Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %13 %921 %2012 %21:%Дек

Как затянуть судебный процесс с банком

Оцените материал
(23 голосов)

Судове засідання відбувається у два етапи – підготовчий етап і етап безпосереднього розгляду справи по суті.

 Підготовчий етап – це той етап в якому сторони готують законодавчу базу, його описано зокрема у ст. 130 ЦПК України, проте не тільки.

 Безпосередній розгляд справи по суті починається з призначення справи до розгляду (ст. 156 ЦПК України)

Суд розглядає справи протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, а справи про поновлення на роботі, про стягнення аліментів - одного місяця. Саме так йдеться у ЦПК України, проте ці строки – лише декларація намірів. Цивільні справи можуть розглядатися роками і все залежить від грамотності того, хто допомагає вам у цьому.

З 2008 року Кізіма І.В., підготував і оприлюднив практичний посібник «Юридичні технології і нестандартне використання  процесуальних інститутів",  в якому зібрав і опрацював як досвід своїх вчителів, так і власний, а також багато наробок відомого фахівця процесуальних диверсій Смітюха).

....................коли у вас виникне аналогічна або інша юридична проблема...........................

.......................................завжди маєте можливысть звернутися за якісною правовою допомгою ................................

............................................Тел.: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30..........................
.................................................................................................................................skype: k0965454033.......
......................Юриста, магістра права Ігоря КІЗІМА....................................

Після появи цієї роботи, як гриби після дощу почали виникати фірми, що мали у назві своїй словосполучення у різних відмінках «юридичні технології». Дійшло до того, що коли настав час мені реєструвати власну фірму назву довелося обрати трохи відмінну від тої що започаткована саме мною – «Юридичні технологи Києва».

Окрім назви багато стало й передирати, копіювати мої винаходи та розробки, систематизацію й видавати це за свої наробки.


Завжди відповідач, і про це докладно розписано у моєму посібнику, який на відміну від моїх плагіаторів, я подарував людям у вільному доступі (інші аналогічного толку свої переписки моєї праці продають).. завжди відповідач прагне затягнути процес: і способів для цього є чимало. Варто звернути увагу лише на те, що не варто в тупу не з’являтися на судові засідання, оскільки можна отримати заочне рішення суду.


А для цього зосереджуйте увагу на підготовчій стадії судового процесу, коли судя за вашими клопотаннями, має посприяти у витребуванні доказів і т.п. Дуже добре для затягування справи гратися з підсудністю і зустрічними позовами.

Відносини у громадянина з банком майже завжди є споживчими, а тому позови споживачів не оплачуються судовим збором. Хоча є судді які споживачів примушують сплачувати судовий збір, посилаючись на те, що у ЗУ «Про судовий збір» такої пільги не передбачено. Однак вона є у ЗУ «Про захист прав споживачів».

Неодмінно слід зазначити, що суттєвої різниці чи вам протистоїть банк чи інший позивач у розумінні розроблення тактики і стратегії затягування спору немає.

Та й затягування спору заради затягування – це теж не правильно. Затягуванням у судах з банками всі мої клієнти добивалися значних поступок для себе. Один клієнт, взявши у банку 50000 гривен до кризи, затягуванням спору дочекався кризи і його ліквідації.

Так що коли дійде справа до стягнення боргу, то на ці гроші можливо вже й на метро квитка не купиш (все звісно залежить від розмаху нашого уряду, які все піднімають і піднімають курс долару).

Намагайтеся кожну дію банку, кожну дію суду, кожен процесуальний документ чи доказ оскаржувати. Тобто аргументовано і бажано письмово у вигляді клопотань, заперечень висловлюйте своє альтернативне бачення правового конфлікту.

Для використання тактики «напад проти нападу» варто приділяти увагу таким процесуальним інститутам як зустрічний позов, наказне провадження у цивільному процесі, інформаційний запит.

Щодо справ з банками, то добре підходить подача іншого позову в інший суд. І саме головне щоби він стосувався предмету позову пред’явленого вам банком. Тобто щоби суд не міг розглядати позов банка до вас, допоки не розгляне інший суд або суддя ваш позов до банка.

Ще помилка моїх горе-послідовників -  такі позови вони подають без наміру досягти задоволення позовних вимог. Я ж раджу намагатися в таких справах досягати поставлених вимог. Так, одного разу такий позов до банку був задоволений частково – певні умови договору визнано недійсними. Банк вимушений був звертатися в апеляційну інстанцію, оскільки таке рішення суду показує, що банк не без гріха і дуже шкодило банку при розгляді основної справи (його позову до позичальника).

При подачі такого позову, а саме коли буде відкрито провадження слід повідомити суддю, який розглядає позов банку до вас про стягнення з вас боргу. Робити це раджу клопотанням про зупинення розгляду у справі до часу розгляду справи за вашим позовом.

Щоби позови не було об’єднано в одне провадження я для своїх клієнтів радив завжди зазначати у позовах співвідповідачем орган захисту прав споживачів або іншу особу – фізичну. Наприклад, через цю фізичну особу боржник не мав змоги вчасно повернути борг банку. Якщо ви прочитаєте мій посібник, то з моделюванням таких «утіних історій», як влучно підмітив один з моїх клієнтів, у вас не буде жодної складності.

ГОЛОВНА ПОРАДА

обираючи собі юриста для допомоги у судовій тяганині з банком стережіться так званих "банківських агентів". Банки у часи кризи понастворювали власних юридичних фірм, які зливають своїх клієнтів своїм власникам.

Тобто, ви можете попасти до юриста, який буде повністю залежний від банку, так як від нього він отримуватиме свої гроші, оскільки його роботодавець і засновник-власник банку одне й те ж ..

Багато таких фахівців саме з числа колишніх банківських працівників. В них залишилися зв"язки у банківській сфері і вони навіть заробляють гроші тим, що беруть у банків відкати за те, що вас зливають.

Далі буде…

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×