Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33, 0965454033@ukr.net


Вторник, 27 Март 2018 23:11

Краще з розумним згубити - ніж з дурнем знайти

Оцените материал
(1 Голосовать)

Розпочну зараз, закінчу трохи згодом розповідь про те, як я вчергове переконався у правдивості народного прислів’я «Краще з розумним згубити, ніж з дурнем знайти»

САМЕ ГОЛОВНЕ НЕПОРОЗУМІННЯ ЩОДО ПРОГРАМИ САМ СОБІ ЮРИСТ

За час юридичної практики я виробив оптимальний спосіб надання юридичної допомоги з такою ціллю, щоби для мене найменше витрачати часу, тобто витрачати точно необхідну кількість, не більше-не менше, і завдяки цьому зробити дешевшою юридичну допомогу протягом більшого часу.

Тобто, пишу позовну заяву в рамках договору і пишу інструкцію, як її подати, скільки примірників роздрукувати тощо. Що не зрозуміло з того що я написав в інструкції (куди подавати, скільки копій, що робити якщо не ставлять відмітки тощо) кліент має право уточнити. Я відповідаю.

Після того як клієнт подав позовну заяву я чекаю і клієнт також чекає повідомлення з суду в реакцію на подачу позовної заяви. Отримавши повідомлення з суду щодо позовної заяви, клієнт повідомляє мені. Наприклад, справу призначено до розгляду на тоді й тоді.

Я отримавши це повідомлення пишу нову інструкцію клієнту - де пояснюю як і що належить вчинити на цьому наступному етапі.

Пані Гарасим'юк Любов Дем'янівни (смт. Кути) вперто вимагала в мене на кожній стадії щоби я ій пояснив і розказав усе.
Я зівсно можу пояснювати і розказувати усе що знаю сам, на кожному конкретному етапі, однак така допомога буде коштувати не 4000 грн на рік - це точно.

Тому хто не може зрозуміти викладеного мною отут пояснення, краще не звертайтеся до мене взагалі.

   Так ось, така собі Гарасим'юк Любов Дем'янівни (смт. Кути) звернулася до мене за юридичною допомогою дистанційною за програмою САМ СОБІ ЮРИСТ.

Обумовили, що я допомагаю їй за 4000 грн/рік в кримінальному провадженні щодо її колишнього чоловіка за несплату аліментів, а також подати в суд позовну заяву про стягнення аліментів на дитину, яка досягла 18 років і продовжує навчання.

 Я вчасно і сумлінно виконував кожен етап робіт: подав заяви для ознайомлення з матеріалами справи (кримінальної і цивільної), написав заяву про злочин, скаргу слідчому судді та цивільний позов.

І перманентно ця вона мене донімала тим, що вимагала на кожному етапі робіт, щоби я їй відпрацьовував, цих 4000 грн. (повну суму що вона заплатила на рік). Я їй пояснював неодноразово.. 4000 грн. взяв я з вас щоби допомагати протягом року, тобто кожного місяця я маю відпрацювати не більше 334 грн. окрім цього я гарантував, що аліменти буде стягнуто і кримінальне провадження дасть свій результат – змусить батька розрахуватися зі своєю дитиною.

Як я став пояснювати ці моменти, відразу ж вона виявила свою стервозність, почала мене закидати притягнутими за вуха звинуваченнями. І це дуже образливо, коли ти добросовісно і вчасно виконуєш всі необхідні дії.

В ніч на 7 березня 2018 року вона надала мені 190 аркушів матеріалів кримінальної справи і цивільної для ознайомлення, і я розуміючи, що кліент бажає мати якнайшвидше результат, у вихідні і святкові дні підготував їй заяву про злочин. Думаєте я почув за це спасибі. Ні. Я почув, вірніше прочитав черговий докір. Що це ви взяли з мене 4000 грн дитячих грошей, обіцяли ще й навчати, не лише готувати документи.


У відповідь я зазначив, що на даний момент (це лише початок річної співпраці (на той час ще й місяця не минуло) я вам пояснив, зокрема, як правильно подавати і реєструвати документи у суді.

Що ви – відповіла вона мені – хіба це навчання – прості правила діловодства. Однак, що цікаво, коли я надіслав  їй подавати наступний документ і не описав зрозумілу їй процедуру діловодства – вона задає уточнююче питання: - а як правильно подавати, де і як реєструвати скажіть. Ну що ти тут вдієш. Неадекват полнейший.  

При цьому, систематично докоряла тим, що я взяв у неї гроші дитячі. Типу щоби я почував себе якимось недолюдком, що у дитини гроші забрав.


Договір вона вирішила розірвати. Я ій написав, що якщо ви розриваєте, відмовляєтеся від договору, то я за кожну виконану роботу візьму як за своїм звичним тарифом - в середньому це 900 грн. І вийшло (три запити в суд, позовна заява, заява про злочин, скарга слідчому судді  - 5400 грн.

На останок вона образила мене шахраєм і налякала тим, що напише про мене в Інтернеті, хоча я їй написав, що за умови вибачення і якщо вона прийде до тями - краще продовжувати співпрацю і для неї, і для мене - бо я люблю від своєї роботи отримувати задоволення від того що допоміг людям. Однак вона вирішила, що саме її має бути зверху і не забажала продовження співпраці в рамках дуже вигідного для неї договору.

 
Якщо вона думає, що вона мене налякала оприлюдненням цієї переписки, то помиляється.. мені за великі гонорари не потрібно таких кліентів як вона, бо з ними краще не знаходити. Більше втратиш. Бо так образливо коли ти сумлінно намагаєшся якомога краще допомогти, а тобі попадається отаке. Ось тільки дитину жалко.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×