Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %17 %825 %2013 %18:%Сен

Передчуття громадянської війни

Оцените материал
(1 Голосовать)
Вчора Вищий адміністративний суд України відняв мандат у чергового недоторканного . Парламентські овечки все ще мирно бекають з телеекранів , але вже починають розуміти , що вовки кружляють так близько неспроста. У вовків апетит приходить під час їжі. У голову лізуть погані передчуття і можливі сценарії розв'язки. А сценарії банальні як життя і смерть.
Сценарій № 1 . судовий

Будь-коли вищий спеціалізований суд може одномоментно вирішити питання переходу влади . У країні існують три паралельні судові системи з власним Вищим спецсудом і абсолютної вседозволеністю . Якщо можна судовим рішенням позбавити повноважень окремого депутата , то чому не можна весь парламент ? Або , якщо можна судовим рішенням повернути президенту повноваження , то чому не можна їх забрати ?

Технічна сторона питання виглядає приблизно так. У місті N -ську подається позовна заява про перерахунок пенсії та уточненні повноважень окремих органів державної влади. Судами першої та апеляційної інстанції позов залишається без задоволення . При касаційному перегляді , вищий спецсуд виносить постанову : рішення судів першої та апеляційної інстанції скасувати , постановити по справі нове рішення , яким позовні вимоги задовольнити в повному обсязі , парламент розпустити , повноваження президента призупинити , всім виконувати накази товариша Іванова.

Що далі? Далі нічого . Після судової реформи 2010 р. Ухвалу вищого спецсуду , без його власної згоди , не може скасувати навіть Верховний Суд . Судове рішення є таким що набрало законної сили та чинним . Воно обов'язкове до виконання. А далі - хто перший розжене конституційний суд і інші конкуруючі суди. Той і є єдиний законний предводитель дворянства .


Сценарій № 2. військовий

Якщо в країні відсутній легітимний правопорядок , то матеріальні блага розподіляються між соціальними угрупованнями пропорційно кількості наявної у них зброї. І при такому розкладі , головний козир , звичайно ж , завжди лежить в рукаві у армії. Захисники країни можуть запалитися праведним гнівом : « урки » жеруть ікру , а бойовим генералам не вистачає золотих унітазів !

Сценарій теж повністю легітимний . Тому що демократична армія складається з представників народу , а олігархічний парламент - ні.

 

Сценарій № 3 . хаос

Чому люди досі не грабують і не вбивають один одного просто на вулиці ?

Законів більше немає. Тепер ніщо не заважає перейти до прямої демократії , мотузках і ліхтарних стовпів безпосередньо в центральному кварталі будь-якого міста прямо перед обласною прокуратурою та міліцейським главком. А не те щоб вершити соціальну справедливість у віддаленому і малолюдному депутатському селищі.

Можна підпалювати елітні автомобілі на парковках , бити вітрини магазинів і грабувати бариг . Можна знімати діаманти зі повій в дорогих ресторанах. Можна навіть post factum купити в суді постанову про те , що все це зроблено на правомірних підставах у суворій відповідності до законодавства.

Можна все .
 

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×