Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %28 %946 %2016 %21:%Нояб

Про перерахунок пенсії - заява до Президента України

Оцените материал
(3 голосов)
Ніколи не вважав пенсійне законодавство в тій формі, яке вони існує в Україні, законодавством. Це не законодавство, не правова матерія. Це популізм. І політичні гасла. А ще трохи узаконеного державного пограбунку
Щоби довго не розводити теревені, прошу ознайомитися з заявою яку я підготував на прохання свого давнього клієнта, людини якій вже пішов 9 десяток.

Що тут можна сказати - не пенсійна система, а одне з багатьох у нашій державі лохотронів.

Юрист, магістр права Ігор Кізіма Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30

...............................................................................................................

Президенту України

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

 Сергій Олександрович

вул. Павлюченка,

м. Біла Церква

09100

 

 

Заява

 

 Я, що нижче підписався, досяг пенсійного віку у 1996 році, проте за виплатою пенсії звернувся до ПФУ лише у 2009 році, оскільки не був поінформований належним чином, що пенсію зароблену мною мені не виплатять за минулий час до звернення.

Згідно ст. 87 ЗУ «Про пенсійне забезпечення» нараховані суми пенсії, не затребувані пенсіонером своєчасно, виплачуються за минулий час не більш як за 3 роки перед зверненням за одержанням пенсії.

При цьому, суми  пенсії,  не  одержані  своєчасно  з  вини  органу,   що
призначає або виплачує пенсію, виплачуються  за  минулий  час  без
обмеження будь-яким строком.

Вважаю, що таке звернення моє запізніле відбулося з вини держави Україна, а саме Пенсійного фонду України.

Збираючи податки, інші обов’язкові платежі та пенсійний збір держава повністю обізнана з тим, скільки в неї є пенсіонерів. Зокрема, такою інформацією володіє і Пенсійний фонд України.

Та більше тут вражає те, що мої гроші, які я чесно заробив за 42 роки стажу, хтось безпідставно собі привласнив.

Європейський суд з прав людини у своєму рішенні «Пічкур проти України»
 визнає такий стан речей, як дискримінацію та порушення прав власності (порушення статті 14 Конвенції у поєднанні зі статтею 1 Першого протоколу.

Так, стаття 1  Першого протоколу вказує, що кожна фізична  або  юридична  особа  має право мирно володіти своїм майном.  Ніхто не  може  бути  позбавлений  своєї  власності інакше  як  в  інтересах  суспільства  і  на умовах,  передбачених законом і загальними принципами міжнародного права. Стаття 14 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод зазначає, що користування правами та свободами, визнаними в цій Конвенції, має бути забезпечене без дискримінації за будь-якою ознакою - статі, раси, кольору шкіри, мови, релігії, політичних чи інших переконань, національного чи соціального походження, належності до національних меншин, майнового стану, народження, або за іншою ознакою.

Згідно ч. 2 ст. 29 ЗУ «Про інформацію» предметом суспільного інтересу є інформація, яка свідчить про можливість порушення конституційних прав громадян. Така інформація є суспільно необхідною і має поширюватися активно державою.

Натомість держава не поширила в достатньому обсязі інформацію щодо того, що виплати пенсій за минулий час до звернення обмеженні 3 роками. Тобто таким чином легалізований протиправне позбавлення громадян зароблених ними коштів, їх власності.

Внаслідок цього ті гроші, які я чесно сумлінно працюючи і сплачуючи всі належні відрахування, заробив у вигляді пенсії мені виплачувати відмовляються. Тоді виникає питання: хто й з яких підстав привласнив ці кошти собі?

На мої попередні звернення, що переважно ігнорувалися, отримав відповідь від 30.11.15 за підписом начальника управління ПФУ в Оболонському районі м. Києва, згідно якої я у своїй заяві про отримання пенсії вказав, що причиною не звернення за призначенням пенсії у 1996 році була відсутність необхідності у цьому. Однак це ті кошти, які мною чесно зароблені собі на старість. І які необхідні мені зараз, оскільки моя пенсія – це єдине джерело існування моєї родини, так як громадянка  Надія Вікторівна (проживає зі мною одною сім’єю) пенсії не отримує взагалі.

 

Враховуючи вказане та керуючись Конституцією України, Конвенцією про ахист прав людини і основоположних свобод

ПРОШУ:

 

 сприяти мені у виплаті пенсії за 1996 – 2009 роки та поновити таким чином моє порушене право.

 

 

Додатки:

- копія відповіді від 30.11.15 ПФУ в Облонському районні м. Києва;

- копія довідок про відсутність пенсії у гр. Н.В.

 

З повагою,

 

28.11.2016                                                                                             С.О.

 

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×