Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%AM, %06 %382 %2012 %08:%Нояб

За принципом «хочу дам», «хочу не дам», «дам скільки захочу»

Оцените материал
(3 голосов)
Саме за таким принципом підходить голова Василенко та депутати сільської ради с. Семиполки до вирішення питань про надання з комунальної власності земельних ділянок в порядку безоплатної приватизації.

Ми, що нижче підписалися, маємо підозри, про порушення земельного законодавства головою та депутатами сільської ради села Семиполки Броварського району Київської області.

В результаті їх протиправних дій земельні ділянки за правом безоплатної приватизації надаються за принципом «хочу дам», «хочу не дам», «дам скільки захочу», що явно порушує Земельний кодекс України. Підтвердження цьому отримали з листів, в яких сільська рада повідомляє нам про відмову в надані земельних ділянок або наданні в неналежному розмірі.

 Так одним громадянам земельні ділянки не надають, іншим надають, проте половину від встановленої законодавством площі, а саме 15 соток замість 25.

Окрім того земля виділяється для певних громадян для наступного продажу, тобто не для власного використання. Маємо підозри, що на двох селян виділяють одну ділянку в 25 соток, а іншу ділянку за допомогою махінацій і протиправних схем продають за гроші або віддають «нужнім, своїм» людям.

Від себе вкажу, що 27 жовтня 2012 року я очікував під кабінетом де відбувалася сесія Симополківської сільської ради, очікуючи що мене викличуть за моєю заявою щоби бути присутнім при розгляді мого питання про виділення у власність 0.25 га земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку.

Проте, викликали мене на проголошення вердикту а все обговорення я був за дверима, проте все одно чув, процес обговорення в деякій мірі. Так, голова Семиполківської ради Василенко запропонував, оскільки землі осталося не так вже багато, розподіляти її між «своїми». При обговоренні також висловлювалося невдоволення, що як це з Броварів та з Києва ідуть та подають заяви на отримання землі. Взагалі, склалася така думка, що це особиста земля голови і депутатів, а тут який тобі з Києва прийшов і заявляє якість тобі права на їх (особисту) землю.

Також, голова сільради запропонував не віддавати землю у власність, а у суперфіцій (правда він довго пригадував цю назву поки хтось з залу йому не підказав). Мовляв, будуть декілька років платити, і лише згодом, як буде на те воля сільської ради, віддавати землю у власність. Тобто, голова сільської ради націлений на те, що йому мати громадян «під ковпаком», і які, розраховуючи на його лояльність, будуть служити йому вірою і правдою, іншими словами йде мова про корупцію – використання владних повноважень у своїх власних інтересах.

Самі депутати та голова сільради земельні ділянки собі вже отримали давно  (і на себе і на своїх дітей), дехто по дві штуки (використуючи нехитрі для цього махінації з законом), а тепер готуються отримати ще по одній.

Особисто голова сільради для свого сина отримав таким чином дві земельні ділянки одну з яких він продав, покращивши собі фінансове становище завдяки праву безоплатної приватизації, а мені і решті громадянам? А хто для них я, як і решта? Чужаки.

Ці відомості отримані мною від різних односельців згаданих осіб, а тому вимагають ґрунтовної перевірки прокуратурою. Також варто з’ясувати якою площею земельні ділянки отримані самими депутатами, головою Семиполківської сільської ради та їхніми дітьми.


Не виключено, що «кришують» вказані оборудки чиновники не лише з села, а й з району.

Зазначене має стати предметом перевірки прокуратурою в порядку кримінального судочинства.

Враховуючи вказане та керуючись ЗУ «Про прокуратуру», КК України, КПК України

ПРОСИМО:

Провести перевірку викладених обставин справи та порушити кримінальну справу/справи щодо винних осіб

 

мешканці та працівники с. Семиполки, 03.11.2012 року

 

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×