Вход/Регистрация

Юридические услуги. Киев и Украина

Viber 095-573-20-30
Telegram 096-545-40-33

Керуючись ст.ст. 33, 82, 182 ГПК України, Просимо суд  наступне:

Опубликовано в Юридическая практика
- Скажіть, чи потрібно окремо, крім позову сплачувати судовий збір, коли ми як відповідачі ходотайствуем в процесі попереднього засідання про призначення експертизи або ходотайствуем після попереднього?
Опубликовано в Библиотека юриста
Раніше я писав для вас на цьому сайті як хитро обійти процесуальну норму КПК України що забороняє оскаржити діяння слідчого, його постанову після сплив 10-денного строку.
Опубликовано в Юридическая практика
Вказане нижче клопотання є додатком до справи щодо позбавлення права користування житлом
Опубликовано в Юридическая практика
Коли здавалося би немає звідки взяти доказів на обгрунтування власної правової позиції не вішаймо носа і не забуваймо
Опубликовано в Юридическая практика

Прокурору Дарницького району м.Києва

                кримінальне провадження
Петрівського Василя Прокопича

м. Київ, вул.

Опубликовано в Юридическая практика

 

Вищий адміністративний суд України

01029, місто Київ, вул. Московська, 8,

корпус 5

справа № П/800/255/15

головуючий суддя _________________

 

 позивач

громадянин України

Кізіма Ігор Віталійович

02090, м. Київ, вул. Празька,

096-545-40-33

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

    відповідач

Президент України

Порошенко Петро Олексійович

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

інші засоби зв’язку невідомі

 

Опубликовано в Деятельность

Відразу ж звертаю увагу суду на те, що, НЕ забезпечення позову на період розгляду справи способом, про який просить позивач, заздалегідь вирішить спір на користь відповідача. Відмовивши у задоволенні цього клопотання, суд фактично постановить рішення на користь відповідача без розгляду справи по суті, що суперечитиме  ст. 2 КАС України. Негативні наслідки від такого забезпечення НЕ превалюють над імовірним позитивним ефектом.

Опубликовано в Деятельность

Дуже дивним видається мені таке формулювання у відповіді на мою скаргу в.о. головою суду ( «в ході проведення перевірки доводи викладені у Вашій скарзі не знайшли свого підтвердження» ), оскільки я додавав копію клопотання від 26.03.2013 року, що було втрачено, загубилося в суді.

Опубликовано в Юридическая практика
Страница 1 из 2

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×