Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %02 %899 %2023 %20:%Май

Клиенты адвоката зачастую сами себе злейшие враги. Клієнти адвоката найчастіше самі собі найлютіші вороги

Оцените материал
(1 Голосовать)

Дуже часто практично зустрічаються ситуації, коли клієнт вірить більше не своєму адвокату - юристу, а прокурору, судді, поліції. Так би мовити людині у формі
Це психологічна проблема людей, особливо наших, вірити посаді та мундиру більше, ніж чесній та правдивій пораді.


Також такі люди довіряють адвокатам, які їх дурять у дорогих костюмах та з великими гонорарами.
І це також помилка.
Я не знаю звідки це береться в кожному конкретному випадку, але про те, що "чернь приваблюється лише видимістю та успіхом" ще Макіавеллі писав у своїй роботі "Государ".

Згадаймо, як виглядав адвокат до революції: у чорному смокінгу, з метеликом, зі знаком корпорації — дорого, солідно, театрально! У 1990-х роках адвокатура одягалася непомітно і підкреслено бідно — на той час усі «упаковувалися» однаково від вітчизняної фабрики «Більшевичка». У 2000-і роки адвокатура хизувалась у малинових або квітчастих піджаках, дорогих шовкових сорочках, розстебнутих до пупа, — час був такий хортий, доводилося відповідати, та ще й бути на крок попереду. І клієнти – спадщина лихих 90-х. Половина битви за них – це бравада. У нульових було представлено лише кілька брендів і в костюмі важлива не так посадка, як яскрава тканина і яскраві аксесуари.

Еволюцію адвокатського стилю можна простежити у кінематографі: фільми «Вбити пересмішника» (1962), «Адвокат диявола» (1997), «Суддя» (2014), телесеріали «Практика» (1997–2004), «Юристи Бостона» "Форс-мажори" (з 2011), "Хороша боротьба" (з 2017). У серіалі "Хороша дружина" (2009-2016) головна героїня носить Chanel і одягається, як американський консерватор. Інша героїня одягається яскравіше та авангардніше — вона ліберал. Цей момент свідчить про те, що одяг має корелювати з психологічним портретом людини, її інтересами, заняттям, ситуаціями, для яких вона одягається. Так, яскравий імпозантний адвокат дискомфортно почуватиметься у суворому чорному костюмі, так само як і, наприклад, працівникові прокуратури незручно ходитиме на роботу в сірому костюмі в рожеву клітку.

Сверблячка і бажання розподіляти чуже у Бюрократа – це не національна риса. Це об'єктивна, вбудована у його природу риса.
Люди, які вірять, що Бюрократ – тут неважливий диплом, досвід роботи, час перебування на посаді, стать, вік та релігія – має якісь особливі знання, бачення майбутнього, здібності керувати ресурсами так, щоб забезпечити швидке, довгострокове економічне зростання, здійснюють базову теоретичну помилку.

..... допрацьовується...

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×