Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Четверг, 09 Ноябрь 2017 21:35

Цивільна справа: поліпшення

Оцените материал
(1 Голосовать)
Саме цим загадковим словом мені пояснили в суді першої інстанції чому справа, спрямоване на апеляцію, лежало там ще 2,5 місяці.
Далі канцелярша заметушилася, сказала що нічого не знає і телефонуйте в апеляційний суд ...

Поясніть мені, будь ласка: що за поліпшення і ким вони проводяться? І навіщо.

- Те що Вам сказали, тим більше в канцелярії можете забути через пів секунди, вони ще й не таке скажуть.

Якщо хочете розібратися то напишете хто ви по справі, яке провадження, яке рішення, хто подав апеляцію .... і як розуміти "що справу, яку спрямовано на апеляцію, лежала у них"? Де це ТАМ?

Наскільки я зрозумів що після подачі апеляції суд першо інстанції в порушення чинного ЦПК не звернув справу в апеляцію? Якщо так то це "норма", 2,5 місяця ще не довго, у мене і до 4х бувало.

Щоб прискорити напишіть на голову суду заяву, і попросіть повідомити дату відправки, а якщо не направлено то з якої причини. Порушення термінів - підстава для дисциплінарки. Іноді буває повертають назад (немає журналу наприклад)

- Свіжі новини: справу повернуто до суду першої інстанції. Я так розумію, апеляційний суд не знайшов підстав задовольнити скаргу, тому що засідань не було і справа лежала. Чи означає це, що нарешті-то суд рішення винесе?

- Повернути могли якщо справа оформлена неналежним чином. В такому випадку усунуть і відправлять за новою. Також можлива відмова у відкритті провадження.

Також справа повертається в першу інстр. після розгляду апеляційної скарги.
Якщо апеляцію подавали на рішення суду то рішення буде або без змін, змінено, інше рішення або скасовано і закриють провадження.

Апеляція можлива на наказ і ухвалу суду.

Висновок: Факт повернення справи в першу інстанцію може означати що завгодно.
Прочитано 746 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×