Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Понедельник, 06 Ноябрь 2017 09:15

Довічне утримання, як відмовитися

Оцените материал
(1 Голосовать)
дідусь підписав договір про довічне утримання, в якому вказувалося 3-х разове харчування, щоденне вологе прибирання і.т.д., але люди виявилися не чесними і мало того, що дідуся не годують, не прибирають, а й фізично ображають.
допоможіть як можна дідусеві відмовитися від договору (в договорі прописано, що за рішенням суду або обопільної згоди, але обопільного не хоче друга сторона, а судові витрати дідусь не потягне, та й не витримає.) як можна врятувати діда?

- Тільки через суд, по іншому ніяк. Судовий збір за подачу позову складе 243,6 грн. Якщо вже й цих грошей неможливо дістати, то нехай звернеться в прокуратуру, можливо вони погодяться подати позов на захист дідуся.

- а як довести дідусеві свою правоту? адже вони можуть все заперечувати, як йому довести що він не їв, що у нього не забиралося? або просто так суд повірить? спс.

- Нехай привертає свідків, які готові підтвердити бардак в квартирі, нехай органи опіки залучаються і складуть акт.

- Розірвання договору довічного утримання передбачає, що право власності перейде назад до відчужувача, такий позов є майнового характеру, і судовий збір становить 1% від вартості майна, що зазначено в договорі довічного утримання, за цим заплатити потрібно 3840 грн., Єдиний варіант, якщо у дідуся є підстави для звільнення його від сплати судового збору в соотв. з ЗУ "Про судовий збір".
З приводу доказів: письмові бажано, фото, відеозйомка і т.д.

- Не згоден з приводу того, що це майновий спір. Якщо заявлено вимогу тільки про розірвання договору, то вважаю суперечку немайновою. Однак єдиної практики з цього питання немає, одні суди вимагають платити як за майновий позов, інші як за немайнову
Прочитано 699 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×