Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Суббота, 21 Октябрь 2017 11:40

Чи можливо подати доповнення до матеріалів до першого слухання

Оцените материал
(1 Голосовать)
Вітаю, підкажіть чи можливо подати доповнення до матеріалів до першого слухання? Слухання за спадковою справою, необхідно отримати від суду запит до нотаріуса про надання матеріалів. Я так прикинув це буде перше слухання де суд запросить справу і відкладе до другого слухання ... Але чи можна до першого слухання взяти у суду запит до нотаріуса? Або це по суті неможливо?

- Заява про забезпечення або витребування доказів розглядається в судовому засіданні. До першого засідання отримати запит не вийде.

Чи можливо подати доповнення до матеріалів до першого слухання

- Можна до попереднього засідання подати клопотання про витребування доказів. Інша справа що суд може відмовити, якщо не надасте відомостей про неможливість отримання таких доказів і всього того що зазначено в ст.137 ЦПКУ.

Чи можливо подати доповнення до матеріалів до першого слухання

- Потрібно про забезпечення доказів подавати, платити судовий збір, тоді не відмовлять, не варто жлоба на 121, 80 грн. Подати можна коли завгодно, а Демінов прав, раніше засідання не розглянуть, якщо по ст.135 ЦПК - 5 днів.

Я взагалі не розумію, такі питання, невже настільки лінь кодекс відкрити і прочитати порядок розгляду, що задаєте такі питання.

Чи можливо подати доповнення до матеріалів до першого слухання

- Ув.Юсті! А навіщо зайві витрати на судовий збір? Не бачу причин відмови витребувати докази. Суд зобов'язаний їх повернути. Звичайно, як я говорив раніше, треба обґрунтувати своє клопотання.

Судячи з усього у ТС немає таких підстав. Забезпечення доказів безсумнівно має свої плюси, наприклад заяву можна подати до подачі позову і т.д., але це явно не той випадок.

Чи можливо подати доповнення до матеріалів до першого слухання

- Судовий збір вже сплатив, призначили дату слухання ... але хотілося б заощадити час, тобто не чекати першого слухання на якому дадуть запит на нотаріуса а потім ще друге слухання місяць чекати ... а вже на першому слуханні вирішити питання, у мене справа зовсім не спірне.

Тобто в моєму випадку все ж потрібно буде тільки після першого слухання запросити документ для матеріалів нотаріуса?

Чи можливо подати доповнення до матеріалів до першого слухання

- Я ж Вам кажу - для подачі заяви про забезпечення доказів або подачі клопотання про витребування доказів Вам треба його обгрунтувати. Раз Ви вже заплатили судовий збір, то подача заяви про забезпечення доказів передбачає обгрунтування його подачі. До речі за який судовий збір мова - за подачу позову або подачу заяви про забезпечення доказів? Якщо за подачу заяви про забезпечення доказів тоді дивимося ст.ст.133, 134 ЦПКУ

Чи можливо подати доповнення до матеріалів до першого слухання

- З цього висновок, що на юридичному форумі слід давати відповіді в темах у відповідності до норм чинного законодавства, а не Ваших надій і здогадок. Якщо підстав для витребування автор теми не вказує і не повідомляє, що вони обгрунтовані і мають місце бути в письмовій формі, тоді необхідно подавати клопотання про забезпечення, що соотв. судовій практиці, я не думаю, що тільки Харкові така ситуація з вимогою оплати.

Святкування Світлого Великодня не відноситься до даної теми, і заводячи розмову на цю тему в профільній темі Ви порушуєте правила, на форумі є соотв .раздел, де Ви і можете висловити всі свої почуття і емоції з цього приводу.

А що і як я особисто святкую, Вас жодним чином не стосується, і не треба лестощі в моє особисте життя. Я Вам тут нічим не зобов'язана.

Чи можливо подати доповнення до матеріалів до першого слухання

- у Вас є два варіанти, Ви можете подати клопотання про витребування доказів (ст.137 ЦПК) або клопотання про забезпечення доказів (ст.134 ЦПК).

Будь-яке з цих клопотань подавайте в письмовій формі ДО судового засідання. За клопотання щодо витребування доказів - плата не стягується, і розглянуть на засіданні. За клопотання про забезпечення доказів, - потрібно платити судовий збір окремо в розмірі 121, 80 грн. і там трохи інший порядок розгляду, - протягом 5 днів з дати подання заяви, дивіться ст.135 ч.2 ЦПК.
Прочитано 634 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×