Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 11 Ноябрь 2012 19:13

Позовна заява до Броварської міжрайонної прокуратури

Оцените материал
(1 Голосовать)

17.07.2012 року я відвідав Броварську міжрайонну прокуратуру на виклик старшого слідчого Броварської міжрайонної прокуратури, юриста 3 класа О.Іваненка, який проводив чергову перевірку, згідно ухвали господарського суду Київської області у порядку ст. 97 КПК України, оскільки попередню постанову про відмову у порушенні кримінальної справи було в шістнадцяте скасовано Броварським міськрайонним судом Київської області. Натомість, щоби добросовісно, як личить представникам держави, виправити недоліки вказані судом, Іваненко вирішив додатково опитати мене, поставивши безглузді запитання, відповіді на які мають допомогти йому в черговий раз протиправно відмовити в порушенні кримінальної справи, а не встановити істину при проведені перевірки. Такі питання як «чи вважаю я виконаним рішення господарського суду Київської області від 15.09.2010 року (суддя Третьякова про поновлення мене учасником товариства)?», «Чи поновленні мої права на частку в товаристві?», «які у мене претензії до Левченків?» явно свідчать про те, що вкотре є намір не проводити перевірку по суті, а ходити «вокруг да около». Це стало останньою краплею для мене, внаслідок чого я почав хвилюватися та нервувати. Цілий день відчував себе неспокійно та наче побитим і надвечір, хоча ліків з аптеки намагаюся уникати, мені прийшлося за порадою лікаря в с. Семиполки, все ж таки придбати та вжити заспокійливого та від надмірного тиску препарати афобазол та хомвіотензин загальною сумою на 43.76 грн., згідно фіскального чеку аптеки від 17.07.2012 року № 5 ТОВ «СІРІУС-95».

Афобазол – препарат для лікування тривожних станів (генералізованих тривожних розладів, неврастенії, розладів адаптації).

Хомвіотензин - препарат для лікування артеріальної гіпертензії, нейроциркуляторної дистонії, ішемічної хвороби серця.

Діагноз – НЦД за гіпертонічним типом – встановлено лікарем Семиполківської дільничної лікарні (за місцем роботи позивача), а факт звернення за медичною допомогою посвідчується довідкою від 29.08.2012 року, яку видано лікарем Семиполківської дільничної лікарні (додаються копії до позовної заяви, а в суді будуть надані оригінали).

18.07.2012 року я звернувся до відповідача зі скаргою про неналежне проведення перевірки в порядку ст. 97 КПК України.

В якості аргументації як скарги до відповідача, так і цього позову вказую на те, що на моє звернення до суду (постанова Броварського міськрайонного суду Київської області від 18 травня 2012 року  у справі № 1007/1185/2012)  при розгляді скарги на бездіяльність прокуратури встановлено, що Броварська міжрайонна прокуратура тривалий час ігнорує законні й обґрунтовані вимоги Господарського суду Київської області щодо перевірки заяви про злочин згідно з вимогами ст. 97 КПК України, чим суттєво порушуються права і законні інтереси Єсипенка В.В.

Тобто, судом встановлений факт порушення прав та законних інтересів Єсипенка В.В,, зі сторони відповідача, що є преюдицією – фактом, що не потребує повторного доведення.

Обґрунтування матеріальної шкоди – це витрати на лікування у сумі – 43.76 грн., про що розписано вище.

Обґрунтування моральної шкоди.

Тривалий час (2009-2012 роки) я не можу добитися правди, при цьому факт порушення моїх прав та законних інтересів встановлено постановою Броварського міськрайонного суду Київської області від 18 травня 2012 року  у справі № 1007/1185/2012.

Зазначене спричиняє мені численні емоційні страждання, психологічні та нервові зриви, що в результаті призвело до захворювання на НЦД по гіпертонічному типу.

Нейроциркуляторна дистонія (НЦД) — функціональне захворювання переважно психоневротичного походження, яке проявляється різноманітними серцево-судинними, вегетативними, респіраторними розладами, астенією, поганою переносимістю стресових ситуацій та фізичних навантажень. Викликаючі фактори – це психогенні (гострі і хронічні психоемоційні стреси, певтома). Лікування: при психогенної (невротичній) формі необхідно усунути вплив психоемоційних та психосоціальних стресових ситуацій (нормалізувати сімейно-побутові відносини, усунути конфліктні ситуації на роботі, нормалізувати відносини з друзями, колегами і т. д.);

Протиправні діяння відповідача завдають моральної шкоди, що полягає у тривалому часі та величезних зусиллях, які на даний час приклав позивач задля відстоювання власного права та законного інтересу. Моральна шкода також полягає у тому, що кожного дня у позивача виникають сумніви на рахунок його спроможності взагалі відстояти власне право та законний інтерес, при цьому позивач зазнає неабияких емоційних страждань, порушень звичного укладу власного життя добропорядного громадянина держави, яка неспроможна його захистити.

Також, внаслідок протиправних діянь відповідача (неналежної перевірки протягом тривалого часу), враховуючи безрезультатні спроби швидко, у строк та спосіб, встановлений законом, відновити власне порушене право, у позивача складається враження, що добитися справедливості в нашій державі неможливо, оскільки використовуючи легістські підходи до юриспруденції, механізм бюрократії Україна зовсім не є правовою державою, хоча останнє задекларовано в Конституції України.

З огляду на це, позивач оцінює завдання йому моральної шкоди у сумі – 22056.24 грн.

Враховуючи вказане та керуючись ст.ст. 6, 13 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, ст.ст. 19, 55, 56 Конституції України, ст.ст. 16, 1190 ЦК України, ст.ст. 3, 108 ЦПК України

 

ПРОШУ:

- стягнути з Броварської міжрайонної прокуратури Київської області на користь Єсипенка Василя Васильовича  22100 (двадцять дві тисячі сто)  грн., що складається з   43.76 грн., матеріальної та 22056.24 грн., моральної шкоди.

 

Додатки:

 

1)       копія довідки та листа з амбулаторної книжки Єсипенка В.В.;

2)       копія фіскального чеку на суму – 43.76 грн.;

3)       копія постанови Броварського міськрайонного суду Київської області від 18 травня 2012 року  у справі № 1007/1185/2012;

4)       комплект позовної заяви з додатками для відповідача;

5)       копія оригіналу квитанції про сплату судового збору у сумі 221 грн.

 

              19.09.2012 року                                                          Єсипенко В.В.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×