Вход/Регистрация

Юридические услуги. Дипломні, дисертації з права

Viber 096-545-40-33
Telegram 096-545-40-33, [email protected]


Воскресенье, 25 Февраль 2018 02:13

Сюрприз в АШАН - цікаве правило роздрібної торгівлі. Захист прав споживачів

Оцените материал
(1 Голосовать)
Сьогодні в АШАН став свідком цікавого правила в роздрібній торгівлі. Захист прав споживачів працює, коли ми самі цього хочемо.
А справа проста. Те що за Законом якщо на прилавку у товара одна ціна вказана, а на касі вам пробивають іншу, більшу ціну, то ви маєте повне право отримати товар по тій ціні, що вказана на прилавку. Тобто по меншій ціні.

Знав я про це, однак не користався. А й справді там декілька тих гривен заощадеш, а скільки часу і нервів витратиш на доказування своєї правоти.

Однак вчора я чомусь вирішив задатися цим питання. На моє зауваження касир АШАНУ вічливо направила мене до спеціальної їх точки (на вході) що займається такими питаннями. Забув на лихо як вона правильно в них називається.

Ну думаю, не буду я довго їм нічого доказувати - втрачу часу більше - однак просто скажу про те, що такий стан речей протиправний.

Однак на моє здивування, працівник АШАН попросила в мене товар щоби подивитися штрихкод, звірила цю інформацію з працівником залу, який відвідав відділеня в якому лежали такі товари і резюмувала: так ви праві - робимо вам перерахунок різніці від тієї ціни, що вказана на прилавку (меншої) від тієї, що я сплатив на касі.

От і маєш. І без всякого скандалу і заперечення очевидних фактів.
Здивувався я такою турботою про людей простих, а сам їду та й роздумую. Ну звісно ж, їм так вигідно. З 10-20 покупців нехай 2-3 звернуться за перерахунком. А переплата з інших покупців - у касу.

А тому порада очевидна - звертайте увагу на цінники і ту ціну яку пробивають вам на касі.

юрист, магістр права Ігор КІЗІМА
Прочитано 644 раз

Вход на сайт

Запишитесь на консультацию

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

×