Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 21 Апрель 2013 22:48

Клопотання про проведення відео-фото зйомки

Оцените материал
(2 голосов)

Відповідно до ст. 12 КАС України прошу надати дозвіл загальнодержавній газеті «Зона Закону» на здійснення фото-відеозапису в залі судового засідання під час розгляду справи з метою підготовки відеорепортажу для Інтернет-сторінки газети та фоторепортажу для паперового випуску газети.

 

Інформація про хід розгляду даної справи має велике суспільне значення, оскільки зловживання земельними ділянками та порушення прав громадян відбуваються практично в кожному населеному пункті України. І в кожному з них велика кількість громадян позбавляється свого законного права на отримання безоплатно земельної ділянки через зловживання посадовими особами своїми посадовими обов’язками та їх невиконання.

При цьому люди дезорганізовані та не мають інформації, яким чином можна побороти потужний спротив чиновництва та корупціонерів при владі. Адже протидіє цьому потужний адмінресурс.

Також відео і фото матеріал надасть змогу полегшити процес сприйняття читачами та користувачами Інтернет-сторінки газети «Зона Закону» складного юридичного матеріалу через наявність візуальної складової.

Також відео-фото зйомка необхідна для повноцінного виконання професійної журналістської діяльності та буде використана в інтересах суспільства – для підготовки відповідних репортажів.

На судових засіданнях будуть присутні: головний редактор Кізіма І.В., та журналіст Ансіфорова Марина Сергіївна. 

Згоду як позивач Кізіма І.В., посвідчує власним підписом під цим клопотанням. Також звертаю увагу суду, що згода відповідача на це не вимагається.

 

22.04.2013

 

 

З повагою,

Головний редактор  загальнодержавної газети «Зона Закону»,

Позивач по справі

Кізіма І.В.

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×