Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 20 Апрель 2017 17:05

Аліменти на дітей - порядок утримання та оподаткування

Оцените материал
(1 Голосовать)
Сьогодні ми розберемося, як і на підставі чого бухгалтер утримує і перераховує аліменти на дітей працівників підприємства. І, звичайно, приділимо увагу податково-бухгалтерської стороні подібних операцій.
Документи, за якими нараховують і перераховують аліменти

Батьки сплачують аліменти добровільно або в примусовому порядку. В обох випадках їх можна сплачувати через підприємство, де працює платник.

юридична допомога. київ та область

Щоб утримувати та перераховувати аліменти, необхідні наступні документи:

- заява працівника (при добровільній сплаті);

- виконавчий лист (у разі примусового сплати). Тепер більш детально поговоримо про кожного з них.

На жаль, в чинному законодавстві не регламентовано, які відомості потрібно вказати в заяві добровільного платнику. Такі вимоги були в Інструкції про виконавче провадження, затвердженої наказом Міністра юстиції СРСР від 15.11.85 р N 22 (сьогодні її вже не застосовують в Україні). Зокрема, там йшлося про те, що заява повинна містити:

- ПІБ, дату народження дитини, на якого виплачуються аліменти;

- ПІБ і адресу особи, яка виплачує або переказує аліменти.

На наш погляд, без цих відомостей перерахувати платіж неможливо. Значить, їх слід повідомляти бухгалтерії (навіть якщо чинні нормативні акти не містять будь-яких вимог до заяви). Крім того, бухгалтеру підприємства будуть потрібні ксерокопії свідоцтва про народження дитини і акту про розлучення платника аліментів. За допомогою цих документів легко підтвердити аліментних статус перерахування, а разом з тим і правильність оподаткування таких виплат.

Що стосується виконавчого листа, то це документ, який видає суд і який служить підставою для примусового виконання винесеного на користь позивача рішення. Здійснює волю суду державна виконавча служба, яка, в свою чергу, направляє цей виконавчий лист за місцем роботи (проживання) боржника разом з розпорядженням (додаток N 32 до Інструкції N 74/5). В останньому вказана інформація про порядок стягнення суми боргу та про розмір відрахувань (пп.7.2.5 Інструкції N 74/5).

Отримавши виконавчий лист, підприємство відсилає держвиконавця підписана головним бухгалтером і завірений печаткою повідомлення про отримання (нижня частина розпорядження).

Надійшли на підприємство виконавчі листи обов'язково реєструють у спеціальному журналі реєстрації виконавчих документів. Пам'ятайте: ці листи (разом з розпорядженнями) - документи суворої звітності, які необхідно зберігати на підприємстві в сейфах або вогнетривких шафах. Так що передавати виконавчі документи платнику аліментів, одержувачу або третій особі (крім держвиконавця) на руки заборонено. Аналогічний порядок реєстрації та зберігання передбачений і для заяв про добровільну сплату аліментів (про зміну їх розміру або припинення утримання аліментів).

Якщо ж платник аліментів змінює місце роботи, то підприємство повинно повернути виконавчий документ держвиконавця не пізніше 3-х днів з дня звільнення з відміткою про нове місце роботи, якщо воно відоме (ст.68 Закону про виконавче провадження). При цьому до відповідних граф документа вносять відомості про утриманої сумі боргу і про період, за який проведено утримання. Цю запісьдолжностниеліца запевняють своїми підписами і скріплюють печаткою. До виконавчим документом адміні ністрація становить супровідний лист, в якому вказує всі відомості про проведені стягнення, наявності нестягнутою заборгованості, середній заробіток боржника за останні 3 місяці. Копію супровідного листа направляють стягувачу аліментів, щоб його повідомити про це. Якщо посадові особи з неповажних причин не подали зазначених відомостей, то їх можуть притягнути до адміністративної відповідальності.
юридична допомога. київ та область


Якщо добровільний платник звільняється, то немає потреби у всіх цих паперах. Адже поступово на інше місце роботи, він знову сам подає заяву про утримання аліментів. У ньому серед іншого можна вказати про необхідність стягнення заборгованості за час несплати аліментів, якщо таке було.

Хто визначає розмір аліментів

Після того як виконавчий лист або заяву надійшли на підприємство, адміністрація зобов'язана відраховувати аліменти із зарплати працівника (ст.68 Закону про виконавче провадження, пп.7.5.9 Інструкції N 74/5).

Розмір аліментів у виконавчому документі може виражатися у відсотках від заробітку або у фіксованій сумі. А скільки саме утримувати, бухгалтер дізнається з розпорядження. Причому адміністрація підприємства не має права самостійно змінювати розмір аліментів (пп.7.2.6 Інструкції N 74/5). Тобто утримання не можуть бути менше суми, встановленої судом. Тому якщо у виконавчому листі визначено розмір аліментів у відсотках від заробітку, бухгалтерія не повинна їх перераховувати в випадках, коли у працівників немає доходу (наприклад, він перебував у відпустці за свій рахунок).

Тепер саме час звернутися ктребованіям, викладеним в статті 70 Закону про виконавче провадження. У ній зазначено, що загальний розмір усіх відрахувань при кожній виплаті заробітної плати особі, сплачує аліменти за виконавчими документами на неповнолітніх дітей, не може перевищувати 70%, а для інших аліментних стягнень - 50%. Така ж вимога ви знайдете в ст. 128 КЗпП. Про це слід пам'ятати, коли на підприємство надходить кілька виконавчих листів на одного платника, загальний розмір стягнення за якими перевищує згадану суму. У такій ситуації роботодавець повинен звернутися до держвиконавця, щоб той об'єднав кілька листів в одне провадження, визначив черговість і розмір усіх відрахувань, керуючись ст.44 Закону про виконавче провадження. Зауважимо, що зараз мінімальний розмір аліментів, згідно ст.89 КпШС, становить 0,5 неоподатковуваного мінімуму (8,50 грн.), А з нового року він збільшиться вдвічі, тобто до 17 грн. (Ст.82 Сімейного кодексу).

Добровільний платник аліментів може самостійно встановити відсоток відрахувань, який може перевищувати і 50% його зарплати (ст.92 КпШС, ст.ст.187, 194 Сімейного кодексу).


В які терміни перераховують аліменти

Відповідно до ст.92 КпШС власник або уповноважений ним орган відраховують аліменти щомісяця із заробітної плати (пенсії, допомоги, стипендії та ін.) Платника аліментів не пізніше 3-денного терміну з дня, встановленого для виплати зарплати. Отже, затримка виплати зарплати (або її невиплата) - не підстава для порушення терміну перерахування аліментів. Протягом зазначеного терміну повинні виплачуватися як добровільні аліменти, так і примусові (ст.92 КпШС). Новий Сімейний кодекс говорить про 3-денний термін тільки для добровільних аліментів (ст. 187), однак, на наш погляд, з урахуванням описаного в Кодексі поняття аналогії (ст. 10) це вимога можна поширити і на утримання за виконавчими листами. Таким чином, навіть зі вступом в силу нового Кодексу терміни перерахування утриманих аліментів не зміняться.

Контролює своєчасне відрахування і надходження аліментів (нараховуються на підставі виконавчих листів) державний виконавець (ст.74 Закону про виконавче провадження).

яка відповідальність
за порушення порядку утримання аліментів

До неї можуть притягнути посадових осіб, якщо:

- не втримався (несвоєчасно утримані) аліменти за виконавчими листами;

- загублений або несвоєчасно відправлений виконавчий документ;

- не були надані або надані неправдиві відомості про доходи та майновий стан боржника.

Якщо перераховані дії не носять ознак злочину, посадові особи підприємства зобов'язані сплатити штраф у розмірі від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 510 грн.) (Ст.88 Закону про виконавче провадження в редакції від 10.07.03 р N 1095- IV). Штраф накладає начальник відділу державної виконавчої служби на підставі протоколу, складеного держвиконавцем (п.6 ст.255 КпАП).

Як підприємству доставити аліменти їх одержувачу

Зазвичай аліменти перераховують через поштові відділення. Адреса та ПІБ стягувача зазначені або у виконавчому листі, або взаявленіі про добровільну сплату аліментів. Підприємство, відповідальне за утримання аліментів, подає в свій банк платіжне доручення. У ньому потрібно вказати реквізити підприємства поштового зв'язку, з рахунку якого будуть виплачуватися аліменти. Після цього платіжне доручення зі штампом банку про прийняття його до виконання подають на пошту. Якщо мова йде про утримання аліментів з несколькіхдолжніков, додатково складають і подають списки одержувачів (із зазначенням їх ПІБ, точних поштових адрес, а також належних сум виплат).

Разом з тим є й інші способи доставки:

- через касу підприємства;

- через банк, причому наявність банківського рахунку у одержувача аліментів не обов'язково (п. 10 р.III Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ от29.03.01 г N 135).

Якщо розрахунки проводять через банк, то одержувач аліментів має надавати всі необхідні реквізити банку-одержувача.

Пам'ятайте: при виборі способу перерахування аліментів адміністрації слід в першу чергу керуватися викладеними в розпорядженні вказівками держвиконавця.


Якщо розрахунки проводять через банк, то одержувач аліментів має надавати всі необхідні реквізити банку-одержувача.

Пам'ятайте: при виборі способу перерахування аліментів адміністрації слід в першу чергу керуватися викладеними в розпорядженні вказівками держвиконавця.

Незалежно від способу виплати доставку аліментів стягувачу оплачує платник (пп.7.5.10 Інструкції N 74/5, п.14 додатка до постанови N 146). Наприклад, він сплатить вартість поштових переказів за тарифами, затвердженими наказом Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" від 10.10.02 р N 406. Для зручності наведемо ці тарифи для переказів по Україні (без урахування ПДВ):

- до 17 грн. - 0,75 грн .;

- понад 17 до 300 грн. - 4% від суми переказу;

- понад 300 до 600 грн. - 3,5% від суми переказу;

- понад 600 до 1000 грн. - 2% від суми переказу;

- понад 1000 грн. - 1,2% від суми переказу.

З яких доходів утримують аліменти

Щоб правильно розрахувати суму аліментів, бухгалтеру важливо знати, з яких доходів потрібно (можна) їх утримувати. Розібратися в цьому допоможе постанову N 146. Зокрема, в п.1 додатка до нього сказано, що утримують аліменти з працівника з усіх видів його заробітку і додаткових винагород як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом. До речі, якщо боржник отримує декілька бачивши доходів, то держвиконавець відсилає дублікати виконавчих документів в бухгалтерії відповідних підприємств (пп.7.2.5 Інструкції N 74/5). Платнику слід інформувати держвиконавця про джерела отримання доходу. Контроль за правильним відрахуванням утриманих сум аліментів (нараховуються на підставі виконавчих листів) здійснює держвиконавець (ст.74 Закону про виконавче провадження).

Важливий і такий питання: з якого заробітку утримують аліменти "чистого" або "брудного"? У п. 13 додатка до постанови N 146 зазначено, що утримання аліментів виробляють із суми заробітку (доходу), що належить особі, що сплачує аліменти, після утримання податків. Подібні норми ви знайдете і в ст.70 Закону про виконавче провадження, і в пп.7.4.1 Інструкції N 74/5.

Як відомо, з усіх обов'язкових зарплатних утримань податком іменується тільки прибутковий податок, все інше це збори і внески. Чи означає це, що при розрахунку аліментів "брудний" дохід треба зменшувати тільки на суму прибуткового податку? На нашу думку - ні. Аліменти слід утримувати з: "чистого" доходу, тобто за вирахуванням прибуткового податку, соціальних зборів і внесків.

Оподаткування аліментів та бухгалтерський облік

Завдяки пп. "Б" п.1 ст.5 Декрету про прибутковий податок, суми отриманих аліментів не включають до сукупного оподатковуваного доходу, так як вони не є витратами на оплату праці. Відповідно, їх виплата жодним чином не впливає на зобов'язання підприємства, що утримує аліменти. Це ж можна сказати і про зобов'язання платника і одержувача аліментів перед фондами соціального страхування, в т.ч. і Пенсійним фондом.

Що стосується бухобліку, то його ми проілюструємо на прикладі. Окремо відзначимо, що відмінностей між добровільним і примусовим утриманням тут немає.

Приклад. На підставі виконавчого листа із зарплати Іванова утримують 25% аліментів. Їх пересилають стягувачу за поштовим переказом. Зарплата Іванова за серпень - 600 грн. (Інших нарахувань не було). З неї утримано податки, збори і внески:

- пенсійний збір (2%) - 12 грн .;

- внески до Фонду страхування від непрацездатності (0,5%) - 3 грн .;

- внески до Фонду страхування на випадок безробіття (0,5%) - 3 грн .;

- прибутковий податок - 105,55 грн.

Сума для розрахунку аліментів: 600 -12 - 3 - 3 - 105,55 = 476,45 грн.

Виходячи з неї, аліменти за серпень складуть: 476,45 х 25% = 119,11 грн.

Плата за поштовий переказ складає: (119,11 х 4%) + (119,11 х 4%) х х 20% = 5,71 грн.


юридична допомога. київ та область
Прочитано 1007 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×