Вход/Регистрация

Юридические услуги. Представительство ваших интересов

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


%PM, %05 %853 %2017 %19:%Нояб

Поділ та виділ з влаштуванням кожному зі співвласників окремого входу і ізольованого приміщення або влаштувати ізольовані окремі приміщення для торгівлі кожному співвласнику

Оцените материал
(1 Голосовать)
Приклад попередньої письмової консультації "Юридична технологія"
 1. Потрібно змінити тактику поведінки в суді. Натиск – це добре, однак натиск має бути розумним, хитрим і обґрунтованим
 2. Спостерігаються незнання законодавства.
 3. Максимально емоції потрібно прибрати, хоча це й важко. Однак, у певних моментах виважені емоції доречні і допомагають
 4. Дуже добре, що все фіксується на відео. Так варто і продовжуйте.
 5. Чи можливо магазин розділити в натурі? Зробити поділ/виділ з влаштуванням кожному зі співвласників окремого входу і ізольованого приміщення або влаштувати ізольовані окремі приміщення для торгівлі кожному співвласнику а решту залишити у спільному користуванні. ? На це питання кінцеву відповідь може дати лише спеціаліст/експерт. До якого можна звернутися у приватному порядку. Отримати попередній висновок. І вже потім вирішити чи є перспективи звертатися з позовом про виділ майна в натурі.
 6. У цьому ж позові позовними вимогами можна поставити скасування (визнання недійсними всіх договорів) укладених іншим співвласником без вашої згоди.
 7. У вас багато кримінальних проваджень, які вже мабуть закриті і вам про це ніхто не сказав. По кримінальним провадженням щоби поліція і прокуратура працювала треба систематично працювати. Подавати регулярно заяви про слідчі дії та зобов’язувати розглядати такі заяви ухвалами слідчої судді, ходити на прийом до керівника відповідної прокуратури, оскаржувати кожну неправомірну дію чи бездіяльність поліції та прокурорів. Хитро побудував стратегію можна поставити їх в таку ситуацію, коли вони самі будуть змушені підтвердити протиправність їх дій або бездіяльності. Наприклад, як вас зв’язувати та тягнути в райвідділ то вони швидко потягли, а як за вашими заявами про злочин, так не робиться нічого. В такому випадку стає очевидно. Що самі працівники поліції вчиняють протиправні дії.

Якщо керівник прокуратури не реагуватиме (а так часто буває на практиці) потрібно заяву про злочин (недбальство) подавати й проти нього. Грамотно і в потрібний час подаючи то те, то те звернення можливо принудити прокурора діяти згідно закону.

 1. Вимогу позовну про визнання спільною сумісною власністю слід відкинути. Краще залишити про визнання спільною частковою власністю по ½ .
 2. Чи впливае статус нерухомості на новоутворене рухоме майно (буд. матеріали та обладнання) яке утворилося за рахунок використання нерухомості - проведення в ній підприемницької діяльності (магазин буд. матеріалів)?

Ці питання не потрібно пов’язувати. Якщо ваш партнер використовував ваше майно, то має поділитися плодами, доходами з цього майна. Якщо ж ви за власні гроші поліпшили спільне майно (огорожа і т.п. – це поліпшення якостей і характеристик спільного майна) то ви маєте право на відшкодування половини пропорційно часткам, а поліпшення стають вашою спільною власністю, яку, треба спробувати поділити в натурі разом з усіма приміщеннями, як я писав вище.

 1. За фальсифікацію проти вас кримінальної справи маєте право позиватися до держави за компенсацією.
 2. Позовні вимоги раджу не валити всі в кучу. А розкидати їх таким чином, як яйця  по різним корзинкам. Щоби їм не так просто було купувати продажних суддів і рубати ваші позови (бо кожне проплачене рішення – це додаткові хабарі).
 3. В своїй юридичній практиці користуюся власним нестандартним методом у юридичній роботі. Викладені вони у моєму посібнику, який вільно доступний в інтернеті http://ut.kiev.ua/biblioteka-yurista/item/28-yuridichni-tehnologiyi-ta-nestandartne-vikoristannya-protsesualnih-institutiv.html

Читайте. Там багато корисного знайдете для себе.

 

ДОПОВНЕННЯ

 

 1. Перед початком кожного суду подавайте клопотання про те, що ви самі представляєте себе, всією повнотою юридичних знань не володієте і просити шановний суд робити на це поправку. Однак, маєте ви продовжувати у клопотанні, я за чесність і справедливість, хоч з огляду на те, що мене позбавлено на даний момент своєї власності, не можу забезпечити собі права на належний правовий захист.

Грамотно склавши такого толку клопотання зайвий раз надасть вам змогу привернути увагу до всієї несправедливості і незавидності вашого положення.

 1. Суд в першій інстанції вирішуючи питання встановлення порядку користування забагато налив води щодо показів свідків які не належать до предмету спору – предмет спору – встановити порядок користування таким чином, щоби не порушувати права жодного з співлвсників або знайти консенсус між ними. Натомість суд ніяк не вирішує проблему. Оскаржуване судове рішення насправді ухвалене на користь тієї сторони, що на даний момент фактично володіє і користується всім спільним майном, хотячи того чи не хотячи створює сприятливі умови для продовження рейдерства.
 2. Апеляція для вас дуже важлива. Однак я не думаю, що ви будете спроможні виступити перед судом так, щоби довести всі ці моменти. Тому старайтеся.
 3. В майбутньому слід подавати позов про виділ майна в натурі + визнання права власності на ½ прибудов
 4. Подавати заяву про злочин у фальсифікації вашої справи, неналежному розгляді в суді щодо встановлення порядку користування
 5. Долю рухомого майна залиште поки що (бо грошей немає у вас все потягнути) на вирішення криміналу, а вже потім подасте цивільний позов або цей позов подасте в кримінальному провадженні і строк давності не пропустите.
Прочитано 532 раз

Вход на сайт

Задайте вопрос юристу

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Задайте вопрос прямо сейчас и получите быстрый ответ.

Срочная юридическая консультация - 100 грн.

Viber 096-545-40-33

Telegram 096-545-40-33

[email protected]

simpleForm2
×