Як пан Рак товариство до рук прибирав PDF Печать E-mail
Автор: 5454033   
15.09.2012 22:28

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

українська народна незалежна казка про рейдерство і правосуддя

Жив-був пан Левко Рак із дружиною і двома синами, у селищі Семигірки, що під Києвом. І було у пана Рака спільна справа з паном Василем, адже вирішили вони разом товариство створити та за його допомогою свої економічні інтереси задовольняти.

Поки пан Василь сумлінно наповнював статутний капітал товариства власними грошима, пан Левко разом зі своєю родиною вирішив позбавити пана Василя не лише права на участь у товаристві, а й тих грошей, що пан Василь до нього вкладав.

Та без допомоги славних оборотнів у погонах Броварської МВ УМВС України в Київській області та Броварської міжрайонної прокуратури, а також державного реєстратора Броварської районної державної адмінісрації Нечитайла обійтись було навіть марно сподіватися. І вирішив тоді пан Левко прикупити собі лояльність вказаних панів.

Не видно людям як вітер віє, проте видно результат цього. Так і цій казці. Не сила пану Василю довести факт купівлі паном Левком посадових осіб певних осіб Броварської міжрайонної прокуратури та інших державних структур, проте наслідки їх кришування видно неозброєним оком.

Доведенням цього є багато обставин, проте зосередимо увагу на одному. Броварським міжрайонним судом Київської області шістнадцять разів скасовувалися постанови про відмову у порушенні кримінальної справи щодо пана Левка Рака та його спільників, а прокуратура ніяк не може побачити складу злочину у діях Рака.

Цих шістнадцять відмов постановленні Дармоїдовими, які перебуваючи на державній службі задарма їдять свій кусок хліба. Та хіба ж тільки хліба…

Проте, пан Левко не обмежився лиходіяннями щодо свого напарника Василя, він також має спроби відібрати майно й у бідних дітей пана Какдетського, у якого взяв гроші за земельну ділянку, проте не видав йому підтверджуючого цьому факту документа. І тепер вимагає у бідного Какдетського плату за ділянку по другому разу. Все б нічого, проте пан Какдетський продав свою квартиру в Києві і майже побудував будинок на придбаній у Левка земельній ділянці. Тепер цей будинок Левко планує забрати собі.

Будучи магнатом, місцевим князьком у Семигірках, пан Левко наймає на роботу у товариство робочий люд, а гроші за роботу платить не завжди. І тут зажерливий пан Рак має зиск.

Коли ж, одного разу, бідолаха Захар, прийшов до нього питати про борг за роботу, пан Левко разом зі своїми ментами та сином ізбив Захара та ще й звинуватив його у нападі на себе. І тепер Захар мусить витрачати сили та кошти на суди, щоби довести протилежне.

Що ж до пана Василя, то останній разом з Захаром нещодавно ходили до Броварського міжрайонного прокурора М. Гарник, який проводив свій прийом з заступником прокурора Київської області Стоян.

При цьому пан Василь звернув вкотре увагу прокурорів на наступні обставини справи, через наявність яких аж ніяк не можна стверджувати про відсутність у діяннях пана Рака, пана Нечитайла та інших складу злочину у фальсифікації протоколу загальних зборів товариства (службовому підроблені) та зловживанні службовими повноваженнями.

Факт 1: Наявність у матеріалах перевірки згадки про витяг протоколу № 17 зборів учасників ТОВ «Спец-Сервіс» та його правову природу. Пан Левко зазначає, що подавав державному реєстратору Нечитайлу витяг від 25.05.2009 року з протоколу № 17 від 29.04.2009 року, поряд з іншими документами, а державний реєстратор в переліку документів, які ним отримувалися про витяг спочатку не згадує, а потім вказує на його наявність, тобто покази їх в різний час різняться, що підтверджує лише одне – вони не відповідають істині.

Також, доказом того, що витяг з протоколу оформлявся раніше за часом, аніж сам протокол свідчать орфографічні помилки в протоколі (відмінність тексту у протоколі та витягу з нього).

Факт 2: 17.09.2009 року, згідно виписки з реєстру пан Павло Рак, менший син пана Левка, відсутній в якості учасника ТОВ «Спец-Сервіс», хоча згідно матеріалів наданих до господарського суду Київської області, зокрема, протоколів загальних зборів товариства цей пан був членом товариства вже з серпня місяця. Тобто, державна реєстрація Павла Рака як учасника проводилася заднім числом, оскільки співучасники злочину зрозуміли, що суд може визнати недійсним виключення пана Василя з товариства за відсутності підстав.

Факт 3: У повідомлені про скликання зборів учасників питанням № 6 було зазначено: «розгляд питання про включення та виключення учасників товариства». Натомість розглядалося питання лише щодо виключення, і лише щодо одного учасника – пана Василя, проте за зміну повістки дня, як це передбачено ЗУ «Про господарські товариства» не те що немає необхідних голосів, голосування взагалі не проводиться.

За наслідками прийому прокурорами пана Василя запевнили, що питання взято на контроль прокурором Київської області, а заступник прокурора Стоян забрав справу з собою.

Пан Василь вкотре чекає на милість прокурорських працівників та сподівається, що перегляд матеріалів справи не доручать черговому Дармоїдову, яких на державній службі тепер хоч греблю гати.

Отакі тепер, панове, казки можна почути на Украйні.

Почув та записав цю казку

юридичний технолог, магістр права Ігор Кізіма,

ТОВ "Юридичні технологи Києва" сайт http://ut.kiev.ua/

 
Яндекс.Метрика