Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %03 %816 %2018 %18:%Июль

Заява про забезпечення позову ЦПК 2018 року. Зразок. Позов про захист прав споживачів

Оцените материал
(10 голосов)

 Дніпровський районний суд м. Києва

02105, м. Київ, вул. Сергієнка, 3

 

Заява про забезпечення позову ЦПК 2018 року. Зразок. Позов про захист прав споживачів

Заявник:

Кізіма Ігор Віталійович

02090, м. Київ, вул. Празька, 3

096-545-40-33

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ідентифікаційний номер ...

особа, щодо якої вжити заходи забезпечення позову:

Приватне акціонерне товариство

«ДТЕК Київські електромережі»

вул. Мельникова, 31, м. Київ

04050

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

інших засобів зв’язку і даних невідомо

особа, що може отримати статус учасника справи:

....

02090, м. Київ, вул. Празька, 3

095-573-20-30

інших засобів зв’язку і даних невідомо

 

ЗАЯВА

про забезпечення позову до подачі позовної заяви

 

ПІДСУДНІСТЬ

Згідно ч. 5 ст. 28 ЦПК України позови про захист прав споживачів можуть пред’являтися також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування споживача або за місцем заподіяння шкоди чи виконання договору. Заявник просить суд про визначення підсудності за зареєстрованим місцем проживання споживача - Кізіма Ігоря Віталійовича.

 ОБСТАВИНИ СПРАВИ

Я, Кізіма Ігор Віталійович, зареєстрований і проживаю за вказаною вище адресою. Мені на праві власності належить ½ квартири. Власник іншої ½  – ......

На квартиру в нас один спільний електролічильник та спільна мережа електропроводки по квартирі, які перебувають у нашій спільній власності. Особистий рахунок оформлено на одного із співвласників – .....

Оскільки я маю численні претензії до енергопостачальника, то до їх вирішення за електроенергію не сплачую, а інший співвласник квартири – ...В.П. – свою спожиту ним частку електроенергії оплачує сповна і вчасно.

Між нами було укладено договір від 21.09.2017 року щодо встановлення пропорцій споживання електричної енергії, холодної води та послуги з водовідведення. Згідно цього договору, я визнаю, що споживаю 60% електроенергії, а ..... – 40%.

Даний договір ми надсилали  Приватному акціонерному товариство «ДТЕК Київські електромережі» і просили їх провести перерахунок спожитої електричної енергії, відповідно до досягнутої між співвласниками домовленості. При цьому в договорі було вказано, що не сплачую за електроенергію саме я, а ....Віктор Петрович сплачує за спожите особисто ним в повному обсязі.

У своїй відповіді від 07.03.2018 року за № 42КД/012/к-9075 енергопостачальник зазначив, зокрема, наступне:

«..

Оскільки між вами та .....В.П., досягнута згода щодо сплати за комунальні послуги, пропонуємо вам та іншому співвласнику помешкання самостійно розрахувати суму до сплати згідно з укладеним договором щодо встановлення пропорцій споживання електроенергії, холодної води та послуги з водовідведення від 21.09.2017 року….

У зв’язку з чим до особового рахунка № ..... (вул. Празька, 3 кв. ..) внесено інформацію стосовно не відключення зазначеного помешкання від електропостачання…»

З супровідним листом від 27.03.2018 року я надіслав підписаний нами акт-звірки розрахунків від 01.03.2018 року.

Листом від 14.05.2018 року за № 1/3/012/К-18257 енергопостачальник відповів, що інформацію щодо проведення звіряння розрахунків за спожиту електричну енергію між мною та іншим співвласником прийнята до уваги.

Приватне акціонерне товариство «ДТЕК Київські електромережі» здійснює через свого працівника попередження ...В.П. про відключення електроенергії № 54133 від 17.05.2018 року, не зважаючи на те, що згідно отриманого договору і акту звірки розрахунків за електроенергію має всі докази тієї обставини, що це не ...В.П., а Кізіма І.В., не сплачує за спожиту ним електроенергію. Зокрема, в актах. Підписаних обома співвласниками, так і вказано «не сплачує за електроенергію Кізіма І.В., і визнає що саме до нього має пред’являти претензії енергопостачальник».

Вчора, 02.07.2018 року ...В.П., повідомив мені, що йому телефонували працівники електропостачальника та повідомили, що якщо він не сплатить борг, то вони відключать електроенергію протягом п’яти днів.

Вчора ж, 02.07.2018 року я надіслав на адресу енергопостачальника листа з проханням провести його розгляд компетентними особами (керівництвом) за своєї особистої участі. Головна (однак не єдина) аргументація такого прохання – це суперечливі відповіді, які підготовлюються та надсилаються різними працівниками, які не обізнані з суттю спору, а відтак розгляд звернень відбувається поверхово, а відповіді надаються необґрунтовані, які кардинально суперечать одна-одній.

Останнього разу ми із співвласником написали енергопостачальнику чергового листа яким надіслали другий акт-звірки розрахунків від 08.06.2018 року до договору від 21.09.2017 року.

У своїй відповіді від 26.06.2018 року за № 1/3/012/Б-21781 ПрАТ ДТЕК «Київські електромережі» надає повністю суперечливу відповідь.

Таким чином, відповідь енергопостачальника від 26.06.2018 року за № 1/3/012/Б-21781 прямо суперечить іхній відповіді від 07.03.2018 року за № 42КД/012/к – 9075.

 ....... Заява про забезпечення позову ЦПК 2018 року. Зразок. Позов про захист прав споживачів......

ПРЕДМЕТ ПОЗОВУ І ОБҐРУНТУВАННЯ НЕОБХІДНОСТІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ

Вважаю такі діяння Приватного акціонерного товариства «ДТЕК Київські електромережі» протиправними та маю намір підготувати та подати у строк передбачений ЦПК України позов про захист прав споживачів щодо зобов’язання Приватного акціонерного товариства «ДТЕК Київські електромережі» належним чином розглянути моє звернення від 02.07.2018 року за моєї особистої участі, згідно вимог ЗУ «Про звернення громадян».

Також, вирішую питання щодо  пред’явлення позовної вимоги про стягнення моральної шкоди у розмірі 5000 (п’яти) тисяч гривен, яку завдало мені Приватне акціонерне товариство «ДТЕК Київські електромережі» тим, що: 1) тривалий час я не можу від них по спірним відносинам отримати однозначної відповіді; 2) розуміючи, що вимоги про оплату боргу їм слід пред’являти до мене, вони чомусь не звернуться в суд з відповідним позовом, а тероризують іншого співвласника ....В.П., (на  якого оформлено особистий рахунок), провокуючи в такий спосіб конфлікти між нами.

Я, наразі, реально побоююся, що як відключать електроенергію, то це може призвести до кровавого конфлікту між нами. Це завдає мені великих хвилювань та нервового напруження.

Звертаю увагу суду, що згідно п. 27 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999 р. № 1357 і доповнених новим абзацом згідно з Постановою КМ № 591 від 23.08.2016 «Спірні питання щодо заборгованості вирішуються шляхом переговорів між електропостачальником та побутовим споживачем або в судовому порядку. До вирішення спірного питання між сторонами відключення об’єкта побутового споживача не здійснюється».

Отже, до вирішення спірних питань, викладених в моєму листі від 02.07.2018 року, відключати електроенергію постачальник не має права.

До того ж, загроза суспільним відносинам та охоронюваним законом інтересам набагато більша в разі незабезпечення позову, ніж можлива шкода від такого забезпечення.

  ....... Заява про забезпечення позову ЦПК 2018 року. Зразок. Позов про захист прав споживачів......

ЗАХІД ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ, ЯКИЙ НАЛЕЖИТЬ ЗАСТОСУВАТИ, З ОБҐРУНТУВАННЯМ ЙОГО НЕОБХІДНОСТІ

Вважаю за необхідне заборонити Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські електромережі» відключати від електропостачання квартиру № ... по вул. Празька, 3 у м. Києві до вирішення позову в суді.

Адже, згідно п. 27 Правил користування електричною енергією для населення, до вирішення спірного питання між сторонами відключення об’єкта побутового споживача не здійснюється.

Однак, не зважаючи на те, що між мною та енергопостачальником є спірні не вирішенні питання аж з 2015 року (так як спочатку енергопостачання здійснювало ПАТ «Київенерго»), вони погрожують відключенням електроенергії до моменту вирішення спору (зокрема належного розгляду звернень та надання однозначної обґрунтованої відповіді).

Вони систематично телефонують ...В.П. і погрожують відключити електроенергію, натомість правомірно було б звернутися з відповідним позовом до Кізіма І.В.,, як співвласника квартири, який численними листами і двома актами звірки розрахунків визнав, що не сплачує за електроенергію він і саме до нього має пред’являти претензію енергопостачальник.

.....
 ....... Заява про забезпечення позову ЦПК 2018 року. Зразок. Позов про захист прав споживачів......
....

Окрім того, повністю ігноруються права співвласника ....В.П., який оплачує належним чином спожиту ним частку електроенергії, і відключення електрики суттєво порушить його права та охоронювані законом інтереси.

Окрім того,я к вже я звертав увагу суду, я, наразі, реально побоююся, що якщо відключать електроенергію, то це може призвести до кровавого конфлікту між співласниками. Це завдає мені великих хвилювань та нервового напруження.

А відтак, загроза суспільним відносинам та охоронюваним законом інтересам набагато більша в разі незабезпечення позову, ніж можлива шкода від такого забезпечення.

  ....... Заява про забезпечення позову ЦПК 2018 року. Зразок. Позов про захист прав споживачів......

ЦІНА ПОЗОВУ, ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОГО ПРОСИТЬ ЗАЯВНИК – 5000 грн.

ПРОПОЗИЦІЇ ЗАЯВНИКА ЩОДО ЗУСТРІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

В мене немає можливості зустрічного забезпечення шляхом внесення грошей на депозит суду, однак в мене на праві приватної власності є ½ квартири № ...по вул. Празька, 3 у м. Києві. Саме на це майно при безпідставності моїх вимог щодо забезпечення позову може звернути стягнення енергопостачальник.

До того ж, я ще не вирішився остаточно пред’являти позов чи ні, так як я не планую на цьому заробляти з відповідача. Моїм намагання є змусити його діяти виключно у правовому полі.

СПЛАТА СУДОВОГО ЗБОРУ У ВСТАНОВЛЕНИХ ПОРЯДКУ І РОЗМІРІ

Маю намір підготувати та подати у строк передбачений ЦПК України позов про захист прав споживачів щодо зобов’язання Приватного акціонерного товариства «ДТЕК Київські електромережі» належним чином розглянути моє звернення від 02.07.2018 року за моєї особистої участі, згідно вимог ЗУ «Про звернення громадян».

Згідно ч. 3 ст. 22 ЗУ «Про захист прав споживачів» споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав.

 

Враховуючи вказане та керуючись п. 27 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999 р. № 1357, ст.ст. 28, 150 ЦПК України

ПРОШУ:

 

- взяти до уваги, що позивачі у справах захисту своїх прав звільняються від сплати судового збору;

- заборонити Приватному акціонерному товариству «ДТЕК Київські електромережі» відключати від електропостачання квартиру № ....по вул. Празька, 3 у м. Києві до вирішення позову в суді.

 

Додатки:

 

Копія паспорту заявника для визначення підсудності за вибором позивача – 3 арк.

копія договору щодо встановлення пропорцій споживання електроенергії, холодної води та послуги з водовідведення від 21.09.2017 року;

копія відповіді від 07.03.2018 року – 3 арк.;

копії актів-звірки розрахунків -  2 арк.;

 копія відповіді про взяття до уваги актів звірки розрахунків;

копія попередження .... про відключення електроенергії;

відповіді від 26.06.2018 року;

Звернення до керівництва «ДТЕК Київські електромережі» від 02.07.2018 року (4 арк) та копії опису вкладення з фіскальним чеком відділення поштового зв’язку.

 

 

                     03.07.2018                                              Кізіма Ігор Віталійович

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×