Вход/Регистрация

Юридические услуги. Киев и Украина

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33

Обход закона (200)

Оцените материал
(1 Голосовать)
теперь снова начали требовать судебный сбор с заявителей на решения, действия и бездействие государственных исполнителей, хотя ЗУ "О судебном сборе" не предусматривает взимания судебного сбора на этой стадии судебного разбирательства (исполнительное производство является неотъемлемой частью судебного процесса в целом)
Оцените материал
(3 голосов)
Недосконалість законодавства про банкрутство в Україні відкриває можливості для різних зловживань в ході цієї процедури. Сприяє обходу закону при банкрутство юридичних осіб. Найпоширенішими цілями цих махінацій є:
Оцените материал
(1 Голосовать)
З 01.01.2018 вступив в силу Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» (№ 2210-VIII від 16.11.17 р).
Зміни законодавства в великій мірі торкнулися корпоративного управління акціонерних товариств, емісії цінних паперів, конкретизації повноважень органів управління, посилення вимог, до незалежних членам наглядової ради товариства та інше.
Пятница, 15 Декабрь 2017 03:52

То чій же все ж таки Крим

Оцените материал
(1 Голосовать)
простим людям ні холодно, ні жарко чий Донбас, чый Крим.
Четверг, 14 Декабрь 2017 01:02

Я багатий, і ви - багаті

Оцените материал
(3 голосов)
Багато хто може посперечатися зі мною, що вони аж ніяк не багаті. У них середні зарплати, середні доходи. Періодично дошкуляють кризи чи то спеціально, чи то не спеціально, які  звалюють на їх голови. Тут можна дещо з чим погодитися .. Але не з усім ...
Суббота, 09 Декабрь 2017 19:34

Я богатый - и ты богатый

Оцените материал
(2 голосов)
Многие могут поспорить со мной, что они отнюдь не богатые. У них средние зарплаты, средние доходы. Периодически донимают кризисы то ли специально, то ли не специально сваливающие на их головы
Суббота, 09 Декабрь 2017 14:18

Чей Крым же все-таки

Оцените материал
(3 голосов)
простым людям ни холодно, ни жарко чей Донбасс, чей Крым.
Оцените материал
(1 Голосовать)
З приводу інтернет-магазинів взагалі - основна проблема (для покупця який поки ще не став "сердитим") - велика різноманітність кідалов прикидаються "інтернет-магазинами".
Суббота, 25 Ноябрь 2017 02:18

Люди, ви - СКОТИ

Оцените материал
(1 Голосовать)
Люди вибачте, але більшість з вас барани, переважна більшість ... не поспішайте мене закидати какашками, а якщо є трохи розуму дочитайте до кінця
Страница 1 из 16

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×