Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломные для студентов-юристов

ПОМОЩЬ НАЧИНАЮЩИМ АДВОКАТАМ
выгодный тариф САМ СЕБЕ ЮРИСТ

юрист Кизима И.В.

юрист Кизима И.В.

С введением адвокатской монополии большинство юридических услуг станут труднодоступными для граждан. Наша компания "Юридические технологи Киева" и лично я, юрист Игорь Кизима, магистр права не хочу иметь никакого отношения к той адвокатуре, которая создается в последнее время в нашей стране. Это просто бизнес, который имеет первой целью цель - заработать на клиентах. При этом им помочь - целью является даже не второстепенной.
Із запровадженням адвокатської монополії більшість юридичних послуг стануть труднодоступними для громадян. Наша компанія "Юридичні технологи Києва" і особисто я, юрист Ігор КІЗІМА, магістр права не хочу мати жодного відношення до тієї адвокатури, яка створюється останнім часом в нашгій країні. Це сутто бізнес, який має першу ціль - заробити на клієнтах. При цьому чи вийде їм допомогти - ціллю є навіть не другорядною.
Среда, 21 Февраль 2018 18:31

Судебная чехарда

Наверное самым популярным вопросом, который часто задают граждане следующее: Где перемены? Где обещанные новые лица в судебной системе ??? Однако несмотря на такую популярность почему тема отбора кандидатов на должности судьи местных судов интересует только самих кандидатов на судейские должности и профессиональные СМИ, в то время, как например тема конкурса в Верховный Суд была на устах у всех. И только ленивый не комментировал этот конкурс.
    Підкажіть будь ласка, чи може спадкоємець який не проживав зі спадкодавцем, до прийняття спадщини (спадщину за законом) встановлювати прилади обліку (водомір, газ.счётчік), зареєструвати їх в установленому порядку (договір і опломбування відповідними службами), для оплати носіїв відповідно до їх реального споживання.
Четверг, 15 Февраль 2018 21:24

Як отримати постанову суду

14 грудня 2017 року відбулося засідання суду га яке я не з'явився через дуже далекого розташування місця суду.
Воспитание детей как прочная связь между счастливыми супругами и слабая позиция в споре несчастного супругов
Вторник, 13 Февраль 2018 01:56

Поділ фірми ТОВ при розлученні

Чоловік засновник (єдиний) ТОВ
Дружина подає на розлучення і хоче половину фірми.
Воскресенье, 11 Февраль 2018 01:21

Советы юриста бизнесмену не стоит слушать

Лучшее место для подписания договора - сауна или капот автомобиля.
Наша страна движется по правильному пути. Мы начинаем понимать ценность интеллектуального труда и все острее ощущаем важность ее защиты.

Постановою Пленуму Верховного Суду України від 30.05.2016  № 10 було вирішено звернутися до Конституційного Суду України з конституційним поданням щодо відповідності (конституційності) частин першої та другої статті 11 Закону України "Про природні монополії", абзацу п'ятого частини першої статті 12 Закону України "Про електроенергетику", пункту 4 частини першої статті 3 Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", абзацу восьмого частини першої статті 13 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (в частині повноважень національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг), Указу Президента України від 27 серпня 2014 року № 694/2014 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715/2014 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" положенням частини першої статті 8, частини другої статті 19, частини першої статті 106 та пунктів 3, 9, 9-1, 9-2 частини першої статті 116 Конституції України.

Страница 1 из 237

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×