Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Понедельник, 17 Июль 2017 23:24

Придбання квартири із заставного аукціону

Оцените материал
(1 Голосовать)
Хочемо купувати квартиру з заставного аукціону. Дивились квартиру, все влаштовує. Квартира в іпотеці у чоловіка, який одружений. Банк забрав примусово. Заяви від дружини на те, що вона не проти продажу квартири не знаємо є чи ні. Ціна на квартиру менше ринкової вартості приблизно на 30%. Що треба знати, перед покупкою? Що вимагати від банку і т.д.?
На момент початку аукціону пообіцяли нам, що в квартирі ніхто не буде жити + випишуть (хоча теж незрозуміло, чи можна було їх прописувати там, коли квартира в іпотеці). Чи можуть потім відсудити квартиру потім і за яких умов? Як себе убезпечити від такого? Бо не хочемо мати головняков в майбутньому з судами.

Придбання квартири із заставного аукціону


вам потрібна розгорнута очна консультація юриста, що спеціалізується по Недвиги. якщо щось пишіть в личку, дам телефон (Київ)

Придбання квартири із заставного аукціону

Купівля квартири (та взагалі покупка на значну суму, яка у кожного своя) це завжди ризик. В даному випадку ризик підвищений, оскільки квартира спочатку проблемна.

Ну а по суті - в цій країні, поки, по суду виграє той, хто більше "занесе".

Придбання квартири із заставного аукціону

1. Заява дружини на продаж не потрібно, тому що продаж примусова. Швидше за все дружина давала згоду на покупку і передачу квартири в іпотеку.

2. від банку ви нічого вимагати не можете, тільки рішення суду на виселення і зняття з реєстрації.
Вимагати можна і потрібно від організаторів аукціону та виконавчої служби. У організатора Ви можете подивитися справу, в приватній бесіді дізнатися подробиці, природно Вам потрібен юрист, який спеціалізується на нерухомості, а ще краще на заставної нерухомості і кредитних спорах.

3. Виселити і зняти з реєстрації (виписати) до аукціону можна тільки за рішенням суду або виконавчого напису нотаріуса, що має бути прописано в іпотечному договорі, в чому я дуже сумніваюся ...

4. Відсудити квартиру у Вас можуть в разі якщо торги будуть визнані недійсними, якщо призупинено виконавче провадження або є відповідне рішення суду, яке направлено до виконавчої служби, але з якихось причин вона не дійшла до організаторів торгів (у мене в практиці такий випадок був).

5. Забезпечити себе Ви можете двома способами.
Перший - не купувати цю квартиру.
Другий - застрахувати титул (право власності).
Але зробити це Ви можете тільки після реєстрації в БТІ.
Для реєстрації в БТІ Вам необхідно буде викликати техніка на об'єкт, тому що ці квартири продають без витягів БТІ і вони не проходять технічну інвентаризацію.
А якщо в цих квартирах живуть боржники, то вони можуть не пустити техніка ...
Так було в 2011 році, в цьому році я з такими об'єктами не стикалася, може щось змінилося.

Ось і всі відповіді на Ваші питання, а краще найміть грамотного юриста.

Придбати квартиру на заставному аукціоні
Юридичні послуги Київ та Київська область
Тел .: (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
E-mail: utk2012Аbigmir.net, skype: k0965454033

Прочитано 732 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×