Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %08 %027 %2021 %23:%Фев

Повідомлення про вчинення кримінального правопорушення ст. 185, ст. 299 КК Украіни

Оцените материал
(1 Голосовать)

Ми, що підписалися замовили і облаштували у дворі нашого новобудови по вул. Стеценка, 75В у м. Києві,  мініатюрну, переносну конструкцію «Будиночок для бездомних котів» вартістю 5 000 грн (Фото у додатоку). Був побудований активістами новобудови спеціально для комфортної зимівлі бездомних тварин. Зроблено на замовлення, утеплений і обладнаний туалетом з піском.

Керівнику

Київської місцевої прокуратури №8

03148, м. Київ, вул. Гната Юри, 9

 

Заявники-потерпілі:

 

....
....

Кізіма Ігор Віталійович

02090, м. Київ, вул. Празька, 3

Тел.:(096) 545-40-33

 

Повідомлення про вчинення кримінального правопорушення

 

Ми, що підписалися замовили і облаштували у дворі нашого новобудови по вул. Стеценка, 75В у м. Києві,  мініатюрну, переносну конструкцію «Будиночок для бездомних котів» вартістю 5 000 грн (Фото у додатоку). Був побудований активістами новобудови спеціально для комфортної зимівлі бездомних тварин. Зроблено на замовлення, утеплений і обладнаний туалетом з піском.

Територія навколо будиночка постійно прибиралася нами. Жодних нарікань і претензій з боку керуючої організації ТОВ "ФУНДАМЕНТ СЕРВІС" не було. Рішень співвласників нашого багатоквартирного будинку щодо вивезення будиночку теж ніяких не було.

Повідомлення про вчинення кримінального правопорушення

Наша група, займаючись соціально корисною діяльністю, за 4 місяці стерилізувала 4 котів і кішок, яким надалі знайшли вдома, прилаштувала кошеня, якому самі мешканці оплатили лікування. До останнього боролися за життя ще одного кота, якого знайшли на території комплексу з поламаним хребтом (можливо, був збитий машиною або зіткнувся з бродячими собаками). Ми допомогли знайти сім'ю і декільком собакам.

У ніч на 3 лютого 2021 року в період з 01:05 по 01:15 невідомий білий мікроавтобус (схожий на LDV Convoy) вивіз будиночок з комплексу в невідомому напрямку.

Це помітила ......, що мешкає за адресою 04128, м. Київ, вул. Стеценка, 75В ......, яка зробила фото (у додатку). Її прохання допитати як свідка.

І це з зачиненої території ЖК, під цілодобовим відеоспостереженням і охороною на всіх виїздах! Охорона відмовляє в доступі до камер, керуюча компанія від забудовника «Фундамент Сервіс» теж не дає коментарів і зрозумілих відповідей. Патрульна поліція, яку викликали по тел. 102 в 03:29 03.02.2021, не знайшла складу злочину та не викликала слідчу групу. Без записів з камер патрульна поліція розвела руками та поїхала. Ми написали колективне звернення до Фундамент Сервіс з проханням надати доступ та/або передати нам записи з камер (у додатку).

Повідомлення про вчинення кримінального правопорушення

Охорона плутається у показах та давала різні пояснення: то вони говорили що вивіз будиночка санкціоновано керівництвом, то їм невідомо хто і як це зробив.

Однак вивезти з охоронюваної території будиночок просто так, без відому керівництва, малоймовірно.

Тому слід допитати охоронців, які чергували-працювали у відповідний час в рамках досудового розслідування.

Таким чином, вчинено крадіжку (ст. 185 КК України).

Вивізши переносну конструкцію «Будиночок для котів» невідомі винні особи залишили посеред ночі у лютий мороз без будь-якого даху над головою маму-кішку і її кошенят.

Кошенята з мамою-кішкою забігли під балкон у підвал звідки їх діставали викликані нами рятівники. Оплатили ми ці послуги у розмірі 3000 грн. Мама і кошенята у лікарні. Як каже лікар – перебування тривале їх на холоді завдало шкоди їх здоровю, оскільки було переохолодження. Вартість лікування кошенят на даний час складає - …. Грн.. І ці суми є також шкодою, що завдана нам з вини ТОВ «Фундамент-Сервіс». Вони на додачу до всього вчиняли дії спрямовані на те щоби замурувати цементом живцем кошенят у їх схованці.

А відтак у діяннях винних осіб наявний також склад злочину, передбачений ст. 299 КК України – жорстоке поводження з тваринами.

 

Все це справляє на нас постійне негативне психічне враження, пригнічує наш емоційний стан, заважає нормально жити і працювати тощо що завдало нам також моральної шкоди, яку ми оцінюємо у 5000 грн/кожному.

З цих питань (відшкодування матеріальної і моральної шкоди завданої нам) ми обов’язково подамо цивільний позов в рамках розпочатого кримінального провадження.

Звертаємо увагу на те, що поліція не вірно не вбачає тут склад злочину крадіжки, посилаючись на те, що будиночок для котиків не було встановлено офіційно. Це не об’єкт нерухомості чи МАФ. Це переносна конструкція і те що її легко вивезли, а не зламали – це доводить. До того ж, ми заявляємо про крадіжку матеріальної цінності – матеріалів з яких змонтовано будинок та конструкцію будиночку, а не про крадіжку МАФУ чи-то об’єкту нерухомості.

 

А відтак, керуючись КК України, КПК України

 

ПРОСИМО:

враховуючи викладене, на основі ст.ст. 55, 56, 214 КПК України,

 

-  прийняти цю заяву про кримінальне правопорушення;

- внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за двома статтями КК України – крадіжка (ст. 185 КК України) та знущання над тваринами (ст. 299 КК України) винними невстановленими особами, в тому числі з числа працівників ТОВ «Фундамент-Сервіс»;

-  вважати заявників потерпілими від цього злочину, допитати під протокол та надати можливість надати додаткові документи та фото-відеодокази в рамках досудового розслідування;

-  вручити пам'ятку про процесуальні права і обов'язки потерпілим;

- вчинити невідкладно слідчі дії: виявити та допитати винних осіб з числа працівників керуючої компанії ТОВ «Фундамент-Сервіс», охоронників, виявити свідків з числа мешканців будинку, вилучити запис камер відео спостереження для встановлення державних номерів авто та долучити до кримінального провадження в якості відеодоказу тощо, розшукати вантажників та водія які вивозили будиночок, допитати працівників відповідних з яких міркувань так вшиймо серед зими потрібно було замуровувати кошенят живцем, хто дав на це вказівку тощо.

 

Зі статтями 383 «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину», 384 «Завідомо неправдиве показання» Кримінального кодексу України, ми ознайомлені.

 

Додатки:

 

Додаток 1. Копія фото конструкції «будиночок» - 1 арк.

Додаток 2. Копія фото заяви до керівництва керуючої компанії – 1 арк.

Додаток 3. Копія фотографії викрадення – 1 арк.

 

 

09.02.2021року                                                        

 

....

 

.....

 

......

 

Кізіма І.В.

 

 

 

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×