Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 02 Ноябрь 2017 17:01

Право на чужий будинок

Оцените материал
(1 Голосовать)
Є приватний будинок. Власником якого є дідусь моєї дружини.

У будинку крім дідуся проживають: його дочка (їй уже за 60т) з своїм чоловіком, і
моя сім'я: моя дружина (внучка дідуся і дочка цієї ... 60ти річної ...), двоє наших дітей (10 і 13 років) і я (учасник бойових дій (АТО), мої пільги оформлені на цей будинок ...)

Дідусь вже ДУЖЕ старий (90 з гаком) і вже слабкий на голову ... :-( Не розуміє де він, з ким, в туалет не туди ходить і взагалі ...

Ні з того ні з сього ... Його дочка (мати моєї дружини) стала вимагати від діда документи на будинок ... При цьому як то обмовилася, що як тільки вона стане господаркою будинку - нас (мою сім'ю) вижене!

Моя дружина в цьому будинку живе і прописана з народження, мої діти так само проживають в ньому з народження. Я проживаю в цьому будинку 18 років, але прописаний у своїх батьків.

Теща (дочка дідуся) психічно не уровновешана ... Постійно створює конфлікти. Б'є і кричить на дідуся. Як тільки ми за нього заступатися - вона перемикається з скандадом на нас ... За будинком не дивиться. Комунальні платежі за будинок ми платимо самі з своєї банківської картки. Робили ремонти (в тому числі по заміні даху і чеки є) ... Дивимося за дідусем. Теща до цього долучилася тільки місяць тому .... Тоді і заговорила про документах на будинок ...

питання:
З огляду на те, що інше місце для проживання відсутнє. Як нам бути в даному питанні ...?
Наприклад, я колись читав, що якщо проживають більше 10 років проживали в будинку (власниками якого вони не є) і допомагали по дому, то як то через суд вони можуть розраховувати на власність ...

Буду радий будь-яким юридичним радам ... І рекомендаціям ... Бажано в деталях ...

П.С. дідусь коли був при своєму розумі Дуже не навіднел цю свою дочку !!!
Зрозумійте правильно, є побоювання, що вона може намутити з документами ... І реально спробувати від всіх позбутися ... !!!

Заздалегідь дякую !!!

- Приватна власність священна.

І цей принцип ні від яких подробиць біографії не власників не залежить. Власник, не обмежений законним шляхом в дієздатності, не обтяжений в свавільному володінні, користуванні та розпорядженні своєю власністю."Господар - пан". Дасть стусана ... і - "нічого не вдієш".

- Будь пост топ-стартера написаний в нейтральному ключі, не було б приводу влазити в деталі. А як є, не можу черговий раз не захопитися бажанням деяких громадян урвати шматок "чужого", як абсолютно правильно зазначено в темі, і бути повністю впевненим у своїй правоті. Пожалійте мене, немічного, який прийшов в прийми (і вважає це нормальним), осіли на чужій території, примудрився зробити там двох дітей, але ніяк не турбувався про власне житло (нехай навіть і орендному) для своєї родини. А в якості "відповідальності за свою сім'ю" - допоможіть відняти чуже! Ню-ню.

- Дякую всім хто відповів!
Окремо для elegia irina, я просив юридичної допомоги, а не особистої думки ...
З одно боку ви праві ... А праві в тому, що "теща" така ж - в приймах ...! В даному випадку ми на рівних. Але на відміну від не ми беремо участь в "життя вдома", а вона тільки все руйнує ...
Більш того, за "власність на дідів будинок" я вказав як один з варіантів! Ні в якому разі не найголовніший. Що стосується "пошкодуйте мене" - повторюся, мені потрібна ЮРИДИЧНА допомогу, а не приватна думка! І якщо у моєї сім'ї є "право" чому я не можу це розглянути! (Це не питання - це моє твердження, тому відповідати на цей мій пост Вам не потрібно!)

Буду вдячний і іншим рекомендаціям !!!
- теща не є власником ... :-)

З приводу "бруду" ... - слів з пісні не Викинь ... Описав ситуацію як є. Що нею рухає - мені н відомо. Але то що вона б'є свого батька і б'є йому вікна, пасуду, сокирою рубає двері ... Я розумію, вас це як то до лампочки, а мені ні. І сумно, що я заступиться за нього не можу. Як тільки йду - вона тут же дзвонить вполіцію і каже, що я, НІБИ її б'ю ... А я її паль ні м не чіпаю! Ті приїжджають, пальцем біля скроні покрутять щодо неї і їдуть ... І по дідові не хочуть допомогти, мовляв він адже мовчить, заяву не пише ... А він заляканий і з головою від старості вже тю-тю ... Ви говорите "обливаю" брудом ... А ми як німі свідки її свавілля над старим ...

- Ви так і не зрозуміли. Жінка, в тому числі теща, за визначенням "в приймах" не буває. Вона або живе з батьками, або іде до чоловіка, який і повинен забезпечити їй і дітям умови для життя. Це чоловік буває "в приймах", коли приходить жити до батьків дружини і вважає свій чоловічий обов'язок щодо забезпечення життя родини виконаним.
А якщо ви хочете "юридичну консультацію", то чим менше бруду ви виллє, тим простіше буде юристам розібратися в вошей проблеми. А "бруд" - вона завжди була і є для "баб на лавочці", яким не варто уподібнюватися. Поки проблеми немає, одні бабські емоції.

- "ЮРИДИЧНА допомога" надається легальними фахівцями або легальними спеціалізованими організаціями. А тут - форум. "Болталка".
Прочитано 580 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×