Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Вторник, 14 Ноябрь 2017 22:39

Стягнення матеріального збитку від недоотриманого прибутку

Оцените материал
(1 Голосовать)
У 2013 році померла моя бабуся, якій належала 1к квартира. У неї 2е дітей: моя мати і дядько. Оскільки моя мати померла, то я за правом представлення є спадкоємцем першої черги.
У період 6-ти місяців з дня смерті я прийняв спадщину, звернувшись до нотаріуса. У зв'язку з тим, що квартира не була приватизована, нотаріус не зміг видати документ про право на власність і справа перейшла до суду.

У 2015 році я подав позов на визнання за мною 1/2 частини квартири і виграв його заочним рішенням, тому що дядько в суд не захотів йти. На підставі рішення суду я отримав документи на частину квартири.

Пізніше в 2015 році дядько оскаржив заочне рішення суду, його тимчасово скасували. 2 роки проходили слухання по його справі, в якому він намагався довести, що йому належить більше, ніж 1/2 квартири. Безуспішно, його позов відхилили.

У 2017 році я відновив свою справу і був у ній винесений аналогічний вердикт про визнання за мною 1/2 квартири.

А ось тепер питання: весь цей час з 2013 року дядько здавав спірну квартиру в оренду третім особам. Чи можу я, довівши факт передачі грошей за оренду моєї квартири, вимагати через суд матеріальну компенсацію в розмірі 50% від отриманого прибутку?


- "У зв'язку з тим, що квартира не була приватизована, нотаріус не зміг видати документ про право на власність і справа перейшла до суду."

Вибачте, на якій підставі "справа перейшла до суду"? Якщо "квартира не була приватизована", то ніякого "документа про право на власність" і бути не може. І "судитися" нема про що.

Щось у Вас в оповіданні, напевно, відсутнє ... Через це виходить абсолютно неймовірна історія. Не приватизована квартира не є об'єктом спадкування. Хоч убийте, вперше чую про судовий процес по спору про право власності на чуже ... Або щось Ви не так викладаєте, або я щось пропустив?


- Обратившись к нотариусу с заявлением о принятии наследства после смерти ОСОБА_3 истцу было отказано в выдаче свидетельства о праве на наследство, в связи с отсутствием документов, оформленных в соответствии с действующим законодательством, подтверждающие принадлежность имущества наследодателю.

- - Можливо я помилився з термінологією. Квартира була в кооперативному будинку і повністю виплачена в свій час померлою.

- Ага. Заспокоїли.

Вимагати Ви, без сумніву, можете. А ось, чи варто і куди крива вивезе - на форумі тільки фантазувати можна. Палка з двома кінцями.

Прочитано 558 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×