
Ось та економічна абетка, що не освоївши яку ми ніколи не виведемо нашу країну з під прямого наддержавного управління зовнішньої Концептуальною влади. Ми переконані, що її осмислення народом призведе в кінцевому рахунку до неможливості подальшої реалізації курсу на розорення нашої економіки з боку нашого ж Уряду.

http://pravdu.ru/lessons/efimov/
Последнее изменение Воскресенье, 19 Май 2013 04:57

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×