Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Пятница, 16 Июнь 2017 18:02

Згода на вчинення правочину. Нотаріус, юрист в Києві

Оцените материал
(2 голосов)
Для законного здійснення угоди дружині, від якої вимагається згода на вчинення правочину, необхідно звернутися до нотаріуса, маючи при собі особистий паспорт і документ, що підтверджує факт укладення шлюбу - а саме, свідоцтво про шлюб. При цьому штамп в паспорті, який свідчить про реєстрацію одруження, згідно із законом вважається неспроможним - бо в даному випадку в документі відсутня гербова печатка.
Перш, ніж приступати до оформлення угоди та отримання Згоди на вчинення правочину, слід уважно вивчити стан документів, а в даному випадку - стан свідоцтва про шлюб. У разі складної читабельності зазначених в ньому прізвищ, наявності виправлень і закреслених слів, а також якщо документ має надриви або заклеєний - нотаріус не прийме таке свідоцтво, і доведеться звертатися в ЗАГС, щоб він видав дулікат свідоцтва.

Нотаріус, юрист в Києві

Згода на вчинення правочину. При зверненні до уповноваженої особи для нотаріального оформлення згоди чоловіка на продаж або купівлю нерухомості необхідно мати точну адресу даного об'єкта, що в подальшому може відчутно заощадити гроші, час і нерви всіх учасників угоди.


Згода на вчинення правочину. Крім операцій з нерухомістю, нотаріальна згода чоловіка може знадобитися також у випадках:


    
Придбання автомобіля.

    
Оформлення кредиту.

    
Відчуження або придбання частки статутного капіталу акціонерного товариства.

    
Придбання або відчуження частки статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю.

Нотаріус, юрист в Києві

Таким чином, згідно з чинним законодавством, без згоди подружжя на здійснення угоди з нерухомістю та інших фінансових операцій дана угода може бути визнана недійсною. Потрібна Згода на вчинення правочину.
Прочитано 591 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×