Юридическая практика http://ut.kiev.ua Wed, 22 Mar 2023 12:27:12 +0000 Joomla! - Open Source Content Management ru-ru Нестандартна скарга на недбалість працівників канцелярії http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2778-nestandartna-skarga-na-nedbalist-pratsivnikiv-kantselyariji.html http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2778-nestandartna-skarga-na-nedbalist-pratsivnikiv-kantselyariji.html Корумпованість судової гілки влади, звісно корумпованістю, однак маємо справу ще з простим розп ізд яйством та штампами у роботі системи, яка не хоче особливо розбиратися у долі кожного з обвинувачених. Існує неласне правило, якщо людина потрапила в лещата правосуддя, то випустити її з оправдувальним вироком - це справа малоймовірна. Та й в побробицям справи, як-то встановлювати достеменно мету, мотив, вину ніхто як правило не буде.

А що робити, щоби врятувати свого клієнта захисту?

Спробувати діяти нестандартно.
Так і ми вирішили діяти нестандартно після грубого ігнорування судом поданого захистом клопотання про повернення обвинувального акту прокурору.

Голові Дніпровського районного суд м. Києва

м. Київ, вул. Пластова, 3

........

02139, м.Київ, бул. ...

Тел./вайбер +38067.....

 

 

СКАРГА

 

на недбалість працівників канцелярії, та прохання вжити заходів щодо недопущення порушень на майбутнє

 

30.01.2023 року мною через канцелярію суду (вул. Кошиця, 5) було подано клопотання Клопотання про повернення обвинувального акта прокурору. Судове провадження (суддя Сазонова М.Г.) № 755/10890/22 Кримінальне провадження № 1202210ід 28.2022 року.

 

Відмітку відповідну на своєму примірнику з канцелярії суду я маю.

 

Під час судового засідання 08.02.2023 року в суді я дізнався, що дане  клопотання до судді не надходило. В результаті цього моє клопотання про повернення обвинувального акту прокурору не було передане судді для належного розгляду і реагування.

 

Дана обставина грубо порушує мої права, оскільки суддя може відмовити мені у розгляді повторно цього ж лопотання на засіданні суду 27.02.2023 року через те, що суд завершив стадію підготовчого розгляду справи.

 

Враховуючи вказане та керуючись Коституцією України, КПК України, ЗУ «Про судоустрій та статус суддів», а також відповідними актами про діловодство в судах першої інстанції

 ПРОШУ:

-        повідомити мені письмово з яких причин подане мною вищезазначене клопотання не потрапило вчасно до судді для розгляду у справі;

-        зобов’язати працівників апарату суду клопотання, додане до цієї скарги, належним чином передати судді для розгляду у кримінальному провадженні Судове провадження (суддя Сазонова М.Г.) № 755/10890/22 Кримінальне провадження № 1202210 від 8.2022 року.

-        на майбутнє не допускати порушень моїх прав апаратом суду, зокрема канцелярією суду по вул.. Кощиця, 5.

 

Додаток:

1) копія першої сторінки клопотання про повернення обвинувального акта прокурору, з відміткою суду про отримання 30.01.2023 року.

2) клопотання від 13.02.2023 року про повернення обвинувального акта прокурору (Судове провадження (суддя Сазонова М.Г.) № /22 Кримінальне провадження № 120221 від 28.2022 року) з власним підписом обвинуваченого – 5 арк.

 

13.02.2023                                                               захисник Кізіма І.В.      

 

 

 

]]>
0965454033@ukr.net (юрист Кизима И.В.) Юридическая практика Sun, 12 Feb 2023 21:52:44 +0000
Клопотання про повернення обвинувального акта прокурору http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2777-klopotannya-pro-povernennya-obvinuvalnogo-akta-prokuroru.html http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2777-klopotannya-pro-povernennya-obvinuvalnogo-akta-prokuroru.html Дніпровський районний суд м. Києва
Судове провадження (суддя Сазонова М.Г.)

№ 755/10..../22
Кримінальне провадження № 12022105040001.... від 22.08.2022 року
Л. В. О.
02139, м.Київ, бул. Перова, .
Тел./вайбер +38067466.


Клопотання

про повернення обвинувального акта прокурору

Прокурор вважає, що акт відповідає вимогам, передбачених ст. 291 КПК України.
Захист не може погодитись з такою позицією прокурора та вважає акт невідповідним даній статті з наступних причин.
Згідно вимог п. 5 ч. 2 ст. 291 КПК України обвинувальний акт повинен містити відомості, які прокурор вважає встановленими, зокрема, виклад фактичних обставин кримінального правопорушення та формування обвинувачення.
Формулювання обвинувачення має містити посилання на обставини, які у відповідності до положень ст. 91 КПК України входять до предмету доказування, зокрема, це подія злочину, форма вини, мотив вчинення кримінального правопорушення, вид і розмір шкоди, завданої правопорушенням.

Однак, обвинувальний акт дуже спотворено відображає об’єктивну та суб’єктивну сторону інкримінованого злочину.
Це стало наслідком формального підходу до розслідування (зокрема, проведення слідчих експериментів, які по суті є допитами свідків), повного ігнорування прав обвинуваченого, відмова провести дослідження факту алкогольного сп’яніння потерпілої (це пояснює, зокрема те чому вона хаотично махала руками та намагалася вхопити колиску з дитиною та той факт чому вона не втрималась на ногах і впала, коли її не сильно штовхнув обвинувачений, побоюючись за свою дитину).
Формула обвинувачена занадто формалізована. Містить в основному стандартні загальні юридичні формулювання злочину «хуліганство». З якої складається хибна уява, що обвинувачений перебував собі, наприклад, дома, а потім раптом вирішив піти на вулицю з метою комусь розбити автомобіль та з кимось поштовхатися.
І тут якраз спотворення викладу об’єктивної сторони злочину, не відображає дійсну форму вини обвинуваченого, який з раптової роздратованості (що авто перекрило пішохідну частину дороги) пошкодив машину, а пошкодження здоров»ю потерпілої відбувалося вже внаслідок його побоювання за свою дитини, яку поряд з ним везла у колисці його дружина, і розмахуючи руками, яку намахалася вхопити потерпіла. В неї явно була порушена координація рухів через алкогольне сп’яніння.
Звертаємо увагу суду, і що не відображено у обвинувальному акті, що обурення і свій раптовий гнів, викликаний перепоною на дорозі, обвинувачений спрямовував виключно на автомобіль потерпілої. А оскільки потерпіла взялася завзято намагатися затримати його таким чином, що чіплялася за колиску з дитиною, хаотично розмахувала руками – то подальші дії обвинуваченого були викликані виключно побоюванням, що постраждає малолітня дитина, а не наміром завдати потерпілій тілесних ушкоджень.
На той момент, обвинувачений також розгубився, тим що не розрахував сили (з огляду на її стан сп’яніння) та занадто сильно відштовхнув потерпілу, яка впала і вдарилася головою об машину.
Саме цим і пояснюється, що в перші хвилини не побіг їй на допомогу та зам»явшись на деякий час на місці (і це видно на відеозапису), відійшов у бік.
2.
Обвинувальний акт складено не допитавши свідка, ...., м.Київ бульвар Перова ....Телефон 067.....
Ще до приїзду і по приїзді патрульної поліції обвинувачений вчиняв спроби примиритися з потерпілою, а тому попросив під’їхати на місце інциденту, Кравчук Інну Олександрівну, свою сестру, щоби та допомогла обвинуваченому у переговорах. Однак вона не змогла навіть поговорити з потерпілою через те, що вона перебувала у статті алкогольного сп’яніння (було добре чути запах алкоголю).

При встановленні матеріальної шкоди не проведено авто-товарознавчу експертизу, а довідка щодо вартості заміни дзеркала, свідчить не про розмір шкоди, завданої обвинуваченим, а про вартість нової речі.
Таким чином, документ щодо вартості дзеркала не є належним та достовірним доказом. Чек свідчить про те, яке дзеркало придбавала потерпіла взамін пошкодженого, а не про вартість ушкодженої речі.
Під достовірністю у кримінальному процесі розуміють зовсім не ту достовірність, що мається на увазі в точних науках1 (рівна одиниці ймовірність), і не "істинність" (істину можна шукати безкінечно - див. п. 3 цієї теми), а так звану практичну достовірність, якою переважна більшість людей, які перебувають у здоровому глузді, задовольняється в найбільш відповідальних ситуаціях повсякденного життя.
Також, згідно п. 6 ч. 2 ст.242 КПК України слідчий або прокурор зобов’язані забезпечити проведення експертизи щодо визначення розміру матеріальних збитків, якщо потерпілий не може їх визначити та не надав документ, що підтверджує розмір такої шкоди.
А відтак, обвинувальний акт не містить розміру шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, що є порушенням п. 7 ч. 2 ст. 291 КПК України.

3.
Обвинувальний акт не містить таких пом’якшуючих відповідальність обставин як вчинення злочину під впливом сильного душевного хвилювання та у стані крайньої необхідності (п.п. 7, 8 ч. 1 ст. 66 КК).
Саме такий короткочасний стан психіки обвинуваченого виник через те, що машина потерпілої перегородила пішохідну частину дороги і щоби рухатися далі вимагала від обвинуваченого виїжджати з колискою і дитиною на проїжджу частину, щоби оминути перепону. Після того, коли у відповідь потерпіла намагаючись затримати обвинуваченого почала хвататися за колиску з дитиною і розмахувати руками, обвинувачений діяв у стані крайньої необхідності, намагаючись уберегти від ушкодження власну дитину.
В обвинувальному акті немає і згадки про те, що інцидент стався саме коли обвинувачений зі своєю дружиною і дитиною в колисці рухався пішохідній зоні, допоки не наткнувся на перепону у вигляді авто потерпілої.
4.
Обвинувальний акт містить твердження про вчинення кримінального правопорушення обвинуваченим (є порушенням презумпції невинуватості).

«Презумпція невинуватості, закріплена в §2 статті 6, є одним із елементів справедливого судового розгляду, про який зазначається у §1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.
Цей принцип забороняє формування передчасної позиції суду, в якій би відображалася думка про те, що особа, обвинувачена у вчиненні злочину, є винуватою ще до того, коли її вина буда доведена відповідно до закону. ЄСПЛ чітко дотримується тієї позиції, що презумпція невинуватості порушується у випадку, коли твердження посадової особи стосовно обвинуваченого відображає думку про те, що вона є винуватою, тоді як її вина не була попередньо доведена відповідно до закону. ВАГОМЕ РОЗРІЗНЕННЯ МАЄ ПРОВОДИТИСЬ МІЖ ТВЕРДЖЕННЯМИ ПРО ТЕ, ЩО ОСОБА ЛИШЕ ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ВЧИНЕННІ ПЕВНОГО ЗЛОЧИНУ, І ВІДВЕРТИМ ВИЗНАННЯМ ТОГО, ЩО ОСОБА ЙОГО ВЧИНИЛА.
Натомість обвинувальний акт прямо стверджує, що «В.О., вчинив хуліганство», а саме злочин, передбачений ч. 1 ст. 296 КК України.
Однозначне твердження прокурора спостерігається в обвинувальному акті і з викладу фактичних обставин кримінального правопорушення: «Досудовим розслідування встановлено, що … виник умисел, на грубе порушення порядку.. з мотивів явної неповаги та зневажливого ставлення до громадського порядку, що супроводжувалося особливою зухвалістю..»

ЄСПЛ неодноразово наголошував на важливості вибору слів у твердженнях посадових осіб про обвинуваченого».
Крім того, аналогічне трактування поняття презумпції невинуватості міститься в Рішенні Європейського суду з прав людини від 10.12.2009 року (остаточне 10.03.2010 року) в справі «Шагін проти України»: «…Суд повторює, що принцип презумпції невинуватості, закріплений у пункті 2 статті 6 Конвенції, є одним з аспектів права на справедливий судовий розгляд кримінальної справи, гарантованого пунктом 1 статті 6 (див. рішення у справі «Альне де Рібемон проти Франції» (Allenet de Ribemont v. France) від 10 лютого 1995 року, п. 35, серія A, N 308). Цей принцип не лише забороняє передчасне висловлення думки самим судом про те, що особа, «яку обвинувачено у вчиненні злочину», є винною, тоді як це ще не доведено відповідно до закону, … стосовно проваджень, що тривають, у кримінальних справах і які … визначають наперед оцінку фактів компетентним судовим органом. Таким чином, СЛІД ПРИНЦИПОВО РОЗРІЗНЯТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ТЕ, ЩО КОГОСЬ ЛИШЕ ПІДОЗРЮЮТЬ …, АБО Ж ОБВИНУВАЧУЮТЬ У ВЧИНЕННІ ЗЛОЧИНУ, … ТА ЧІТКУ ЗАЯВУ, ЗРОБЛЕНУ ЗА ВІДСУТОСТІ ОСТАТОЧНОГО ВИРОКУ, ПРО ТЕ, ЩО ОСОБА ВЧИНИЛА ЗЛОЧИН (ДИВ. РІШЕННЯ У СПРАВІ «ІСМОЇЛОВ ТА ІНШІ ПРОТИ РОСІЇ» (ISMOILOV AND OTHERS V. RUSSIA), N 2947/06, П. 166, ВІД 24 КВІТНЯ 2008 РОКУ)...». Даний перелік Рішень Європейського суду з прав людини щодо порушення презумпції невинуватості не є вичерпним і свідчить про те, що дотримання презумпції невинуватості є вкрай важливим і недотримання якої є наслідком порушення п. 2 ст. 6 Конвенції Ради Європи «Про захист прав людини і основоположних свобод» від 04.11.1950 року, ст. 62 Конституції України та ст. 17 КПК України.
Отже, у цьому кримінальному провадженні обвинувальний акт містить формулювання, які не відповідають вимогам кримінального процесуального закону та не кореспондуються з позицією ЄСПЛ з цього питання у зв’язку із порушенням презумпції невинуватості. А тому обвинувальний акт щодо В.О., не відповідає положенням Кримінального процесуального кодексу України.
Позицію захисту підтверджує нараз, зокрема свідок кА., та відеозапис камери спостереження. Так, запис з 18.53 – 18.55 хвилини підтверджує слова обвинуваченого, що він намагався відсторонити потерпілу, яка намагалася вхопити коляску від свого малолітнього сина. Також запис підтверджує, що обвинувачений в даний час перебував разом зі своєю дружиною і малолітнім сином в колясці.

5.
Також, просимо взяти до уваги:
За час даного кримінального провадження, в якому мене обвинувачують у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 296 КК України мені декілька разів відмовляли у надані матеріалів справи (провадження) для ознайомлення.
На чергове моє прохання, мені надані матеріали в електронному вигляді, як не можливо зчитати на комп’ютері (файли не відкриваються .
Лише звернувшись до фахівця я зміг ознайомитися з матеріалами кримінального провадження, однак до цього часу не ознайомився з обвинувальним актом (ст.. 291 КПК України), тому на даний час я не повністю розумію суті пред’явленого обвинувачення, а саме того, як бачить на даний час діяння вчинене мною, прокурор та слідство.
В результаті чого я тривалий час досудового розслідування був позбавлений можливості належним чином себе захищати.
Навіть надаючи обвинувальний акт мені для ознайомлення, з мене спочатку відібрали розписку, а потім сказали, що не мають можливості його мені роздрукувати. І лише на минулому засіданні я отримав копію обвинувального акту.
Отже, я бажав би мати право заявити клопотання та реалізувати його щодо проведення слідчого експерименту. За участі обвинуваченого, потерпілої обов’язково.

Я визнаю, що саме мої дії призвели до ситуації, що наразі сталася, що саме через свій гнів та нестриманість, я пошкодив автомобіль потерпілої, а потім, вже побоюючись за свою дитину, пошкодив здоров’ю потерпілої. Я бажаю відшкодувати потерпілій завдану шкоду у повному обсязі (в розумних, обґрунтованих межах) та укласти угоду про примирення. А тому прошу суд, надати мені можливість запропонувати це потерпілій в судовому засіданні.

На підставі вище викладеного та керуючись ст. 291 КПК України, просимо:

- повернути прокурору обвинувальний акт (кримінальне провадження №12022105040001753 від 22.08.2022 року) відносно вчинення злочину В.О., передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України.
- надати обвнуваченому можливість запропонувати потерпілій укласти угоду про примирення під час судового засідання.
- провести слідчий експеримент за участи обвинуваченої і потерпілої;



Дата
Обвинувачений __________ підпис
Захисник _Кізіма І.В._підпис

]]>
0965454033@ukr.net (юрист Кизима И.В.) Юридическая практика Wed, 25 Jan 2023 20:47:24 +0000
Скарга на системні та грубі порушення моїх прав у кримінальному провадженні http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2776-skarga-na-sistemni-ta-grubi-porushennya-mojikh-prav-u-kriminalnomu-provadzhenni.html http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2776-skarga-na-sistemni-ta-grubi-porushennya-mojikh-prav-u-kriminalnomu-provadzhenni.html

Скарга

на системні та грубі  порушення моїх прав у кримінальному провадженні № 1202210504000..... від 22.08.2022 року

 

 

Дніпровська окружна прокуратура міста Києва

 02094, м. Київ, вул. Ю. Поправки, 14-а

Кримінальне провадження № 1202210504000.... від 22.08.2022 року

Судове провадження в Дніпровському районному суді м. Києва (суддя Сазонова М.Г.) № 755/10..../22

Левченка .

02139, м.Київ, бул. Перова, ..

Тел./вайбер +38.

 

 

Скарга

на системні та грубі  порушення моїх прав у кримінальному провадженні № 1202210504000..... від 22.08.2022 року

 

За час даного кримінального провадження, в якому мене обвинувачують у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 296 КК України мені декілька разів відмовляли у надані матеріалів справи (провадження) для ознайомлення.

На чергове моє прохання, мені надані матеріали в електронному вигляді, як не можливо зчитати на комп’ютері (файли не відкриваються і я впевнений, що це зумисне з огляду на всі порушення моїх прав оцінюючи їх у сукупності). Мені навіть до цього часу належним чином не вручено (і я до цього часу не знайомий зі змістом повідомлення про підозру. Це грубе порушення ст. 278 КПК України.

Все, що на даний момент мені відомо, це інформація з цивільного позову у кримінальному провадженні. Якщо судити з цього позову – інформація про подію так скажімо злочину, повністю викривлено і подано однобоко.

На мої численні прохання слідчому надати адвоката на безплатній основі через брак власних коштів – у наданні адвоката – захисника мені відмовлялося, що є найгрубішим порушенням закону – права на захист, що гарантоване Конституцією України та ст. 20 КПК України.

Так звана потерпіла через своїх представників займається по відношенню до мене шантажем та вимаганням. Спочатку ми зійшлися на відшкодуванні однієї суми, однак потім вони зажадали суми більшої. І це при цьому, що конфлікт, який слідство кваліфікувало як хуліганство з моєї сторони, був спровокований саме потерпілою, яка, до того ж, була в нетверезому стані, а мої дії обумовлювалися виключно тим, що я намагався вберегти свою малолітню дитину. Однак детально свою власну позицію по справі викладу після ознайомлення з матеріалами справи.

Враховуючи вказане та керуючись Конституцією України, КПК України

ПРОШУ:

-                       надати мені можливість та провести ознайомлення з матеріалами (зробити копії) кримінального провадження, справи у суді чітко у спосіб та формі, передбаченим КПК України;

-                       надати мені безоплатного адвоката;

-                       надати мені можливість, після ознайомлення з матеріалами справи/провадження подати до суду відповідні клопотання щодо неточностей та спотворення виявлених мною по ознайомленні з матеріалами справи.

 

 

                           10.01.2023                                                        Левченко .

 

              

Дніпровський районний суд м. Києва

Судове провадження (суддя ..

№ 755/10.../22

Кримінальне провадження № 1202210504000....від 22.08.2022 року

Левченка .

02139, м.Київ, бул. Перова, .

Тел./вайбер +380.

 

 

Скарга

на системні та грубі  порушення моїх прав у кримінальному провадженні № 1202210504000..... від 22.08.2022 року

 

За час даного кримінального провадження, в якому мене обвинувачують у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 296 КК України мені декілька разів відмовляли у надані матеріалів справи (провадження) для ознайомлення.

На чергове моє прохання, мені надані матеріали в електронному вигляді, як не можливо зчитати на комп’ютері (файли не відкриваються і я впевнений, що це зумисне з огляду на всі порушення моїх прав оцінюючи їх у сукупності). Мені навіть до цього часу належним чином не вручено (і я до цього часу не знайомий зі змістом повідомлення про підозру. Це грубе порушення ст. 278 КПК України.

Все, що на даний момент мені відомо, це інформація з цивільного позову у кримінальному провадженні. Якщо судити з цього позову – інформація про подію так скажімо злочину, повністю викривлено і подано однобоко.

На мої численні прохання слідчому надати адвоката на безплатній основі через брак власних коштів – у наданні адвоката – захисника мені відмовлялося, що є найгрубішим порушенням закону – права на захист, що гарантоване Конституцією України та ст. 20 КПК України.

Так звана потерпіла через своїх представників займається по відношенню до мене шантажем та вимаганням. Спочатку ми зійшлися на відшкодуванні однієї суми, однак потім вони зажадали суми більшої. І це при цьому, що конфлікт, який слідство кваліфікувало як хуліганство з моєї сторони, був спровокований саме потерпілою, яка, до того ж, була в нетверезому стані, а мої дії обумовлювалися виключно тим, що я намагався вберегти свою малолітню дитину. Однак детально свою власну позицію по справі викладу після ознайомлення з матеріалами справи.

Враховуючи вказане та керуючись Конституцією України, КПК України

ПРОШУ:

-                       надати мені можливість та провести ознайомлення з матеріалами (зробити копії) кримінального провадження, справи у суді чітко у спосіб та формі, передбаченим КПК України;

-                       надати мені безоплатного адвоката;

-                       надати мені можливість, після ознайомлення з матеріалами справи/провадження подати до суду відповідні клопотання щодо неточностей та спотворення виявлених мною по ознайомленні з матеріалами справи.

 

 

                           10.01.2023                                                        Левченко .

 

]]>
0965454033@ukr.net (юрист Кизима И.В.) Юридическая практика Tue, 10 Jan 2023 20:29:45 +0000
Маразм українського законодавства - вимога подавати структуру власності громадським організаціям http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2774-marazm-ukrajinskogo-zakonodavstva-vimoga-podavati-strukturu-vlasnosti-gromadchkim-organizatsiyam.html http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2774-marazm-ukrajinskogo-zakonodavstva-vimoga-podavati-strukturu-vlasnosti-gromadchkim-organizatsiyam.html І вимагається це саме під час створення.
тобто, у формі 4 навіть засновників заповнювати і подавати не вимагається (тих, якраз хто і міг і має бути бенефіціаром.
До речі, це дивує безліч юристів. І попри це таку дурню все ж прийняли у 2021 році.
Наша влада з Зеленським на чолі, то плату за пакетики одноразові видумувала, то таку ось чудасію з структурою власності, а не займалися тим, чим потрібно було - питанням оборони країни, робити все щоби не допустити війни на території України і загибелі українців.
]]>
0965454033@ukr.net (юрист Кизима И.В.) Юридическая практика Thu, 27 Oct 2022 21:33:57 +0000
Реєстрація громадської організації: платити чи не платити http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2772-reestratsiya-gromadskoji-organizatsiji-platiti-chi-ne-platiti.html http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2772-reestratsiya-gromadskoji-organizatsiji-platiti-chi-ne-platiti.html У цій статті я опишу весь процес реєстрації громадської організації, викладу зразки документів тощо, які потрібні вам для реєстрації громадської організації

(стаття доповнюватиметься)

1. Чи то прогалини в праві чи суперечність між різними нормативно-правовими актами, не знаю.. Однак ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" плати за реєстрацію саме громадської організації не вимагає, а вимагається лише плати в разі змін до вже діючої зареєстрованої ГО. А от Постановою Кабміну від 06 березня 2022 р. № 209 адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію благодійних організацій, громадських об'єднань, предметом діяльності яких є надання допомоги Збройним Силам, іншим військовим формуванням, правоохоронним (спеціальним) органам, органам цивільного захисту, добровольчим формуванням територіальних громад, іншим особам, які забезпечують національну безпеку і оборону, відсіч і стримування збройної агресії іноземної держави, а також особам, які постраждали чи можуть постраждати від такої збройної агресії.
Тобто, виходячи зі змісту постанови виходить, що за інші громадські організації в разі їх реєстраціїї адмінзбір треба всеж платити. 
Запитавши в ЦНАП реквізити рахунку на які це потрібно оплачувати збір я отримав такі. В інтернеті саме таких, за первинну реєстрації ГО я не знайшов.
От і виходить, що робити.
Наскільки я розумію, то має бути Закон де прямо вказано, що за "реєстрацію громадських організацій збір такий то. Але такого нігде я не знайшов.
ЩО робити. Спробую втулити у Статут (ГО щодо допомоги тваринам і людям, що ним опікуються, щось, що звільняє від сплати збору саме через те, що ми піклуваємося і про осіб які постраждали від збройної агресії.
]]>
0965454033@ukr.net (юрист Кизима И.В.) Юридическая практика Sun, 23 Oct 2022 14:34:06 +0000
Розірвання шлюбу під час війни http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2767-rozirvannya-shlyubu-pid-chas-vijni.html http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2767-rozirvannya-shlyubu-pid-chas-vijni.html

Чи можна подати заяву про розірвання шлюбу у Києві, якщо подружжя зареєстровано за місцем проживання у Львові, а шлюб реєстрували у Харкові? Дітей немає, обидва згодні на розлучення.

У воєнний час уряд пішов на спрощення умов реєстрації шлюбів. Зареєструвати шлюб можна навіть у дистанційному режимі через Zoom. В результаті кількість сімей, що утворилися під час війни, досягає 25 000. Однак охочих розірвати свій шлюб у цей складний час не стає менше, ніж до війни. Тому настав час поговорити про те, як розлучитися під час війни.

Розлучення через ГРАГС допускається за відсутності спільних дітей до 18 років та за наявності взаємної згоди на припинення сімейних відносин за загальною заявою подружжя. Подавати таку заяву слід за місцем проживання.

В умовах війни! Якщо відділення ГРАГС за місцем проживання не працює внаслідок бойових дій, слід звернутися до найближчого відділення, що функціонує.

Відповідь:
Заява про розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя, яке не має спільних дітей, що не досягло повноліття, може бути подано до відділу РАГС за місцем проживання подружжя (одного з них) або до відділу РАГС за місцем державної реєстрації укладення шлюбу. 

Розлучення через суд здійснюється у всіх випадках, коли неможливе розлучення через ГРАГС. Щоб ініціювати шлюборозлучний процес, слід подати позовну заяву до суду за місцем проживання (прописки) відповідача чи позивача, якщо з нею проживають неповнолітні діти.

ШВИДКО ТА ЗРУЧНО ОТРИМАТИ ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ВАЙБЕР або ТЕЛЕГРАММ. ТИСНИ ТУТ !!

В умовах війни! Верховний Суд змінив територіальну підсудність судів, які тимчасово не можуть працювати. Ці суди були приєднані до тих, що перебувають у безпечних регіонах. Щоб дізнатися, до якого місцевого суду звертатись, необхідно знайти відповідну інформацію на сайті Верховного Суду.

Я хочу подати на розлучення, а чоловік мешкає в іншому місті, приїхати не може, на розлучення згоден. Які мої дії?
Відповідь:
За наявності взаємної згоди на розірвання шлюбу та за відсутності спільних неповнолітніх дітей, Ви можете подати спільну заяву про розірвання шлюбу до органу РАГС за місцем свого проживання або за місцем реєстрації шлюбу.
Оскільки Ваш чоловік не має можливості з'явитися до органу РАГС для подання заяви, його волевиявлення може бути оформлене окремою заявою про розірвання шлюбу, його підпис на цій заяві має бути нотаріально засвідчений.
Якщо ж у вас є спільні неповнолітні діти, реєстрація розірвання шлюбу можлива лише на підставі рішення суду.

Хотіла б дізнатися, які документи потрібно подати на розірвання шлюбу. Є малолітня дитина. До якої саме звертатися РАГС (там, де реєстрували шлюб чи можна до будь-якої?)
Відповідь:
За наявності спільних неповнолітніх дітей питання розірвання шлюбу вирішується у судовому порядку.
Реєстрація розірвання шлюбу провадиться у відділі РАГС за місцем проживання колишнього подружжя (одного з них) або за місцем реєстрації укладення шлюбу на підставі рішення суду, який набрав законної сили.
Також необхідно подати документ, що засвідчує особу та сплатити державне мито за реєстрацію розірвання шлюбу.

ШВИДКО ТА ЗРУЧНО ОТРИМАТИ ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ВАЙБЕР або ТЕЛЕГРАММ. ТИСНИ ТУТ !!

Завжди допоможе вам юрист, магістр права та юридичний технолог Ігор Кізіма 

]]>
0965454033@ukr.net (юрист Кизима И.В.) Юридическая практика Sun, 21 Aug 2022 11:48:41 +0000
Как продать и купить бизнес. Не попав на бабки. Юридическое сопровождение сделки. Разные варианты http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2763-kak-prodat-i-kupit-biznes-ne-popav-na-babki-yuridicheskoe-soprovozhdenie-sdelki-raznie-varianty.html http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2763-kak-prodat-i-kupit-biznes-ne-popav-na-babki-yuridicheskoe-soprovozhdenie-sdelki-raznie-varianty.html Многие покидают Украину.. Покидают свой бизнес, в который вложено не мало сил.
Но его можно продать, так как в Украину и приезжает много людей.

Я, как юридический технолог, как юрист со стажем работы с 2002 года, предлагаю помочь вам не сделать многих ошибок и исходя из ваших конкретных условий подобрать для вас наиболее оптимальный способ продажи, передачи бизнеса или правильно его купить.

При этом его можно сразу продать, в рассрочку, найти управляющую компанию или управляющего, сдать в аренду. 
Одним словом, слушаю вас и предлагаю именно подходящий вариант для вашей ситуации.
Главное, все внимательно прописывать и оговаривать.

Звоните или пишите вайбер/телеграм 096 545 40 33, Игорь Кизима


.....................................

Багато хто покидає Україну.. Залишають свій бізнес, в який вкладено чимало сил.
Але його можна продати, бо до України й приїжджає багато людей.

Я як юридичний технолог, як юрист зі стажем роботи з 2002 року, пропоную допомогти вам не зробити багатьох помилок і виходячи з ваших конкретних умов підібрати для вас найбільш оптимальний спосіб продажу, передачі бізнесу або правильно його придбати.

При цьому його можна відразу продати, на виплат, знайти керуючу компанію або керуючого, здати в оренду.
Одним словом, слухаю вас і пропоную саме потрібний варіант для вашої ситуації.
Головне, все уважно прописувати та обмовляти.

Телефонуйте або пишіть вайбер/телеграм 096 545 40 33, Ігор Кізіма

]]>
0965454033@ukr.net (юрист Кизима И.В.) Юридическая практика Mon, 27 Jun 2022 10:50:15 +0000
Как продать и купить бизнес. Не попав на бабки. Юридическое сопровождение сделки. Разніе варианты http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2762-kak-prodat-i-kupit-biznes-ne-popav-na-babki-yuridicheskoe-soprovozhdenie-sdelki-raznie-varianty.html http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2762-kak-prodat-i-kupit-biznes-ne-popav-na-babki-yuridicheskoe-soprovozhdenie-sdelki-raznie-varianty.html Многие покидают Украину.. Покидают свой бизнес, в который вложено не мало сил.
Но его можно продать, так как в Украину и приезжает много людей.

Я, как юридический технолог, как юрист со стажем работы с 2002 года, предлагаю помочь вам не сделать многих ошибок и исходя из ваших конкретных условий подобрать для вас наиболее оптимальный способ продажи, передачи бизнеса или правильно его купить.

При этом его можно сразу продать, в рассрочку, найти управляющую компанию или управляющего, сдать в аренду. 
Одним словом, слушаю вас и предлагаю именно подходящий вариант для вашей ситуации.
Главное, все внимательно прописывать и оговаривать.

Звоните или пишите вайбер/телеграм 096 545 40 33, Игорь Кизима


.....................................

Багато хто покидає Україну.. Залишають свій бізнес, в який вкладено чимало сил.
Але його можна продати, бо до України й приїжджає багато людей.

Я як юридичний технолог, як юрист зі стажем роботи з 2002 року, пропоную допомогти вам не зробити багатьох помилок і виходячи з ваших конкретних умов підібрати для вас найбільш оптимальний спосіб продажу, передачі бізнесу або правильно його придбати.

При цьому його можна відразу продати, на виплат, знайти керуючу компанію або керуючого, здати в оренду.
Одним словом, слухаю вас і пропоную саме потрібний варіант для вашої ситуації.
Головне, все уважно прописувати та обмовляти.

Телефонуйте або пишіть вайбер/телеграм 096 545 40 33, Ігор Кізіма

]]>
0965454033@ukr.net (юрист Кизима И.В.) Юридическая практика Mon, 27 Jun 2022 10:50:15 +0000
Клопотання про колегіальний розгляд питання моєї заборгованості за моєї особистої участі та відповідних внутрішніх аудиторів банку http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2760-klopotannya-pro-rozglyad-pitannya-moeji-zaborgovanosti-za-moeji-osobistoji-uchasti.html http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2760-klopotannya-pro-rozglyad-pitannya-moeji-zaborgovanosti-za-moeji-osobistoji-uchasti.html

Будучи  добросовісним клієнтом банку мене, м’яко кажучи ображають намагання певних нечистоплотних його працівників, м’яко кажучи мене обманути, і не тільки мене, а й ввести в оману суд, якому вже вдруге не надають повної інформації щодо стану моїх рахунків у банку.

Акціонерне товариство Комерційний Банк «ПриватБанк»

/01001, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1 Д, адреса для листування: 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 50, ЄДРПОУ: 14360570

 

Національний банк України

вулиця Інститутська, 9, Київ, 01601

 

Офіс Генерального прокурора

вулиця Різницька, 13/15, Київ, 01011

 

 

 

Клопотання

про колегіальний розгляд питання моєї заборгованості за моєї особистої участі та відповідних внутрішніх аудиторів банку

 

Будучи  добросовісним клієнтом банку мене, м’яко кажучи ображають намагання певних нечистоплотних його працівників, м’яко кажучи мене обманути, і не тільки мене, а й ввести в оману суд, якому вже вдруге не надають повної інформації щодо стану моїх рахунків у банку.

Зокрема,  ухвалою від 29 липня 2021 року Козелецький районний суд Чернігівської області (справа № 734/202/21 року) було повторно витребувано у позивача (Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк») довідку з розгорнутою інформацією щодо заборгованості відповідача по всім кредитним картам, які були відкриті в межах Заяви від 03 січня 2019 року /за станом на час надання відповіді/:

 

- сума заборгованості за поточним тілом кредиту,

 

- сума заборгованості за простороченим тілом кредиту,

 

- сума заборгованості за нарахованими відсотками з розшифровкою;

 

- сума заборгованості за простроченими відсотками з розшифровкою;

 

- нарахована пеня.

 

Звертаю увагу, що повторно суд витребовує зазначену інформаці. І повторно банк (вірніше не чисті на руку його працівники, причетні до цього) ігнорують цю вимогу.

Відповідно до Положення про організацію внутрішнього аудиту в банках України,  внутрішній аудитор - особа, яка уповноважена виконувати функції внутрішнього аудиту банку, а у банку має діяти відповідний підрозділ для проведення внутрішнього аудиту.

Згідно п. 16 5) Положення про організацію внутрішнього аудиту в банках України, відповідний підрозділ внутрішнього аудиту в банку, здійснює незалежну оцінку впровадженої керівництвом банку системи контролю, зокрема щодо:

 

дотримання керівниками та працівниками банку, що забезпечують надання банківських та інших фінансових послуг, вимог законодавства України, у тому числі нормативно-правових актів Національного банку, та внутрішніх положень банку, виконання професійних обов'язків і правил, що встановлені Статутом банку та внутрішніми документами банку, у тому числі з питань комплаєнсу та управління ризиками;

виявлення та аналізу фактів порушень працівниками банку вимог чинного законодавства України, стандартів професійної діяльності, внутрішніх положень, які регулюють діяльність банку.

 

Оскільки на протязі значного часу відповідні винні працівники, що причетні до обслуговування моїх рахунків/карток дали привід не лише мені, а й суду сумніватися у правильності та порядності в своїй роботі мушу просити у вас і наполягати на наступному.

Враховуючи вищевказане та керуючись ЗУ «Про звернення громадян», ЗУ «Про банки та банківську діяльність», Положенням
про організацію внутрішнього аудиту в банках України

 

ПРОШУ:

- розгляд цього звернення (клопотання) провести за моєї участі колегіально за участі компетентних посадових осіб, зокрема з числа внутрішніх аудиторів банку;

- під час розгляду звернення відкрито з’ясувати чи є у мене борг перед банком і якщо є – точно коли і як він утворився.

 

14.02.2022                                  представник Кізіма І.В.

 

 

]]>
0965454033@ukr.net (юрист Кизима И.В.) Юридическая практика Fri, 11 Mar 2022 19:24:22 +0000
Клопотання про ознайомлення з матеріалами справи. Ігнорування позивачем ухвали суду щодо забезпечення доказів http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2759-klopotannya-pro-oznajomlennya-z-materialami-spravi.html http://ut.kiev.ua/index.php/yuridicheskaya-praktika/item/2759-klopotannya-pro-oznajomlennya-z-materialami-spravi.html Дуже часто позивачі та й відповідачі з числа владних структур, як-ось в нашому прикладі ПРИВАТБАНК ігнорують навіть ухвали суду щодо забезпечення доказів по справіі

Козелецький районний суд Чернігівської області

Справа № 734/.../21

Суддя О.А. 

Позивач: Акціонерне товариство Комерційний Банк «ПриватБанк»

/01001, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1 Д, адреса для листування: 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 50, ЄДРПОУ: 14360570

 

Відповідач: Полтавська

………………….

 

 

Клопотання

про ознайомлення з матеріалами справи

 

Ухвалою від 29 липня 2021 року було повторно витребувано у позивача (Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк») довідку з розгорнутою інформацією щодо заборгованості відповідача по всім кредитним картам, які були відкриті в межах Заяви від 03 січня 2019 року /за станом на час надання відповіді/:

 

- сума заборгованості за поточним тілом кредиту,

 

- сума заборгованості за простороченим тілом кредиту,

 

- сума заборгованості за нарахованими відсотками з розшифровкою;

 

- сума заборгованості за простроченими відсотками з розшифровкою;

 

- нарахована пеня.

 

Згідно з ч. 6 ст. 84 ЦПК України докази, які вимагає суд, направляються до суду безпосередньо.

 

Оскільки я (відповідач по справі) перебуваю за кордоном (доказ додаю), то прошу надати мені можливість ознайомитися з матеріалами справи, а саме з тими документами (доказами по справі), що надіслані банком на вимогу суду в рамках сприяння відповідачу у забезпеченні доказів.

На підставі вказаного ПРОШУ відкласти розгляд справи до ___ для забезпечення мого права на ознайомлення з наданими відповідачем матеріалами справи та реалізації принципу змагальності та справедливості при розгляді справи.

 

Додаток: ...

14.02.2022                                  представник Полтавської - Кізіма І.В.

 

 

Очень часто истцы и ответчики из числа властных структур, как-то в нашем примере ПРИВАТБАНК игнорируют даже определения суда по обеспечению доказательств по делу.
Козелецкий районный суд Черниговской области

Дело № 734/.../21

Судья Е.А.

Истец: Акционерное общество Коммерческий Банк «ПриватБанк»

/01001, г. Киев, ул. Грушевского, дом. 1Д, адрес для переписки: 49094, г. Днепр, ул. Набережная Победы, дом. 50, ЕГРПОУ: 14360570

 

Ответчик: Полтавская

………………….

 

 

Ходатайство

об ознакомлении с материалами дела

 

По постановлению от 29 июля 2021 года было повторно истребовано у истца (Акционерного общества коммерческий банк «ПриватБанк») справку с развернутой информацией о задолженности ответчика по всем кредитным картам, которые были открыты в пределах Заявления от 03 января 2019 /по состоянию на время /:

 

- сумма задолженности по текущему телу кредита,

 

- сумма задолженности по просроченному телу кредита,

 

- сумма задолженности по начисленным процентам с расшифровкой;

 

- сумма задолженности по просроченным процентам с расшифровкой;

 

начисленная пеня.

 

Согласно ч. 6 ст. 84 ГПК Украины доказательства, требуемые судом, направляются в суд непосредственно.

 

Поскольку я (ответчик по делу) нахожусь за границей (доказательство прилагаю), то прошу предоставить мне возможность ознакомиться с материалами дела, а именно с теми документами (доказательствами по делу), которые направлены банком по требованию суда в рамках содействия ответчику в обеспечении доказательств.

На основании указанного ПРОШу  отложить рассмотрение дела в ___ для обеспечения моего права на ознакомление с предоставленными ответчиком материалами дела и реализации принципа состязательности и справедливости при рассмотрении дела.

 

Приложение: ...

14.02.2022 представитель Полтавской – Кизима И.В.

]]>
0965454033@ukr.net (юрист Кизима И.В.) Юридическая практика Sun, 20 Feb 2022 01:04:45 +0000