Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %01 %744 %2016 %16:%Фев

Скарга на прокурора Володимира Власока по справі щодо обвинувачення Флетчера

Оцените материал
(3 голосов)

Продовжуємо тиснути на прокурора. Це й є елементарний приклад застосування комплексного методу юридичної практики. До того ж, з нестандартним підходом. Стандартний підхід - це тиснути на прокурора в рамках кримінального суду по Флетчеру за допомогою важелів, які надає кримінальний кодекс. Комплекс і нестандарт - тиснути на прокурора за допомогою адмнінстративного та кримінального законодавства, тобто безпосереднім керівникам прокурора, використовуючи закони України і особливо, ЗУ "Про прокуратуру".

В разі, якщо вам знадобиться фахова юридична підтримка, з індивідуальним, комплексним та нестандартним підходом - прошу звертатися до юриста, магістра права Ігоря Кізіма (детальніше - натисніть тут).
...................................................................................................

Генеральному прокурору України

 

по кримінальній справі № 01-12124 по обвинуваченню Томаса Роберта Флетчера Третього, Солов’йова А. Б., Савловича С.В. та інших

 

потерпілий Сергій Олегович

(адреса для листування)

02090, м. Київ, вул. Празька, 3

 

Скарга

на прокурора В.Власока та невстановлених осіб Головного слідчого управління Національної поліції України

 

02.11.2015 року за вх. № 1 я подав до Генеральної прокуратури заяву в якій просив негайно без зволікань організувати перевірку збереження майна (згідно додатків), яке арештоване, визнане речовими доказами та на яке накладено заборону на відчуження у криінальній справі по кримінальній справі № 01-12124 по обвинуваченню Томаса Роберта Флетчера Третього, Солов’йова А. Б., Савловича С.В. та інших; про результат розгляду повідомити заявника. До заяви додавкопії аркушів з матеріалів справи, копію постанови про визнання потерпілим С.О.

Листом від 19.11.2015 року за № 21/1/3-5284-10 прокурор відділу процесуального керівництва досудовим розслідування та підтримання державного обвинувачення В.Власок повідомив мене, що направив моє звернення до Головного слідчого управління Національної поліції. Проте, в цьому листі не зазначено, що розгляд даного звернення тримається у Генеральній прокуратурі на контролі.

Наразі, змушений констатувати, що вже три місяці минуло з часу мого звернення, а дієвого реагування на моє звернення великої суспільної ваги (оскільки від дій шахрая Флетчера постраждало багато людей) немає жодного. Впевнений, що управління поліції, до якого передано для вжиття заходів, мій лист, ще й «за холодну воду не бралося» щодо розгляду моєї заяви.

Наказ Генерального прокурора 9гн від 28 грудня 2005 року засуджуються прояви формалізму та бездушності при розгляді звернень громадян.

А прокурор В.Власок саме так і обійшовся з моїм зверненням – бездушно та формально.

Враховуючи вказане, величезну суспільну вагу порушеного питання, та керуючись ЗУ «Про звернення громадян», ЗУ «Про прокуратуру»

ПРОШУ:

- притягнути винних до відповідальності та зобов’язати належним чином відреагувати на моє звернення;

- негайно без зволікань організувати та провести перевірку збереження майна (згідно доданих додатків до заяви від 02.11.2015 року), яке арештоване, визнане речовими доказами та на яке накладено заборону на відчуження у кримінальній справі № 01-12124 по обвинуваченню Томаса Роберта Флетчера Третього, Солов’йова А. Б., Савловича С.В. та інших;

- про результат розгляду повідомити заявника (скаржника).

           

     01.02.2016                                                                                          С.О.

 

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×