Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %29 %895 %2017 %20:%Окт

Як визнати договір продажу через суд

Оцените материал
(1 Голосовать)
між сторонами укладено договір купівлі-продажу гаража ... я перерахував гроші, продавець мені дав акт передачі і пообіцяв організувати роботу по нотаріальному посвідченню ... зараз ми не можемо знайти продавця, договір юридично не оформлений.
пішли в суд, де отримали відмову. суд послався лише на п.13 ППВСУ №9 від 06.11.2009г. і мотивував це тим, що норма ст.220 ЦКУ на яку ми посилалися не застосовується до договорів, які підлягають і нотаріальному посвідченню та державній реєстрації, мовляв, момент укладення є - держ. реєстрація, тому договір є неукладеним і не створює права і зобов'язання сторін.

А як же всебічний розгляд всіх доказів? а як же фактичне виконання всіх умов кожної зі сторін? Адже фактично гроші за товар виплачені, я користуюся майном!

Так само, правові наслідки недійсності правочину через відсутність держ. реєстрації в кодексі відсутня !!!

ніж можна покрити вказаний пункт ППВСУ? за раніше, спс ...

Як визнати договір продажу через суд

- З моєї точки зору відмова суду правомірний, угода незначна.
Ви можете лише витребувати гроші назад в соотв. з ст. 1212 ЦКУ в судовому порядку, якщо буде доведено факт їх передачі.

- велике спс, але ...
суд не визнав цю угоду незначною і навіть якщо нікчемність не вимагає визнання в суді, то за ст215 ЦКУ такою угодою може бути та, недійсність якої встановлена законом.
в ЦКУ немає норми з особливими правовими наслідками саме цього виду угоди, немає статті яка б підводила відсутність держ. реєстрації договору до недійсності правочину. суд не посилався ні на одну з норм ЦКУ з ознакою недійсності і його наслідками, тільки на ППВСУ

Як визнати договір продажу через суд

- У Вас "угода" оформлена неналежним чином, не укладена угода, яка не породжує будь -або правових наслідків, фактично вона незначна, і подобається Вам це чи ні, це вже інше питання, і посилатися потрібно на норми закону і інші НПА, до яких пленум не відноситься. Якщо хочете повернути гроші це можливо в судовому порядку, а щоб гараж у власність отримати у Вас немає ніяких правових підстав для цього в тому числі немає і перспектив вирішити проблему в судовому порядку, і чим раніше Ви це зрозумієте, тим краще буде для Вас.

Як визнати договір продажу через суд

- а як же альтернатива ?! наприклад, постачальники води або електроенергії виграють в судах справи навіть без укладених договорів зі споживачами ... всього навсього підтверджуючи в суді фактичну поставку товару ... в результаті договір судом визнається автоматично укладеним і стягуються з боржників кошти за поставлений товар!

тут практично ідентична ситуація: договір є, але без нотаріуса та реєстрації ... вимоги договору виконані сторонами в повному обсязі! ніхто зі сторін не заперечує

Як визнати договір продажу через суд

- Справа в тому, що в наведеному вами прикладі для укладення договору потрібна проста письмова форма і якщо вона не дотримана, то сторони мають право посилатися на інші докази (фактичне надання послуг, наявність рішень ОМС про передачу будівель на баланс і т.п.).

У вашому ж випадку вами не дотримана як письмова форма, так і вимоги до посвідчення угоди і її реєстрації, що обов'язково в силу закону.

Як визнати договір продажу через суд

- Договір письмовий в одному екземплярі у мене на руках є, але не завірений нотаріусом і не зареєстрований. У моєму прикладі договір повинен бути оформлений обов'язково ... але і без нього суди визнають угоди між постачальниками і споживачами. У моєму випадку, договір є, але не дооформлен, але основна частина договору - виконана обома сторонами

Як визнати договір продажу через суд

- Суд правомірно відмовив у позовних вимогах, вчинені дії не породжують правових наслідків, і ніяких альтернатив бути не може, однозначно угода не укладена і немає підстав для визнання за Вами права власності на гараж.
Прочитано 705 раз

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация, экспресс-анализ дела - 300 - 900 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×